انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرونوگراف
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(2012-10-26 01:59 PM)tmr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان علاقه مند میتونن از این آموزش جهت ساخت کرونوگراف استفاده کنن.
طراحی و ساخت این وسیله توسط بنده انجام شده و در صورتی که اساتید ایرادی در کار من مشاهده کردن خوشحال میشم بنده رو در جریان بگذارند.
با تشکر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متشکر از حمتتان فقط یک پیشنهاد دارم اونم اینه که اگه بتوانید با سنسور های نوری این کار را انجام بدهید خیلی بهتر میشه و حتی میشه کرونوگراف را روی اسلحه بست.
خودم دارم یه تحقیقاتی برای ساخت یک کرونوگراف که سر اسلحه بسته بشه و با لیزر کار بکنه انجام میدم البته با یه ای سی قابل برنامه ریزی میشه جوری برنامه ریزیش کرد که هم سرعت را به ما نشان بده و هم اگه وزن ساچمه را بهش بدیم بتوانه انرژی ساچمه را بگه.و کاملا هم میشه فقط باید بسازمش.
Khansariha (8)
دوستان محترم کسی اطلاعات کامل از این رنم افزار داره؟
آیا مقایسه همزمان نرم افزار و کرونوگراف یک سلاح رو کسی تجربه کرده؟
اولین بار برای مارادور از این نرم افزار استفاده کردم نتیجه کرونی ساچمه پرومگنوم و جی اس بی 15/9 گرین شد 38 ژول با اختلاف قابل چشمپوشی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیروز برای بار دوم این کارو انجام دادم . مکان و وضعیت و فاصله مانند تجربه نخست بود
ولی یه تفاوت عجیب داشت که حالمو یه مقدار گرفتKhansariha (226)
ساچمه پرومگنوم وزن نشده رو تو 10 شلیک از 901 تا 932 فوت بر ثانیه نشون داد Khansariha (226)
ساچمه جی اس بی اگزکت 15/9 رو تو 10 شلیک از 859 تا 863 فوت بر ثانیه کرونو کرد
الان من گیج شدم 38 ژول اول رو قبول کنم یا 40 ژول پرومگنوم رو یا 35 ژول جی اس بی رو Khansariha (367)
انشاالله با کمک دوستان یه کرنوگراف ساده رومیزی جمع و جور با قیمت مناسب درحال ساخته و با کمک خدا اگه مشکلی پیش نیاد بزودی تموم میشه.
سلام بر دوستان
حبيب جان اين نرم افزار كرنو كانكت چقدر ميشه بهش اعتماد كرد . ديشب وايرخ 90 رو با پرومگنوم 5/5 كرنو كردم شليك اول 43 ژول نشون داد . شليك بعدي 38 ژول و حدود 10 شليك بعد كه تفنگ رو فرم اومد همه رو 34 ژول نشون داد با خيلي تلورانس كم .
سلام آرش جان خوبی فداتKhansariha (8)
راستش من خیری ازش ندیدم . اینطور که من متوجه شدم این نرم افزار هم مثل ساچمه روی تفنگهای مختلف و قدرت اونها متفاوت عمل میکنه . با میزان بلندی صدا و فواصل هم رابطه مستقیم داره
نتیجه ای که گرفتم این بود که برای هر دستگاه(اندروید) دفعه اول باید یه تفنگ کرنو شده دقیق داشته باشیم و طبق اون یک استاندارد برای نرم افزار تعریف کنیم که درنهایت با اون مشخصات(فاصله نقاط) با نتیجه کرنوگراف یکسان بشه و همون فواصل رو در دفعات بعدی رعایت کنیم تا نتیجه نزدیک به واقعیت داشته باشه.
من برای اتمام این فرضیاتم و تایید صحت کاملشون نیاز به کرنوگراف داشتم که متاسفانه در اختیار ندارم
امیدوارم دوستانی که امکانات کافی در اختیارشون هست در این موضوع زحمت همیاری لازم رو قبول بفرمایند /.
(2012-11-30 11:17 AM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انشاالله با کمک دوستان یه کرنوگراف ساده رومیزی جمع و جور با قیمت مناسب درحال ساخته و با کمک خدا اگه مشکلی پیش نیاد بزودی تموم میشه.

سلام
امیدوارم موفق باشین اقا علی
من یکی که منتظرش میمونم.
برای اون طرح قبلی هم بعد از محاسبات قیمتی به این نتیجه رسیدم که هزینه مواد اولیه بیشتر از یه کرنوگراف توی بازار در میاد.منم گذاشتمش کنار.چون نه بصرفه بود و نه امکان خاصی داشت.
Khansariha (8)
سلام.دوستان گرامی من دوربینمو تو12.5متری صفر کردم و تو52متری هدف میزنه یعنی 12.5 و52 دوتا صفر دوربینمه ساچمه پرومگنوم خودمون کالیبر177.سوال اینه که کسی از بزرگان میتونه قدرت وسرعت ساچمه رو تخمین بزنه؟فدای همه
نبود تخميني؟Khansariha (399)
نمونه اولیه کرنو رو روی برد آزمایشی ساختم و تا حدود زیادی نتیجه گرفتم،الان دقتش رو دارم روی ساچمه زیاد میکنم و فقط اینکه دست تنهام!متاسفانه خیلیها با دید تجاری به این قضیه نگاه میکنند و مبالغ زیادی رو برای همکاری میخان و افراد قبلی هم که اینکارو کردند با کلی ادعای پوشالی که میگفتن ما رایگان علممون رو به بقیه انتقال میدیم سر بحث اصلی جا زدند و حرفهای خاله زنکی زدند!انشاالله بدون منت کشی از دیگران و با علم خودم و مطالعه و تحقیق دارم جلو میرم درسته آروم آروم ولی ارزششو داره که هم کار خودم و هم کار دیگران راه بیفته و برای کرنو 800-600 هزینه نکنیم و برامون تبدیل به آرزو نشه!!!!!!
انشاالله اگر بشه نصف این قیمت ها با همون دقت در بیاد خیلی عالیه.فعلا یکم وقت پیدا کنم باید برم روی دقت برای ساچمه و الان با اجسام نتیجه خوبی گرفتم ولی تست ساچمه نکردم هنوز.

دوست عزیز برای شما هم با ساچمه 8.78 گرینی حدود 18 ژول قدرت و 325-330 متر در ثانیه سرعت داره.اسلحت چی هست؟در مورد صفرها و فواصل مطمئنی؟پس اسلحت باید 52-54-350-460 و یا در همین حدود قدرت ها باشه درسته؟دقت چطوره؟
(2013-06-10 02:30 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمونه اولیه کرنو رو روی برد آزمایشی ساختم و تا حدود زیادی نتیجه گرفتم،الان دقتش رو دارم روی ساچمه زیاد میکنم و فقط اینکه دست تنهام!متاسفانه خیلیها با دید تجاری به این قضیه نگاه میکنند و مبالغ زیادی رو برای همکاری میخان و افراد قبلی هم که اینکارو کردند با کلی ادعای پوشالی که میگفتن ما رایگان علممون رو به بقیه انتقال میدیم سر بحث اصلی جا زدند و حرفهای خاله زنکی زدند!انشاالله بدون منت کشی از دیگران و با علم خودم و مطالعه و تحقیق دارم جلو میرم درسته آروم آروم ولی ارزششو داره که هم کار خودم و هم کار دیگران راه بیفته و برای کرنو 800-600 هزینه نکنیم و برامون تبدیل به آرزو نشه!!!!!!
انشاالله اگر بشه نصف این قیمت ها با همون دقت در بیاد خیلی عالیه.فعلا یکم وقت پیدا کنم باید برم روی دقت برای ساچمه و الان با اجسام نتیجه خوبی گرفتم ولی تست ساچمه نکردم هنوز.

دوست عزیز برای شما هم با ساچمه 8.78 گرینی حدود 18 ژول قدرت و 325-330 متر در ثانیه سرعت داره.اسلحت چی هست؟در مورد صفرها و فواصل مطمئنی؟پس اسلحت باید 52-54-350-460 و یا در همین حدود قدرت ها باشه درسته؟دقت چطوره؟

; تفنگم کرال مگنوم هست البته تیون شدست.بله فاصله دقیق بود دقتشم حرف نداره خدارو شکر اما دیروز باد نگذاشت درستو حسابی گروپ بگیرم.امروز هم 14متری دوباره صفرش کردم و در اولین فرصت صفر دومشو مشخص میکنم.فقط اینو بگم که تو 70-75متری درپوش فلزی شیشه مربا رو رد میکنه!!!فقط یه ماشه 06 نیاز داره تا دقتش کامل بشه و مجبور نشم تو گرما کاپشن چرمی بپوشم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع