انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرونوگراف
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
من خیلی وقته میخوام تست کنم این برنامه رو اما متاسفانه یه اخطار عجیب دارم در هنگام باز کردنش ...
با توجه به آموزش های داخل فرومش و همچنین جایگزین کردن فایل DLL مورد نظر در SYSTEM32 به نتیجه نرسیدم ...
البته رو سیستم دیگه فعلا تست نکردم ...

[تصویر: Capture.png]

از دوستان هم بابت کرونوگرافی ها تشکر میکنم Khansariha (8)
میلاد جان یه برنامه فیکسر هست که این مشکل رو حل می کنه.در اصل با کپی پیست کردن اون فایل DLL تو سیستم 32 هیچ تفاوتی حاصل نمی شه ولی وقتی یکبار این برنامه فیکسر رو اجرا می کنی مشکل حل می شه.اینم برنامه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-02-15 02:18 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میلاد جان یه برنامه فیکسر هست که این مشکل رو حل می کنه.در اصل با کپی پیست کردن اون فایل DLL تو سیستم 32 هیچ تفاوتی حاصل نمی شه ولی وقتی یکبار این برنامه فیکسر رو اجرا می کنی مشکل حل می شه.اینم برنامه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایول ممنون مهدی جان درست شد ...Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
من چقدر به صورت دستی یا توجه به آموزش های y-o-u-t-u-b-e با رجیستری کلنجار رفتم که اینو اوکی کنم ...
مرسی بازم Khansariha (214)
دوستان قیمت این دستگاه های رو میزی چنده؟و از کجا میشه تهیه کرد؟
سلام به دوستانی که این بحثو دنبال میکنن
چیزی که تو نت بهش برخورد کردم و برام جالب بود کرنوگرافی بوسیله موبایلهای تحت سیستم عامل اندروید بود
تا اونجا که میدونم نرم افزاری تحت عنوان CORNOCONNECT.apk هست مختص اندروید
سعی کردم دانلود کنم ولی چون credit card ندارم موفق نشدم
سلام
من فردا این برنامه رو چک میکنم تا ببینم چی هست...
Khansariha (357)
دوست عزیز این برنامه ورزن iphone هم داره
نرم افزار airgun helper3 mobile هم مثل نرم افزار hawke واسه تراجکتوریه به کارتون میاد دانلود کنید Khansariha (48)
برنامه احتمالا نام اصلیش این نیست چون در آندروید مارکت سرچ می کنم پیدا نمیکنه...
ولی دومی که معرفی کردید بود
camel جان
فدات تو سایت google.play این نرم افزار هست و فیلم تست این نرم افزار تو یو.تی.یوب موجوده باور کن ببینی حال میکنی
قیمت نرم افزار 4$ بود
لینک اگر داری بذار چون من پیدا نمیکنم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع