انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار خرگوش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(2014-01-01 01:13 PM)ALASKA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند روزه دنبال خرگوش های منطقه مون می کنم.. نکته ای که جالب بود و بش برخوردم گفتم شاید برای تجربه دوستان بد نباشه وت وشکارهای بعدی کمک کنه...
اینکه در صورت اینکه خرگوش پیش از اینکه ببینیدش شما رو دید و فرار کرد اصلا دنبال اش نکنید و یا همدیگه رو بلند صدا نزدید به جهت مطلع کردن (( اشتباهی که اکثرا می کنند و باعث فرار خرگوش به دور دست میشه ))
اگه خرگوش شما رو دید و فرار کرد در صورت بی صدا و بی حرکت ایستادن بعد از کمی دویدن توقف می کنه !!! باز هم دنبال اش نکنید چون داره اطراف رو میپاد ببینه خطر رفع شده یا نه !!! بعد که به آرامش رسید دنبالش کنید و اگه باز زودتر از شما متوجه شد و در رفت ردز از نو...
خرگوش اصلا جانور باهوشی نیست و جالبه در صورت تکرار این کار ترس خرگوش از شما میریزه و اینبار تا فاصله نزدیک اش هم برید فرار نمی کنه!!! مخصوصا که خیلی آهسته حرکت کنید و نشون بدید که انگار شما هم جزی از طبیعت اونجایید و کاری بهش ندارید...
من با این روش کاری کردم که یکی از خرگوش ها دیگه ازم نمی ترسید... فقط خیلی که نزدیک اش می شدم میدوید چند متر اون طرف تر می ایستاد و با کنجکاوی به من خیره میشد... من هم هیچ وقت دلم نیومد بزنم اش Khansariha (8)

با سلام در مورد شکار خرگوش این که میگید اگه فرار کرد دنبالش نکنید دوباره می ایسته و دور و برش رو نگاه میکنه خوب شما در چه منطقه ای دیدید خرگوش اینکار کنه مثلا بیابونیه و همواره یا کوهستانی و دارای تپه چون خرگوشای منطقه ما ببیننت فرار میکنند و دیگه توقف نمیکنند و حدود 200 300 متر ازت دور میشند بعد زیر ی بوته قایم میشند(البته نمیشه دیدشون) و لازم بگم منطقه ما کوهستانیه
سلام. بهترین موقع برای شکار خرگوش چه وقته{غیر شب}

Sent from my ST15i using Tapatalk
روز.Khansariha (399)
(2014-07-28 03:12 AM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. بهترین موقع برای شکار خرگوش چه وقته{غیر شب}

درود
یا صبح خیلی زود و یا ظهر چون میرن زیر بوته ها و به راحتی می شه پیداشون کرد ولی صبح زود یک چیز دیگه است اگر منطقه خرگوش داشته باشه صبح زود هنوز هوا گرگ و میشه برین دست خالی بر نمی گردین.
سلام. بهترین ساچمه برای خرگوش برای شادو 1000 چیست؟ گامو راکت خوبه؟

(2014-07-28 08:40 AM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. بهترین ساچمه برای خرگوش برای شادو 1000 چیست؟ گامو راکت خوبه؟

سلام
اینجا جای سوالش نبود ولی جواب می دم راکت مال وقتیه که بخوایم نفوذ بالایی داشته باشیم بدن خرگوش خیلی نرمه راحت با پرومگنوم هم سوراخ میشه و لازم نیست هزینه الکی کنید.
ببخشید برای سوال نا به جا

من با پرومگنوم زدم از فاصله حدود 30متری البته با وایرخ و فقط دو متر تونست خودشو بکشه و فاتحه. برای بدن ضعیف خرگوش
با گفته دوستمون موافقم و هزینه اضافی نمیخاد! ! ! Mkkkk
سلام دوستان گلم
Khansariha (8)
مگه خرگوشم زدن داره؟
حرومه .چرا این جانور خدارو بزنیم؟Khansariha (226)
Khansariha (367) ببخشید
ببخشید اینو هم بزارید پای جوانیو خامی ما من که عذاب وجدان گرفتمKhansariha (226)
ببخشید میخاستم عکس جهالتمونو بفرستم نجستم اگه جستم میفرستم

ببخشید عکس جهالتمو نجسم ولی امروز میجورمشKhansariha (367)
سلام. داداش شما مثه اینکه میخوای یه تفنگ بگیری هرچی جلویه لول تفنگت رد شد بزنی.
بی خیال داداش به خدا من این راهو رفتم پشیمون شدم تو ادامه نده. خرگوش ساچمه خورش ملسه با چینیم از 10 متری میشه خرگوش زد با رنجر 125 تا 60 مترم میشه اما به شرطی که دقت داشته باشه که در مورد رنجر ........
ببخشید تاپیک به بی راهه رفت
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع