انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرونوگراف
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(2012-08-03 07:42 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام... Khansariha (8)

من نرم افزار Soft Chrono رو برای pc که دوستان زحمت لینکش رو کشیده بودن دانلود کردم، اما مشکل dll داشت و من نتونستم حتی اون فایل رو با برنامه ی فیکسر dll که باز هم دوستان زحمت لینکش رو کشیده بودن، دانلود کنم و بالتبع برای من بلااستفاده هست این برنامه... Khansariha (226)

آیا این برنامه ی Chrono Connect نسخه ی جاوا برای گوشی درپیت ما داره، چون من پیدا نکردم تو نت... Khansariha (226)
اگه کسی از دوستان اطلاع داره ممنون میشم یه خبری برسونه...

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
حنان جان من خیلی گشتم نبود داداش فقط برای ایفون و البته اندرویدش رو دیدم
البته نرم افزارهایی زیادی هست من تست نکردم
(2012-10-15 12:07 AM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حنان جان من خیلی گشتم نبود داداش فقط برای ایفون و البته اندرویدش رو دیدم
البته نرم افزارهایی زیادی هست من تست نکردم

ممنون حبیب جان... Khansariha (8)

فقط یه سوال : این برنامه ی پرتابل Soft Chrono رو که اجرا میکنم یه ارور فایل dll میده که اصلا با برنامه ی فیکسرش هم نمیشه اون فایل رو دانلود کرد.. ولی دوستان تونستن استفاده کنن... قضیه چیه اون وقت؟!!!!!!!! Khansariha (226)
کرنوگراف طراحی شده توسط یک ایرانی که البته شاید ایشون رو بشناسیدKhansariha (8)

اين مهرشاد خودمونه دمش گرم . بابا Khansariha (8)
سلام
صحبت ساخت کرنو شد،یادی هم از مرحوم دانشور بکنیم...
ایشون اولین کرنوگراف رو ساختن اینجا با سنسور های موازی اینفرارد، و خطای کمتر از کرونی،همچین سیستمی رو توی برترین کرنوگراف های جها باقیمتی حدود 2000 دلار به کار بردن و ایشون با 60-70تومن نمونش رو ساختن ، و بنده خودم تو هنگ موندم که چطور با اون سنسور ها این کار رو انجام دادن (فتو دیود 3 میل!!!)
آقامهرشاد هم که دیگه تعریف لازم نداره همه در جریان توانایی ایشون در الکترونیک هستیم.... و البته تحسین داره به خاطر اسم کار ("Daneshvar" was one my best friends in Iranian airgun forum and passed away few month ago.......)
(2012-10-15 12:21 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال : این برنامه ی پرتابل Soft Chrono رو که اجرا میکنم یه ارور فایل dll میده که اصلا با برنامه ی فیکسرش هم نمیشه اون فایل رو دانلود کرد.. ولی دوستان تونستن استفاده کنن... قضیه چیه اون وقت؟!!!!!!!! Khansariha (226)

دوستان کسی نبود جواب ما رو بده؟!!! Khansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (399)
دوستان یک ایده برای ساخت کرنوگراف دارم که از شر نرم افزار و ... خلاصتون می کنه و البته قیمت ان زیر 50 تومن درمی یاد ، الان در مرحله تستم و جواب هم گرفتم خوشبختانه
چند روز صبر کنید اموزش ساختش رو همینجا می گذارم Khansariha (8)
سلام دوستان برنامهٔ کرنو برای گوشی آیفون رو گشتم ولی‌ پیدا نکردم از دوستان کسی‌ اطلاعی داره؟Khansariha (8)
دوستان علاقه مند میتونن از این آموزش جهت ساخت کرونوگراف استفاده کنن.
طراحی و ساخت این وسیله توسط بنده انجام شده و در صورتی که اساتید ایرادی در کار من مشاهده کردن خوشحال میشم بنده رو در جریان بگذارند.
با تشکر
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع