انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: روغن کاری در پی سی پی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
روغن گامو گرفتم خوبه؟
روغن خوبیه
ولی در حقیقت من تفاوتی بین روغن 6000 تومنی گامو رو غن چرخ خیاطی درحجه یک 1000 تومنی ندیدم
دوستان ببینید چه زیر خاکی پیدا کردم:
این روغن چرخ خیاطی مال تقریبا35-40 سال پیشه و برای کشور سوئد هستش.میتونم از این روغن برای pcp خودم استفاده کنم?
[تصویر: DSC00792.jpg]
[تصویر: DSC00793.jpg]

در ضمن این دونمونه هم پیدا کردم.از بین این دوتا هم اگه بگید کدوم بهترند ممنون میشم:
[تصویر: DSC00795.jpg]
مشگلی نیست حسین جانKhansariha (8)
من تا چند وقت پیش برای پاک کردن لول ساچمه زنم از روغن total استفاده می کردم . این روغن باروت سوخته رو به راحتی از داخل لول جدا میکنه . اما چند وقت پیش از یکی شنیدم که این نوع روغن خورندگی بالایی داره و کروم کاری داخل لول و حتی زاج اسلحه رو از بین میبره!!!!!!!!!!
گفت از همه ی روغن ها مناسب تر ارون روغن هاست که قوطی نارنجی رنگی دارن و روش نوشته oil .
از اساتید خواهشمندم که راهنمایی کنن .
حسین جان عجب روغن عتیقهای پیدا کردیKhansariha (48)
از بین روغنهات
در درجه ال اون روغن که سفید رنگ هستش
در حقیقت مثل همون روغن زرد رنگ هست منتهی 2 بار بیشتر تصفیه شده
و کاملا برای پی سی پی مناسبه
در خصوص اون روغن قدیمی هم
درب قوطیشو باز کن ببین
اگه بعد اینهمه مدت داخل قوطی اکسید نشده و زنگ نزده و از طرفی هم غلظت روغن بالا نرفته قابل استفاده است
و گرنه از همون روغن سفید رنگ استفاده کن که عالیهKhansariha (8)
فواد جان
کلا روغنهایی که برای موتور ماشین هست حالا هر مارکی که باشه
اولین خاصیتش خورندگی و جرم بری هست تا بتونه داخل محفظه موتور رو تمیز نگه داره
در مورد اون روغنهای قوطی نارنجی هم
من نمیدونم چه روغنی رو میفرمایید اما اگه مخصوص متور خودرو یا موتور سیکلت هست به کار تفنگ نمیاد
شما باید از روغنهای بدون خورندگی استفاده کنیدKhansariha (8)
براي كاهش اصطكاك بنظرم گريس سيليكون رقيب نداشته باشه!اثر خورندگي روي اورينگ هم نداره
این روغن چرخ خیاطی ها روی اورینگ اثر مخربی نداره؟
خیر حسین جان معمولا اینا خنثی هستن و روی پلاستیک و فلز بی تاثیرن.
وازلین چی؟میشه برای چرب کردن اورینگها از استفاده کرد؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع