انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی اسلحه Umarex 850
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
اسلحه والتر 850 با قنداق جدید و pcp شده :

[تصویر: side5.jpg]

[تصویر: side6.jpg]
سلام.
عکس خیلی جالبی هست.
به نظرم اگر بشه کپسول هوای فابریک کارخونه حالا هر مارکی که میخواد باشه،گیر آورد خیلی سر هم کردنش سخت نباشه..ولی متاسفانه مشکل اینجاست که کپسول اسلحه جدا هم خیلی کم گیر میاد هم خیلی گرونه .
(2013-03-27 12:36 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
عکس خیلی جالبی هست.
به نظرم اگر بشه کپسول هوای فابریک کارخونه حالا هر مارکی که میخواد باشه،گیر آورد خیلی سر هم کردنش سخت نباشه..ولی متاسفانه مشکل اینجاست که کپسول اسلحه جدا هم خیلی کم گیر میاد هم خیلی گرونه .

آقا جلال من مشکلی با ساخت مخزن ندارم و می توانم دقیقا مخزنی مانند والتر یا سی زد طراحی و بسازم طوری که حتی کوچک ترین تفاوتی از نظر ظاهر نداشته باشند اما مشکل اصلی اینجاست که اون قاب جدا شونده قابلیت سوراخ کاری ندارد روی این مورد خیلی فکر کردم و حساب کردم هر جور بخواهم برش را ایجاد کنم احتمال موفقیتش 50 درصد است و اگر موفق نشوم اون قاب از بین می رود.
منظورت کدوم قاب هست؟ میتونی تو عکس دقیقا مشخص کنی؟
فکر کنم قابی که بعداز بسته شدن کپسول میاد رو اون منظورشونه.
به نظر من اون قاب نباشه هم مشکل چندانی نداره.اگر خواستید میتونم از روش یه نمونه کپی بگیرم وبا کامپوزیت یا فایبر گلاس تصحیح شدش رو دربیارم.
میشه به صورت خیلی ساده تر یه قاب شیشه ای پلاستیکی باروش وکیومینگ ازروی نمونه اصلی ساخت وروی اون کار کرد و طرح آخر رو روی اصلیه اعمال کرد.
دوستان برای اومارکس سایلنسر خوب چی میشه بست روش؟
چون عکس وفیلم هایی دیده بودم که سایلنسر خورده روش.
(2013-04-11 08:20 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برای اومارکس سایلنسر خوب چی میشه بست روش؟
چون عکس وفیلم هایی دیده بودم که سایلنسر خورده روش.

همه چیز دقیقا با والتر 1250 یکی است برای سایلنسر هم باید نوع آلنی باشد.
این اسلحه رو زمانی که PCP اش کنید حتی با فشار 80 بار صداش فوق العاده زیاده و حتی در فضای باز صداش می پیچد.
بسیار عالی.
این نمونه پی سی پی شده رو ببینید.به کپسولش توجه کنید:
(خط فاصله حذف شود)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
UMAREX PCP باید باش تیراندازی لذت بخش باشه چون تفنگ والتر 1250 با دوربین و پایه و سایلنسر وزنی حدود 4.5 کیلو پیدا میکنه ولی در امارکس PCP شده اینطور نیست
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (219)
(2013-04-11 08:39 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار عالی.
این نمونه پی سی پی شده رو ببینید.به کپسولش توجه کنید :

پک تبدیل این سلاح به pcp در خارج کشور بصورت آماده وجود دارد در این نمونه مخزن دارای مانومتر و سوپاپ جهت شارژ سلاح است با توجه به حجم زیاد مخزن و مصرف کم این سلاح باید تعداد شات های بسیار زیادی بدهد.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
لینک مرجع