انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرونوگراف
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
توی تنظیماتش وزن ساچمه و بالستیک اونو مشخص میکنی و فاصله طولی و عرضی گوشی موبایل از مازل تفنگ رو وارد میکنی و بعد استارت کردن شروع به تیر اندازی میکنی . دقت ورژن pro خیلی بیشتره از lite هست و تعداد شلیک ها محدود نیست و رسم نمودار داره و اطلاعات هر شلیک . دقتش با کرونو گراف بین 2 تا 6 fp/s تفاوت داره .Khansariha (214)
(2013-08-09 12:39 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان کسی اگه تونست این نرم افزارو دانلود کنه بزاره توی سایت تا همه یه عمر دعاش کنند . chrono connect mobile pro apk . کرونو گراف برای آندروید . دقتش خیلی خوبه .Khansariha (219)
از دوستان کسی تا به حال دانلود کرده ؟من هم دنبال این برنامه ام
ازدوستان کسی راجع به pro chrnogeraphکه سرتفنگ وصل میشه اطلاعات داره؟ دقتشون به نسبت کرنوگرافهای آنتنی چطوره؟
میثم جان دقتشون زیاد خوب نیست و خطا زیاد داره . من قبلا میخواستم بگیرم چند تا فیلم ازش دیدم پشیمون شدم. یک مدل به نام combro mk4 که دیروز یکی از بچه ها لینک گزاشته بود رو تحقیق کردم دقتش بسیار نزدیک به کرنوگراف آنتنی بود . قیمتش هم 50 یورو است.
(2014-10-25 11:14 AM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدوستان کسی راجع به pro chrnogeraphکه سرتفنگ وصل میشه اطلاعات داره؟ دقتشون به نسبت کرنوگرافهای آنتنی چطوره؟
آقا میثم عزیز
در فرومهای بالنسبه از دقتش راضی بودند البته هرگز به کرونی نمیرسه ولی بدلیل اینکه سر لول سلاح وصل میشه و کانال مسیر عبور ساچمه بسیار باریک هست عمومآ با برخورد ساچمه به سنسورها باعث خرابی میشه و دوام نداره
میثم جان اگه موضوع هزینه است ، پایین ترین مدل Chrony مدل M1 هستش که قیمتی حدود 600 تا 700 داره بهتر از این مدل های سر لوله هستش !من ماه پیش خریداری کردم و چند مدتی که دارم استفاده می کنم ازش رضایت دارم ، راحتی استفاده این مدل های سرلوله رو نداره ولی مطمئن هستی که دقت خوبی بهت میده و اگر اصول کرنوگرافی رو رعایت کنی کمترین میزان خطا رو داره (اصولا تا 3 متر بر ثانیه خطا محتمل هستش ، حالا شما این مدل های چینی رو دیگه خودت باید فکرش رو بکنی ) ، Chrony ساخت کانادا بوده و یکی از پرمصرفت ترین برند در این زمینه می باشد. مدل های پیشرفته تر اون قابلیت اندازه گیری در دو واحد مختلف را دارند و همینطور قابلیت های رست شدن خودکار و میانگین گرفتن از 10 شات و قابلیت پرینت و نصب آن و .... رو دارند. Khansariha (8)
(2012-02-15 12:19 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیروز یه فرصتی شد تا بتونم دیانا پانتر 31 رو با کمک نرم افزارSoftchrono کرونوگرافی کنم.برای اینکار از فاصله 10 متری به یه تخته داخل خونه و فضای کاملا بسته شلیک کردم و نتیجه 5 شلیک با ساچمه فالکن به وزن 0.88 گرم رو اینجا می ذارم:

اول تنظیمات نرم افزار:
[تصویر: chrono_5_.jpg]
فاصله نوک لوله تا هدف 10 متر، فاصله میکروفون از هدف و سر لوله 5 متر و ولوم سر لوله و صدای برخورد به هدف هر دو رو 70 گذاشتم.

.

سلام دوستان

سوال فنی در مورد این نرم افزار داشتم

من نرم افزار را داخل لب تاپ نصب کردم لب تاپ کنار خودم و یک میکروفن با فاصله 5 متر قرار دادم هدف هم در فاصله 10 متر یک
تخت چوبی
شلیک کردم ولی اثر نداشت و خطا میداد یا زول خیلی پایین و غیر منطقی حساسیت نرم افزار هم بالا پایین کردم و دوباره امتحان کردم ولی باز هم نشد

چند تا فوت کردم دیدم نرم افزار جواب میده ولی با صدا شلیک کار نکرد دوباره به یه قوطی حلبی شلیک کردم که متاسفانه تاثیری نداشت

کسی میدونه اشکال کار من کجاست ؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع