انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: روغن کاری در پی سی پی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
سلام
بنده شدیدا روغن مخصوص موتور سیکلت های دو زمانه رو بعنوان روان کننده توصیه میکنم چون بعد از سوختن دوده تولید نمیکنه و گرانروی بسیار مناسبی داره
ضمنا به هیچ وجه از روغن چرخ استفاده نکنید چون بعد از کمی گرم شدن چسبنده میشه
(2017-01-08 10:38 PM)neomn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بنده شدیدا روغن مخصوص موتور سیکلت های دو زمانه رو بعنوان روان کننده توصیه میکنم چون بعد از سوختن دوده تولید نمیکنه و گرانروی بسیار مناسبی داره
ضمنا به هیچ وجه از روغن چرخ استفاده نکنید چون بعد از کمی گرم شدن چسبنده میشه

با سلام.
استفاده از روغن موتور و روغن چرخ نامناسب هست.
هر دوي اين روغن ها باعث خوردگي اورينگ مي شوند. و عملا مجبورين هر ٥ بار تلبه رو باز كنين و اورينگ ها رو عوض كنين. همچنين تلمبه حتي بار اول هم روان نيست.
بهترين و در دست ترين روغن موجود همون روغن سليكني هست. حتي در جعبه ي تلمبه به صورت معمول يك مقدار كمي ازش وجود داره. ولي هر فردي كه يك ريش تراش هم خريده باشه يكي ازش توي بسته بندي ديده.
البته من از گريس استفاده ميكنم (مدلي كه خورنده نيست) و خيلي خوب جواب داده. روان كردنش هم عالي بوده. بعد از ده بار شارژ مثل اول روغن كاري روون هست. ولي قيمتش جالب نيست. ماركش هم sta-lube هست.
بهترين راه فهميدن اينكه روان كننده خوبه اينه كه روان كننده سياهي اورينگ رو به خودش نگيره.
دوستان من ١٤ صفحه و اين تايپيك خوندم جواب سوالم و نفهميدم
براي چوب سلاح يه عده گفتن روغن زيتون يا بادام بزنيد براق و سالم ميمونه
يه عده ميگن خراب ميكنه پارافين مايع بزنيد
لطفا كسي كه واقعا اطلاعات كافي داره راهنمايي كنه
ممنون
دوست عزیزم،بنده بالاتر عرض کردم،چوب یک ماده طبیعی است،مطمئنا دو ماده طبیعی با هم سازگاری بیشتری دارند،از چند دوست و استادکار تزئینات چوبی پرسیدم همگی روغن زیتون رو برای نگهداری چوبتوصیه کردند،البته به شرط اینکه قنداق سیلر نخورده باشه و دوم اینکه روغن زیتون طبیعی و اصل گیر بیارید،بنده خودم نزدیک به یکسال است که از روغن زیتون استفاده میکنم برای قنداق و درهمه شرایط آب و هوایی از تفنگ استفاده کردم و شکر خدا آسیب که ندیده هیچ،بلکه قنداق زیباتر هم شده
(2017-07-27 12:25 AM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیزم،بنده بالاتر عرض کردم،چوب یک ماده طبیعی است،مطمئنا دو ماده طبیعی با هم سازگاری بیشتری دارند،از چند دوست و استادکار تزئینات چوبی پرسیدم همگی روغن زیتون رو برای نگهداری چوبتوصیه کردند،البته به شرط اینکه قنداق سیلر نخورده باشه و دوم اینکه روغن زیتون طبیعی و اصل گیر بیارید،بنده خودم نزدیک به یکسال است که از روغن زیتون استفاده میکنم برای قنداق و درهمه شرایط آب و هوایی از تفنگ استفاده کردم و شکر خدا آسیب که ندیده هیچ،بلکه قنداق زیباتر هم شده

خيلي ممنون بابت راهنمايي
من يك كرال مگا گرفتم نميدونم اين سيلر كه گفتيد
روي قنداق زدن يا نه ؟
خواهش دارم،خیلی راحت قابل تشخیص است،اگر قنداق لایه براق داره سیلر خورده دیگه،آخرین باری که مگا دیدم یک ماه پیش بود،تازه از کارتن درآوردن،سیلر نداشت،چوب بود
سلام دوستان و اساتید محترم پس اینجورکه من متوجه شدم مثلا پی سی پی وایرخ من تا 1000 شلیک ساچمه احتیاجی به روغن کاری نداره و بعد از اون من گریس سلیکون باری جاهایی از مفاصل سلاح استفاده میکنم و با اسپری سلیکون هم تفنگم رو تمیز و روانکاری انجام میدم خواهش میکنم دوستان اگه مطلبی رو باید اضافه کنند رو بفرمایید تا ما تازه واردها از تجربیات سروران عزیز استفاده بیشتری ببریم خیلی هم ممنونم.
درود به همه

ماشا الله نضرات اونقدر زیاده که بنده سر در گم شدم

واسه pcp کرال (اورینگهاش)
وتلمبه کرال از چه روغنی استفاده کنم که مفید باشه وخسارت نزنه؟؟
ممنون میشم جواب بدید
قسمتهای فلزی تفنگ و کل تلنبه روغن سیلیکون،قنداق روغن زیتون اصل
سلامKhansariha (8)
روغن سیلیون میخواستم بگیرم برای تفنگم،دوستان آیا مارک مشخصی هست و یا اینکه جایی هست که بتونم راحت بگیرم گیرم بیاد؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
ببخشید
روغن سیلیکون
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع