انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی اسلحه Umarex 850
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
باسلام.
اول از همه بگم آقا جلال عالی بود.واقعا اسلحه تکیه.واقعا دقتش عالیه.
من امروز کپسول رو بالاخره شارژ کردم اما چون هواسرد بود نتونستم براتون گروپ بزارم.ایشالا فردا.
اما جالب کجاست؟جالب اینجاست که من با همین پرومگنومایی که دستمه باساپورت عالی از 470 گروپ گرفتم تو 20 متری 10 سانتی داد.اما با همین اومارکس پی سی پی سر دست تو 15 متری گروپ 1 سانتی گرفتم.خودم باورم نمیشد.چون هم سردست بود وهم کیفیت ساچمه افتضاح بود.
اینکه حتی کوچیکترین لرزشی هم نداره رو واقعا حس کردم.صداشم که فوق العادس.
به جرات میتونم بگم قدرتش رو طبق تجربه ای که با دیانا 470 داشتم این تو خشاب اول با 470 برابر هستش.یعنی حدود 26 ژول.(در 2خشاب بعدی شاید به 20 برسه)
فکر کنم بااین قیمتی که داره تمام بچه ها فنری رو ول کنن وبیان دنبال این.چون هم سبکه وهم قدرتش خوبه وهم دقتش عالیه.
منتظر گروپش باشیدKhansariha (8)
1400-1500 دوست عزیز
سلام خدمت دوستان
مخزن هایی که چند وقت پیش طراحی کرده بودم بالاخره کار ساختش تمام شد البته وقت بسیار زیادی برد چرا که در تمامی مراحل تراش بالا سر تراشکار بودم و بعضی جا ها که حساس بود مانند اینجاد شیار روی سوزن سوپاپ را خودم انجام دادم تمامی این کار ها برای اینکه همه چیز مانند نقشه در بیاید لازم بود.
بر می گردیم به اصل مطلب این مخزن ها در دو نوع کوچک و بزرگ بصورت نمونه تولید شده اند نوع اول دقیقا برابر یک کپسول co2 است و برای شارژ لازم است از اسلحه جدا شود اما نوع دوم دو سر سوپاپ است و علاوه بر اینکه تعداد شات های بسیار بیشتری می دهد دیگر لازم به باز کردن مخزن از روی سلاح هم ندارد همچنین برای راحتی در باز و بسته کردن روی تمامی کپسول ها آج خورده است که در تصویر به علت فلاش دوربین مشخص نمی شود.

تصویری از مخزن کوچک :

[تصویر: DSCN0513.jpg]

تصویری از مخزن بزرگ :

[تصویر: DSCN0514.jpg]

تصویری از دو مخزن در کنار هم :

[تصویر: DSCN0505.jpg]

تصویر از سر مخزن و محل های آچار تعبیه شده :

[تصویر: DSCN0506.jpg]

[تصویر: DSCN0515.jpg]

یکی از مواردی که همیشه من را اذیت می کرد اورینگ بسیار پر استهلاک داخل رگلاتور بود چرا که در اثر سفت کردن زیاد رزوه اورینگ را بطور اصتلاح گاز می گرفت و عمل نشت هوا انجام می شد.

[تصویر: DSCN0509.jpg]

تصویری از اورینگ آب بندی در مخزن ساخته شده و مخزن سلاح cz و موارد دیگر :

[تصویر: DSCN0522.jpg]

وجود این اورینگ دو فایده بسیار اساسی دارد :

حذف استهلاک زیاد اورینگ اسلحه
حذف استهلاک زیاد اورینگ کوپل شارژ

تصویری از مخزن کوچک در کنار مخزن cz و سایر موارد :

[تصویر: DSCN0524.jpg]

تصویری از مخزن بزرگ در کنار مخزن cz و سایر موارد :

[تصویر: DSCN0521.jpg]

لازم به ذکر است یک درپوش بسیار زیبا نیز برای مخزن بزرگ طراحی شده است که روی سوپاپ پیچ می شود و مانع از کم شدن زیبایی سلاح می شود.
نمونه های دیگری در حال ساختند مانند نمونه فولادی با مانومتر ، کوپل شارژ سوکتی و سایر موارد که بعد از آماده شدن تصویر آن را برای دوستان در سایت قرار می دهم. Khansariha (8)

ارادتمند
شما cz200 t الان دارید،درسته و اینم کپسولش هست اقای واحدیان.Khansariha (290)
(2013-04-24 07:09 PM)zeoos328 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان قیمت این سلاح الان چنده؟و گیر میاد؟آقا جلال تبریک میگم
به همشهری خودم تبریک میگم به خاطر ساخت مخزن برای اماراکس مخصوصا نمونه ای که نیاز به باز کردن برای شارژ نداره .
کاش اطلاعات بیشتری درباره حجم مخزن ها و متریال بکار رفته در اونها و میزان فشار تست شده برای اونها هستش هم قرار میدادی.
اگر بتونید به مخزن مانومتر هم اضافه بکنی خیلی خوب میشه.
(2013-04-25 06:54 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به همشهری خودم تبریک میگم به خاطر ساخت مخزن برای اماراکس مخصوصا نمونه ای که نیاز به باز کردن برای شارژ نداره .
کاش اطلاعات بیشتری درباره حجم مخزن ها و متریال بکار رفته در اونها و میزان فشار تست شده برای اونها هستش هم قرار میدادی.
اگر بتونید به مخزن مانومتر هم اضافه بکنی خیلی خوب میشه.

ممنون از شما
عرضم به حضور شما فشار کاری مخزن ها 100 بار است و فشار تست 150 بار بالاتر است.
جنس این دو مخزن نیز از آلومینیوم آلیاژی است در رابطه با مانومتر هم متاسفانه محدودیت هایی وجود داره به عنوان مثال مدل هایی که مناسب اینکار باشد خیلی خیلی سخت پیدا می شود حتی در بازار تهران که معدن اینجور چیز هاست.
سلام.
بالاخره امروز یه گروپ گرفتم.بعد ظهر باد بسیار شدیدی اومد به خاطر همین تا دم دمای غروب صبر کردم.ازاونور هم نور کم شد.
تو 20 متری با دوربین 4*32 تنظیم کردن اون خال کوچیک خیلی سخته.تازه فهمیدم آقا جلال چی میکشید.
مشخصات هم تو عکس هستن دیگه.
کیفیت سیبل هم اگر پایین بود به بزرگی خود ببخشید چون اینجایی که هستم امکانات کمه.
الان فقط مونده تست با TS10
بعد از صفر کردن تو 20 متری با اکسپندر خیلی گروپ بیستی داد.انشاا.. فردا براتون دوباره میزارم.

[تصویر: 13669066343.jpg]

درضمن گفته بودم براتون از پرومگنوم هام عکس میزارم که گزاشتم.

[تصویر: 13669066344.jpg]

[تصویر: 13669066345.jpg]
امین جان گروپ خوبی شده اما مطمئن هستم با وضعیت جوی و ساپورت بهتر گروپ بسیار جمع تری می توانید بگیرید مخصوصا با ساچمه سنگین Khansariha (8)

این هم گروپ با این اسلحه در فاصله 12 متری داخل سالون با ساچمه پرومگنوم :

[تصویر: DSCN0304.jpg]

[تصویر: DSCN0317.jpg]
بسیار عالیست.
فکر میکنم تعداد شات هاش زیاد بودن.
فردا هوا خوب بود دوباره تست میگیرم.
دوستان اومارکس دار میخوام کپسول رو تا 100 بار شارژ کنم.تو تفنگ جایی رو باید تغییر بدم؟نیاز به تیونینگ داره؟
من تا 85 بار شارژ میکنم.البته موقع بستن کمی گاز هدررفت داره که فکر کنم به همون 80-75 بار میرسه.
Khansariha (8)
اگر هنگام بستن نشت زیادی دارید یعنی کپسول رو محکم بستید و رزوه اورینگ رو گاز گرفته برای همین است که من اون اورینگ رو کلا از مدار خارج کردم و انتقالش دادم به دور سوزن سوپاپ Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
لینک مرجع