انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرونوگراف
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
این نرم افزارها رو هم دلت خواست یه سر بزن تو همون لینکی که واسه این گذاشته بودم یه سری دیگه هست مثلا
mil.calculator
pyramid wizard
range finder
my dear mil.calculate
و چندتای دیگه که اکثرا فروشی هستن تو رنج 5$

ولی من از airgun helper mobile3 خوشم اومد
بچه ها از چه مارکتی کرنو گراف رو دانلود کردید؟من گوشیم گلکسی اس 1 هست
دوست عزیز تو گوگل تایپ کن اسم نرم افزارو
ولی سایت android market
play.google
اینم برای pc ------>دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-03 12:43 AM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم برای pc ------>دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز من برنامه ویندوزشو به اندازه اندروی دوست نمیدارم فقط کافیه موبایلتو درست سر جای مناسب بذاری تا یه کرونو تمیز تحویلت بده
من نتونستم فریشو پیدا کنم برای دانلود از کجاد دان کردی میلاد.؟
(2012-08-03 04:32 AM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نتونستم فریشو پیدا کنم برای دانلود از کجاد دان کردی میلاد.؟
از مارکت گوگل ... lite نوشته نسخه مجانی ...
از تو گوشی ببینم فایل .apk هست میذارم تو همین بخش ...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دست گلت درد نکنه اقا میلاد
Khansariha (8)
این برنامه ها فقط برای آندرویده؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع