انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرونوگراف
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
فکر کنم واسه آیفون هم باشه ...چون 90% برنامه هاشون مشترکه...
اما این لینک ها واسه آندرویده ...
(2012-08-04 01:39 AM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این برنامه ها فقط برای آندرویده؟

بله دوست من این لینکهای بالا مختص اندرویده اگه شما واسه ایفون میخواید اسم نرم افزارو تو نت سرچ کنید
میلاد جون شرایط استفاده باید چجوری باشه؟یعنی باید همه جا ساکت باشه؟گوشی چقد باید از لوله فاصله داشته باشه؟
اگه سر و صدا زیاد باشه دقیق نیست درسته؟
(2012-08-04 01:00 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میلاد جون شرایط استفاده باید چجوری باشه؟یعنی باید همه جا ساکت باشه؟گوشی چقد باید از لوله فاصله داشته باشه؟

من فکر میکنم چندتا کلیپی که تو یو تیوب هست رو ببینی
والا من با این برنامه شدو رو کرنو کردم نیم ژول نشون داد و یه کلت co2 گامو رو چهل ژول
تمام داده ها هم دوروست بور
خخخخخ
(2012-08-04 01:00 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون کار این برنامه با صداست پس محیط ساکت باشه خیلی بهتره...
اون یوتیوب که گذاشتم خیلی قشنگ توضیح داده...
فاصله لوله تا گوشی 1 تا 2 متر باشه و ارتفاع تا لوله هم 1 متر...... لوله تا سیبل هم 10 حالا...
اینا همه باید دقیق تو برنامه ثبت بشه...

(2012-08-21 01:05 AM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا من با این برنامه شدو رو کرنو کردم نیم ژول نشون داد و یه کلت co2 گامو رو چهل ژول
تمام داده ها هم دوروست بور
خخخخخ
غیر ممکنه...
فاصله A B C خیلی مهم هستش...
هم چنین نوع ساچمه و سنگینیش ...
تنظیمات اسلحه های گازی و پی سی پی یه فرق جزیی داره... چون دسترسی ندارم امتحان نکردم...
اما رو فنری جواب میده...
من 85 رو چند روز پیش با این برنامه تست کردم و جواب های معقولی میداد
حدودا 16 ژول
البته خیلی ارور میداد ولی به نظرم تو نوع خودش عالیه
سلام به دوستای گلم این برنامه ها برای سیمبین نیست ؟ کسی برای سیمبین دیده مثلا برای گوشی n8 ؟
(2012-08-02 11:53 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-02 11:34 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا میلاد خوشبختم من حبیب هستم
خیلی حال کردم با این نرم افزاره حالا اجازه بده نسخه کرک این یکی و یه چیزی حدود 10 تا مورد دیگه که میشناسم بیاد ببین چقد تیراندازی واسه همه اصولی و لذت بخش میشه
Khansariha (8)
Khansariha (219)
فکر میکنم این دقیق ترین برنامه تو مارکت باشه چون من مه رو تقریبا گشتم ..
چون این برنامه تازه اومده بود من ندیدم ممنون بابت معرفی ...
کرکش چند وقت صبر کنیم میاد Khansariha (214)

سلام دوستان .
كرك اين نرم افزار و نرم افزار هاي ديگه نيامده هنوز /
دوستاني كه با اين نرم افزار ها كار كردند لطفا براي فنري و پي سي پي و نيترو پيستون به تفكيك نرم افزار ها رو معرفي كنند . باتشكر
من دیشب هر دو نرم افزار رو نصب کردم که خیلی جالب بود ولی محیطی مناسب جهت اندازه گیری نبود . انشاا.. نتایج رو خدمت دوستان قرار خواهم داد .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع