انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی اسلحه Umarex 850
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
با سلام.
تقریبا یک سال پیش بود توی بازار داشتم چرخ میزدم با اسلحه مواجه شدم که خیلی برام جالب بود .چه از نظر زیبایی و چه از نظر کارایی و عملکرد.از فروشنده راجع به اسلحه پرسیدم ,شروع کرد به توضیح دادن و فهمیدم که داره چرت و پرت میگه و هیچی نمیدونه.
قسمت جالب این اسلحه این بود که یه کپسول co2 توی یه محفظه و زیر لوله قرار میگرفت [تصویر: airmagnum%202.jpg]و این تفنگ بادی خشاب میخورد [تصویر: 2.gif]و گلنگدن داشت!!!! [تصویر: 850-bolt-closed-web.jpg]
جنس بدنش از فایبر گلاس بود و به قول معروف پلاستکی و از طراحی خاص و زیبایی برخوردار بود[تصویر: umarex_850_airmagnum_xt_0.jpg].همچنین یه خشاب 8 تایی اگه درست خاطرم مونده باشه میخورد که جنس خشاب از پلاستیک بود [تصویر: yhst-41902112641410_2137_217116701]
در کل اسلحه فوق العاده به نظرم میرسید اما یه نکته رو خیلی دوست داشتم بدونم و اونم قدرتش بود.روی خود جعبه قید شده بود umarex 850 magnum و co2 high power خوب این برای من خیلی جالب بود و فکر میکردم منظور از مگنوم یه چیزی مثل مگنوم 350 خودمون باشه اما کاملا اشتباه فکر میکردم.قیمت اون موقع این اسلحه 380 تومان بود !!!!!
اما چند ماهی گذشت تا چند روزه پیش مجددا این اسلحه زیبا رو دیدم.دوباره از فروشنده راجع به قدرت و دقت این اسلحه پرسیدم طرف جمله جالبی به من گفت :ایشون گفتند :من خودم (یعنی فروشنده)توی فاصله 100 متری باهاش یه سر نوشابه رو زدم و تخته پشت سر نوشابه کاملا سوراخ شده!!!!!!!!!!!!!! م!!!!!!!!!!!!!مااااااااااااااا.
فهمیدم که فقط قصد فروش داره.
دوستان این اسلحه از دقت فوق اعلاده ای برخورداره این یه گروپ توی 20 متری با ساچمه JSB هست [تصویر: JSBpattern.jpg]
اما از لحاظ قدرت خیلی قوی نیست و میشه به 14 تا12 ژول در 100 شلیک اول بهش امید داشت.فکر میکنم کپسول های هی بار مصرفش در بازار با قیمت 12000 تومان یافت بشه .با یه کپسول اونطوری که من یه سرچ توی سایت های خارجی داشتم نزدیک به 170 شلیک میشه داشت که مسلما با توجه که گازی بودن با افت فاحش قدرت مواجه هستیم.
اینم اجزا تشکیل دهندش :[تصویر: attachment.php?attachmentid=27983]
در کل محاسن این اسلحه شامل:
1:دقت فوق العاده بالا
2:نصب راحت دوربین
3:خشاب خور بودن و بالا بودن سرعت شلیک
4:سبک بودن و شکیل بودن
5:قیمت مناسب(چند روزه پیش شیراز پرسیدم تا 220 هم میداد.)
معایب:
1:قدرت پایین با توجه به کپسول خور بودن
2:کپسول گران
پیشنهاد برای کار کردن با این اسلحه:
این اسلحه برای افرادیکه قصد هدف زنی در فواصل زیر 50 متر رو دارن بسیار مناسب بوده و به دلیل کارایی اسان (نمیخواد یک ساعت تلمبه بزنی :D )و دقت بالا میتونه یکی از بهترین گزینه ها برای این افراد باشه.اگر هم عشق شکار گنجشک هستین روی این اسلحه میتونید حساب ویژه باز کنید.به درد شکار گنجشک و کاکلی و قمری هم خیلی می خوره.
[تصویر: Umarex%20850%20AirMagnum%20XT%20-%2046500054.JPG]
امیدوارم به درد دوستان خورده باشه.
یا علی
خب والتر منم که 1250 هست دقیقا همش همینه الا قسمت کپسول خورش.
البته قدرتش هم اسما 28 و رسما 32 ژوله.
دقیقا با اقا مهرشاد موافقم.میشه این اسلحه رو برادر کوچکتر والتر 1250 نامید
اینم یه عکس از والتر 1250 دومیناتور.[تصویر: 4650073.jpg]
اقا مهرشاد من یه عکس از اجزاء تشکیل دهنده 850 گذاشتم یه مقایسه با اسلحه خودتون بکنید ببینید سیستم شلیک و کپسولش شباهتی با اسلحه شما داره یا نه؟
شاید بشه با تغییراتی در این اسلحه قدرت اون رو زیاد کرد.مثلا به جای co2 از هو.ا استفاده کرد.
جلال جان مشکل اصلی فشار هست.
برای 30ژول رگولاتور این تفنگ حداقل 140 بار فشار باید داشته باشه.
مطمئنا با تعویض رگولاتور میشه همون 1250 چون کپسول هم روی رگولاتور بسته میشه.
یعنی یه کپسول و یه رگولاتور اینو میکنه 1250. البته یه سوراخ هم باید ته قنداق زد.
ولی خب رگولاتور و کپسول یدک این جمعا یه 300 چوق باید آب بخوره اونطرف.
سلام اقا مهرشاد.
به نظرم بازم ازشش رو داره.یه رگلاتور و یه کپسول روی هم 300 چوق هم بشه با 200 چوق خودش میشه 500 تا و این در مقایسه با 900 تا بازم 400 تا به سوده.تازه به نظرم میشه رگلاتور رو ارزون تر هم گیر اورد.مثلا دسته دوم.من که به کامی امید زیادی دارم :)
اگر بشه این کار رو کرد واقعا عالی میشه.فقط ایا امکان تعویض رگلاتور هست؟؟؟؟
اقا مهرشاد یه تحقیقاتی بکن و یکم زیر روی اسلحه رو نگاه بنداز .اگه بشه چی میشه.با 400 یا نهایتا 500 تومان میشه یه پی سی پی عالی داشت :angel::angel:
یا علی
200تومن؟!!!!!!!!!!!
جلال جان اینو اگه زحمتی نیست(که هست!) برای من بگیر تا یه بررسیش بکنم.
نو میده این قیمت؟!
شماره حسابت را برام خصوصی کنی ممنون میشم.
اره نو نو.
از بس کسی نمی بره داره این قیمت میده.البته بین 220 تا 240 باید برم دقیق بپرسم.خبر قطعی رو شنبه بهت میدم.
بعدشم هیچ زحمتی نیست .من خوشحال میشم کاری برای دوستان انجام بدم.فقط باید تا شنبه منتظر موند.مسیح قدرت چانه زنی من رو میدونه :D مخ طرف رو میخورم.
قیمت نهایی رو ان شا اله اعلام میکنم.
یا علی
خیلی ممنون از لطفت جلال جان.
حالا بیشتر از 200 هم بود طوری نیست،خیلی مفته.
خوراکه برای تحقیقات!
خواهش میکنم اقا مهرشاد.ان شا اله بتونم یکی با قیمت خیلی مناسب گیر بیارم.
اگر بشه با تعویض رگلاتور قدرت بالابره و این قابلیت رو داشته باشه حرف نداره.این قضیه دست شما رو می بوسه و زحمتش رو دوش شماست.
یا علی
کار نشد نداره جلال جان. رگولاتورشم اونور پیدا کردم فقط موند سیلندرش.
اگه هم احیانا جواب نداد که میکنمش یدک همین که دارم!
راستی 4.5 بود دیگه،درسته؟
به هر حال از کمکت خیلی ممنون.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
لینک مرجع