انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: روغن کاری در پی سی پی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
وازلین هم در واقع همون ساختار پارافین رو داره با زنجیره پلیمری طولانی تر.اونم نباید مشکلی بوجود بیاره از خنثی بودنش مطمئنم ولی تا حالا استفاده نکردم.
حسین جان وازلین کار گیرس رو انجام میده ومشگلی نداره من خودم از وازلین و روغن زیتون استفاده میکنم.
من از روغن w.d.460 و اسپری فرمولا وان برای پاک کردن قطعات استفاده می کنم و از هر دوش راضیم.Khansariha (8)
[تصویر: tune22.jpg]
مهدی جان بازم داری تفنگ چینی اختراع میکنی؟؟؟
این روغن برای کجاها استفاده میشهW.D.460
مهدی جان
اون روغن 460 خواص خورندگی داره یا نه؟
من از این روغنهای wd 40 که اصل تقلبی هستند گه گداری موقع سرویس داخل مخزن و روی اورینگها میزنم به حمد اله هیچ خورندگی نداره و فقط اورینگها رو تمیز میکنه
در اینجا جا داره صمیمانه از برادران غیور و متقلب چینی سپاس گذاری کنم
که تونستند یک روغن خورنده رو به یک لوبریکانت خنثی تبدیل کنند و کار مارو راه بندازندKhansariha (8)
نه مجید جان امشب کار اختراع!! شروع می شه.Khansariha (8)این روغن رو من برای جاهایی مثل ماشه و محل خم شدن لوله گاهی هم قسمتهای پایینتر از پیستون به مقدار کم استفاده می کنم.
سهیل جان عرض کنم خدمتتون که نه این حالت خورندگی نداره و رو خودش هم نوشته برای روانسازی استفاده می شه.ولی اصل بودن یا تقلبی بودنش رو واقعا نمی دونم رو خودش که خورده ساخت آمریکا!!!Khansariha (219)Khansariha (219)
سلام دوستان.برای ماندگاری بیشتر زاج سلاح بادی کدوم روغن رو پیشنهاد میکنین.میشه از پارافین یا وازلین استفاده کرد؟
(2012-01-02 10:54 PM)ARROW نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.برای ماندگاری بیشتر زاج سلاح بادی کدوم روغن رو پیشنهاد میکنین.میشه از پارافین یا وازلین استفاده کرد؟
دوستان و اساتید این سوال منو هم جواب بدین ممنون میشم
بدنه زاجکاری شده رو سعی کنید از روغنهای استفاده کنید که خواص خورندگی نداشته باشه من چندین ساله از روغن بادام

برای لوله وبدنه اسلحه استفاده میکنم و برای قنداق از پارافین موفق باشید .
مرسی اقا مسیح.یعنی شما روغن بادام رو به دستمال میزنین و میکشین روی لوله و بدنه.اونوقت باید کاملا خشک کنیم یا لایه ای نازک از این روغن روش باشه؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع