انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار خرگوش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
خرگوش از جمله حیواناتیه که به نور زود و محکم خیره میشه و بقول معروف چراغی میشه و با یه چراغقوه خوب میشه ثابتش کرد. با ساچمه 5-4-3 میشه زدش البته تیراندازش باید هم سرعت عمل داشته باشه هم باحوصله باشه!!
گوشتشم معمولش سلیقه هستش و مزش برا همه دلچسب نیست ولی میشه با چاشنی و وقت مناسب خوب درش اورد. حالا بماند که بعضی حتما بلافاصله بعد شکار یه دستی به پایین بدنش میکشن.
(2015-12-13 12:21 AM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-13 12:15 AM)meysamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام چندشب پیش رفتیم تودشت های اطراف شهر گشت زدیم و دوتا خرگوش زدم.ینفرباچراق قوه تو چشماش انداخت و منم شلیک کردم.گوشتش هم خورشتی طبخ شد و خیلی خوشمزه بود.جای همگی خالی
سلام داداش با چه تفنگ و فشنگی زدی از چه فاصله محل اصابت کجا بود همونجا موند و چند ثانیه خیره شد به چراغ؟

hossin
باتکلول نخجیر.فاصله حدودا 30متر.فشنگ نمره 4 مهام.به مت نور خیره نشد چون سرش پایین بودداشت میخورد که شلیک کردم.دومی رو هم وقتی نور توچشاش افتادفرارکرد و درحال حرکت از رو ماشین شلیک کردم
(2015-12-14 04:32 AM)meysamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-13 12:21 AM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-13 12:15 AM)meysamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام چندشب پیش رفتیم تودشت های اطراف شهر گشت زدیم و دوتا خرگوش زدم.ینفرباچراق قوه تو چشماش انداخت و منم شلیک کردم.گوشتش هم خورشتی طبخ شد و خیلی خوشمزه بود.جای همگی خالی
سلام داداش با چه تفنگ و فشنگی زدی از چه فاصله محل اصابت کجا بود همونجا موند و چند ثانیه خیره شد به چراغ؟

hossin
باتکلول نخجیر.فاصله حدودا 30متر.فشنگ نمره 4 مهام.به مت نور خیره نشد چون سرش پایین بودداشت میخورد که شلیک کردم.دومی رو هم وقتی نور توچشاش افتادفرارکرد و درحال حرکت از رو ماشین شلیک کردم
سلام دوست عزیز شمارتونو میزارین تا تو تلگرام و اینا سوالات شخصی مونو مطرح کنیم

hossin
سلام دوستان میدونم که همه استادو خبره کارین،، قلق چراغی کردن خرگوش با نور به این شکله که وقتی توی نور افتاد ،نور نباید مدام و کامل روشن باشه چون چشمش بعد از چند ثانیه به نور عادت میکنه و فرار میکنه به همین خاطر با کلید پرژکتور یا هر نور دیگری باید یک ثانیه خاموش یک ثانیه روشن عمل کردتا مردمک چشمش گیج بشه مثلا اگر از شصت متری دیدینیش میشه به همین روش بدون اینکه فرار کنه تا پنج شیش متریش نزدیک بشین،،چندین بار پیش اومده که به همین روش بادست و یه روپوش دو سه نفری گرفتیمش بدون شلیک ؛؛البته در نظر داشته باشین که این روش چراغی کردن در شبهای تاریک جواب میده و شب مهتابی امکان پذیر نیست چون نور چراغ نمیتونه به مثل شبهای تاریک گیجش کنه.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk
(2015-12-14 04:32 AM)meysamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

hossin
دوست عزیز منم با نخجیریک جدیدا تیر میزنم با فشنگ عقاب ولی کوتاه میکنه و پایین میزنه نظر شما چیه؟آیا بره شما هم‌اینطوری بود؟!!

hossin
به قسمت فشنگهای ساچمه زنی برین الان صحبتش شد.
سلام دوستان تازه عضو شدم در باره ی تجربم بگم من با پسر عمو رفتیم ش... خرگوش و اون تازهگی ی دوربین حرارتی 25 ملیون تومنی خریده بود(مجاز بود بخاطر شغلش خریده بود تکاوره) ہش
ب رفتیم بعد دوربین رو گذاشتم وای این خرگوشارو از پشت کوه میدیدم و رفتم بالای سر شون 3 تارو ش ... کردم
(2020-05-10 10:36 PM)bards نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان تازه عضو شدم در باره ی تجربم بگم من با پسر عمو رفتیم ش... خرگوش و اون تازهگی ی دوربین حرارتی 25 ملیون تومنی خریده بود(مجاز بود بخاطر شغلش خریده بود تکاوره) ہش
ب رفتیم بعد دوربین رو گذاشتم وای این خرگوشارو از پشت کوه میدیدم و رفتم بالای سر شون 3 تارو ش ... کردم

جالبه
مشخصات یا اگه عکسی از دوربین دارید رو بذارید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2020-06-15 11:58 AM)bards نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینه خیلی چیز باحالیه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع