انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرونوگراف
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
روی اسلحه من صداخفه کن هست اون رو هم باید باز کنم ؟
با تشکر
(2011-11-26 04:44 PM)jeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روی اسلحه من صداخفه کن هست اون رو هم باید باز کنم ؟
با تشکر
اگر محیط کم صدا باشه و فاصله همون 10 متر باشه صدا خفه کن داشته باشید بهتره
چون توی محیط بسته صدای شلیک می پیچه و باعث کاهش دقت نرم افزار میشه
سلام
کرنوگرافی ای تی 44 لانگ با نرم افزار
فاصله 9 متر
محیط بی صدا (داخل منزل)
1-
ساچمه باراکودا
فشار مخزن 190بار
[تصویر: barakoda_190b_2_Copy.png]

[تصویر: barakoda_190b_1_.png]

[تصویر: barakoda_190b_3_.png]

2-
ساچمه کراسمن

[تصویر: crosma_190_b_1_.png]

[تصویر: crosma_190_b_2_.png]

[تصویر: crosma_190_b_3_.png]
سلام برای من در ویندوز 7 کار نمیکنه؟!!!
(2011-12-06 02:02 PM)djmetal666 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برای من در ویندوز 7 کار نمیکنه؟!!!

سلام دوست عزیز
تو ویندوز 7 مشکلی نداره و من اون کرنو های بالا رو تو ویندوز 7 گرفتم .
سلام درست شد مشکل یک فایل dll بود که نصب کردم .
سلام به همه دوستان از جمله استاد عزیز با کاربری (TMR)

بزرگوار از احتراع و ابداع کرونوگراف جدیدتون چه خبر ؟
به کجا رسیدی داداش؟
در تست ها و آزمایشات جواب داد و دقت این کرونوگراف رو سنجید یا خیر؟

منتظر نتایج شما هستیم.

با تشکر
TMR عزیز هنوز به سایت سر نزده که نتایج تست رو اعلام کنید؟؟؟
سلام
دوست عزیز من نه اونقدر تجربه دارم و نه در حضور بزرگان این سایت حرفی برای گفتن!
هرچی هست از همینجا یاد گرفتم و دارم درس پس میدم.Khansariha (226)
در مورد کرونوگراف دست ساز هم خدمتتون عرض کنم که دستگاه با موفقیت مراحل تست رو گذروند و دقت خوبی از خودش نشون داده ( باتوجه به تغییر فشار و تغییر نوع ساچمه اعداد خیلی به واقعیت نزدیک هست )
ولی محض اطمینان لازم هست که قراری با یکی از دوستان که کرونوگراف دارن بذاریم و حضورا این دو رو مقایسه بکنیم تا خطاهای احتمالی هم برطرف بشه.
ضمنا ناگفته نماند که این دستگاه سر لوله بسته میشه و توسط یک رابط USB و یک رابط میکروفون با کامپیوتر ارتباط برقرار میکنه و با استفاده از سیگنالاهی دریافتی بقیه عملیات بصورت دستی انجام میشه تا سرعت بدست بیاد
در واقع مثل کرونوگراف صوتی هست با این تفاوت که زمانبندی ها توسط سنسور IR یا مادون قرمز ثبت میشه که بسیار دقیق هست.
بابت تاخیر عذرخواهی میکنمKhansariha (8)
اگه سوالی هست در خدمتم.
دیروز یه فرصتی شد تا بتونم دیانا پانتر 31 رو با کمک نرم افزارSoftchrono کرونوگرافی کنم.برای اینکار از فاصله 10 متری به یه تخته داخل خونه و فضای کاملا بسته شلیک کردم و نتیجه 5 شلیک با ساچمه فالکن به وزن 0.88 گرم رو اینجا می ذارم:

اول تنظیمات نرم افزار:
[تصویر: chrono_5_.jpg]
فاصله نوک لوله تا هدف 10 متر، فاصله میکروفون از هدف و سر لوله 5 متر و ولوم سر لوله و صدای برخورد به هدف هر دو رو 70 گذاشتم.
اینم 5 تا شلیک:
[تصویر: chrono.jpg]
[تصویر: chrono_1_.jpg]
[تصویر: chrono_2_.jpg]
[تصویر: chrono_3_.jpg]
[تصویر: chrono_4_.jpg]

میانگین 18.46 ژول انرژی با ساچمه فالکن.البته این که این نرم افزار چقدر دقیق هست رو واقعا نمی دونم ولی به هر حال این نتیجه کار بود که تقدیم حضور شما شد.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع