انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار خرگوش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
چند روزه دنبال خرگوش های منطقه مون می کنم.. نکته ای که جالب بود و بش برخوردم گفتم شاید برای تجربه دوستان بد نباشه وت وشکارهای بعدی کمک کنه...
اینکه در صورت اینکه خرگوش پیش از اینکه ببینیدش شما رو دید و فرار کرد اصلا دنبال اش نکنید و یا همدیگه رو بلند صدا نزدید به جهت مطلع کردن (( اشتباهی که اکثرا می کنند و باعث فرار خرگوش به دور دست میشه ))
اگه خرگوش شما رو دید و فرار کرد در صورت بی صدا و بی حرکت ایستادن بعد از کمی دویدن توقف می کنه !!! باز هم دنبال اش نکنید چون داره اطراف رو میپاد ببینه خطر رفع شده یا نه !!! بعد که به آرامش رسید دنبالش کنید و اگه باز زودتر از شما متوجه شد و در رفت ردز از نو...
خرگوش اصلا جانور باهوشی نیست و جالبه در صورت تکرار این کار ترس خرگوش از شما میریزه و اینبار تا فاصله نزدیک اش هم برید فرار نمی کنه!!! مخصوصا که خیلی آهسته حرکت کنید و نشون بدید که انگار شما هم جزی از طبیعت اونجایید و کاری بهش ندارید...
من با این روش کاری کردم که یکی از خرگوش ها دیگه ازم نمی ترسید... فقط خیلی که نزدیک اش می شدم میدوید چند متر اون طرف تر می ایستاد و با کنجکاوی به من خیره میشد... من هم هیچ وقت دلم نیومد بزنم اش Khansariha (8)
(2013-12-14 10:14 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گوشت خرگوش مکروه نه حرام داداش.

دوست عزیز میشه منبع این کلامتون رو معرفی کنید لطفأ
سلام دوستان.دوست عزیز جناب اقای key دیگه نمیدونم چندبار باید تذکر داد که از بحث حلال و حرام توی تاپیک های غیر مربوط خودداری کنی.شما اگه برای تاپیک مربوطه جست و جو میکردین یا از دوستان ادرسش رو میپرسیدین راهنماییتون میکردن.الان هم بهتون تذکر داده میشه که لطف کنید از زدن پست بیربط به موضوع خودداری کنید و مطالبتون رو به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقال بدین.با تشکر از شما دوست عزیز.موفق باشید.Khansariha (8)Khansariha (8)
دوست عزیز من به جز این مورد قبلا اصلا بحثی در مورد حلال وحرام بودن گوشت شکار مطرح نکردم . فکر کنم من رو با دوست دیگه ای اشتباه گرفتید . لطف میکنید اخطار های قبلی به من رو به طور واضح مشخص کنید که کی بوده ؟
جناب kay تو فقه شافعی به هیچ عنوان خوردن گوشت کفتار حلال شمرده نشده است
دوست گرامی جناب royal لطفا ادامه ندیم بهتره چون مرتبط به تاپیک نیست مدیران شاکی میشن . من عین نوشته ویکی پدیا رو copy , paste کردم صرفا جهت اطلاع و تمام شدن این موضوع . درست و غلطش گردن همون سایت چون مستنداتش رو پایین مطلبش نوشته . نه تخصصی در مورد مطالب شرعی دارم نه علاقه ای به مسایل شرعی . در ضمن دوست گرامی gorjimahalle بنده همچنان منتظر زمان اخطار های قبلی خودم هستم !
اقایkey.من یه بار جواببتون رو دادم و گفتم که بعد از خوندن شما پاکش میکنم.ظاهرا شما ندیدین.نوشتم .منم میدونم شما اولن بارتونه که در مورد حلال و حرام بحث کردین ولی اینجا جای این صحبت نیستو ادرس لینک تاپیک احکام شرعی رو هم بهتون دادم و گفتم که مطالبتون رو به اونجا انتقال بدید ولی مثل اینکه شما پستتون رو پاک کردید..لطف کنید صفحات قبل رو مطالعه کنید و ببینید که چندبار تذکر داده شده که بحث بی ربط به تاپیک نکنید.Khansariha (8)
ای بابا دوستان راست میگن.اومدیم در باره ی چی بحث بکنیم به چی رسیدیم.Khansariha (290)
دوستان عزیز

بنده ساکن شهرک غرب مشهم می خواستم بدونم تو مشهد یا حوالی مشهد بهترین جا برای دیدن خرگوش ها در این فصل کجاست
سلام
حدود سال 74 اگر درست گفته باشم در روستای رباط از توابع کرمان کشاورزها شاکی بودن از تعدادزیاد خرگوش و واقا هم زیا شده بودن تا جایی که از جاده اصلی که جدا میشدی تا رسیدن به روستا حدود 6 کیلومتری طول داره و در این راه حتما یکی دوتا زیر ماشین رفته بودن و خیلی از کسایی که تو کار خرگوش بودن میامدن اون طرف از جمله خود بنده که تفنگ هم مال دوستم بود یک تکلول چاپ توله و فشنگ 6 با یک وانت پیکان در شب اول 18 عدد زدم واقا زیا بودن و هر کس خرگوش میزد کشاورزها باهاش حال میکردن و اگر با حوصله و تدابیر کامل میخاستی بزنی واقعا غوغا مشد کرد و رکورد زد. یاد اون روزها بخیر. پارسال بعد یک ساعت و از داخل ماشین یک خرگوش افتاد جلو که با جفت فرانسوی و ساچمه 5 عقاب زده شد و دیکه ندیدیم. یاعلیmkkkk
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع