انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی اسلحه Umarex 850
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
دوست گرامی من یک اومارکس 4/5 دارم میشه هزینه تبدیلشا به این سلاح جدید ذکر کنید.
در حدود ۵۰۰ هزار تومان
(2013-08-15 03:20 PM)mmx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول از تمام دوستان تشکر می کنم که پیگیری می کنن و نظرات خودشون اعلام میکنن
در مورد تست که خدمتون عرض کردم ۱۰۰٪ بعد از تست اطاعات در تاپیک قرار داده میشه
و ۱۰۰٪ با کرونوگراف این کار انجام خواهد شد
در مورد قدرت فعلا همه چیز در حد حدس وگان هستش
ولی با مقدار فشار ی که در حالتهای مختلف انجام دادم به احتمال قدرت بالای ۳۰ ۳۵ ژول هستش در کل همه این موارت بعد از تست با کرونوگراف مشخص میشه

در خصوص مخزن در پست های قبل توضیح داده شده
ولی هنوز محاسبه دقیق حجمی مخزن انجام نشده ولی با تست های انجام شده حجم مخزن در حدود ۳۵۰ تا ۴۰۰ سی سی هستش

در خصوص سوال در مورد رگلاتور فعلا رگلاتور استفاده نشده در مرحله بعد به سراغ ساخت رگلاتور خواهم رفت
در مورد دوستمون ساخت این مخزن توسط خود من انجام شده و از شمش گرد وارداتی استفاده شده
دوست عزیز شما فکر می کنید مراکز تست چطور تست می کنن من چند روز پیش ۸ مخزن ۶لیتری برای تست به معروفترین این شرکت ها (اخوان کلانتری ) بردم
چون عجله داشتم با مدیریت هم آشنا درآمدیم همانجا منتظر ماندم برای تست
یه مخزنی دارن که کپسول در داخل آن قرار می دن و با فشار آب در حدود ۱ دقیقه تحت فشار ۴۵۰ قرار میدن
فشار مورد نیاز برای این کپسول در نهایت چیزی در حدود ۲۲۰ ۲۳۰ بار بیشتر نیست
حال من در یک ضرف فلزی که از آب پرشده کپسول قرار دادم و مخزن تا فشار ۳۳۰ بار برای مدت ۲۴ ساعت قرار دارم هیچ مشکلی براش پیش نیامد
در ضمن طبق اطلاعاتی که قبل از ساخت این مخزن از مراکز آزمایشگاهی که کارشون تست بر روی فلزات مختلف هستش به دست آوردم برای پارگی و خرابی یا انفجار مخزن آلیاژی ۷۰۷۵ در فشار ۳۰۰بار قطر ۲.۵ میل محاسبه شده که بنده طبق این اطاعات قطر مخزن ۶ میل درنظر گرفتم که بالای ۲ برابر این استاندارد هستش
شما هم مطمئن باشید من جونم دوست دارم ۲۰۰٪ قبل از ساخت این مخزن به فکر این تست ها و ایمنی بودمKhansariha (8)Khansariha (172)
درضمن دوست عزیز برتری آلیاژ ۷۰۷۵ نسبت به ۷۲۷۰ یا ۷۰۰۰ همین قدرت کششی بیشتر و تحمل فشار بالا هستش
شما اگر به صنایع هوایی مراجعه کنید متوجه تمام صحبتهای من میشید

دوستان هدف من فقط جنبه تفریجی داره و از روی علاقه بوده اگر روزی خواستم برای کسی از دوستان از این مخازن بسازم برای اینکه اطمینان اون دوست مخزن به مراکز تست برای تاییدیه میبرم
ولی بدونید که تستی که خود من انجام دادم خیلی مطمئنتر از تست این مراکزه همین الان بالای ۱۰۰ بار مخزن برای تست های خودم شارژ کردم
در کل روش ساخت و محاسبات دقیق در ساختار مخزن خیلی مهمتر از تست نهایی هستش
به دلیل همین هستش که ساخت این کپسول بالای ۲ ماه طول کشیده و اگر نه ۱ ۲ روزه میشد جمش کرد
دوست من خسته نباشید- کار قشنگی انجام دادید من پارسال با یکی از دوستان تفنگش را مخزن دار کردیم - نکته خیلی مهم در مورد مخزن با جنس آلومینیوم این است که در دنیا جنس آن از آلومینیوم 6061T06 استفاده میکنند چون 7075 مقاومت به خستگی پایینتری دارد و برای ساخت مخزن مناسب نیست در ضمن عمر مخزن آلومینیوم نصف مخزن آهنی است- به دلیل مقومت به خستگی پایینتر
با تشکر
سپاس دوست عزيز.

دوست عزيز در ساخت مخزن آلمينيوم فقط سختي كار مد نظر
نيست.
شما بايد توان جنس فلز در مقابل كشش هم در نظر بگيريد.
همين سري t6000 كه شما مي فرماييد سختي خوب دار ولي در خصوص كشش و فشار بسيار شكننده هست.
مثلا اگر مقاومت t6000 عدد ١٠٠ در نظر بگيري. سري ٧٠٧٥. عددي در حدود ١٥٠ هستش.

دوست من يادتون باشه هميشه سختي ملاك نيست.

به همين دليل هست كه در صنعت هوايي يكسري قطعات تحت فشار از آلياژ ٧٠٧٥ ساخته ميشه. چون بسيار مقوم در برابر فشار هستش.
ساده بگم دوست من. شما خودتون وقتي ٧٠٧٥ به دستگاه مي بنديد براي تراش. همانند آهن و فولاد به قول بچه هاي تراشكار به جاي پيليسه. فنر ميده. ولي در ٦٠٠٠ اصلا اينطور نيست
در خصوص اين حرف شما كه عمر آلمينيوم از آهن كمتر اينطور نيست. در آهن در صد خوردگي و اكسيد شدن يا همون زنگ زدگي بسيار بال هستش ولي در خصوص آلمينيوم به اين شكل نيست. ً
سلام و درود_دوستان اين سلاح زمانيكه كپسول بهش وصل نيست گلنگدن رو بكشي عقب خشاب بايد بچرخه ؟
دوستان در حفظ و حراست از اين دلبر بايد چه كرد؟و اينكه چكش خالي بزنه بدون هوا مشكل پيش مياد و سوال قبلي اينكه هنوز كپسول بهش متصل نكردم و با هربار كشيدن و جا گذاشتن گلنگدن بايد خشاب بچرخه و تير جا بره؟يا فقط بايد زمانيكه كپسول پره خشاب بچرخه؟شرمنده سوال ابتدايي ميپرسم
(2013-11-25 03:28 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود_دوستان اين سلاح زمانيكه كپسول بهش وصل نيست گلنگدن رو بكشي عقب خشاب بايد بچرخه ؟
بله دوست عزیز خشاب میچرخه .موقع استفاده هم بایست حواست باشه چند بار گلن نزنی،چون چند ساچمه وارد لوله میشه واحتمال گیرکردن ساچمه زیاد هست
صابرجان مبارک باشهKhansariha (8)
گلن را که عقب میکشی نباید بچرخه و وقتی هلش میدی جلو خشاب باید بچرخه.
این اومارکس من بود که با سی زد هانتر200 عوض کردم .قدرشو بدون چون تفنگ خیلی تمیز و سالمی هست.
فقط برای استفاده از کپسول هوا مقداری فنر چکشش را فشرده تر کنی یا یک فنر چکش قویتر استفاده کنی.
چون الان تفنگ برای کپسول CO2 فابریک تنظیمه و با کپسول هوای فشرده فکر کنم قدرتش کمه.
(2013-11-25 03:28 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا صابر گلKhansariha (8).مبارک باشه انشالا ماشش واست بچکه داداش.دادا چند ژول قدرت داره؟ دقتش چظوره خوبه؟
(2013-11-25 07:49 PM)amiremadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صابرجان مبارک باشهKhansariha (8)
گلن را که عقب میکشی نباید بچرخه و وقتی هلش میدی جلو خشاب باید بچرخه.
این اومارکس من بود که با سی زد هانتر200 عوض کردم .قدرشو بدون چون تفنگ خیلی تمیز و سالمی هست.
فقط برای استفاده از کپسول هوا مقداری فنر چکشش را فشرده تر کنی یا یک فنر چکش قویتر استفاده کنی.
چون الان تفنگ برای کپسول CO2 فابریک تنظیمه و با کپسول هوای فشرده فکر کنم قدرتش کمه.
اقای امادی تشکرKhansariha (8)Khansariha (8) اتفاقا چون فهمیدم تفنگ شما بوده در خریدش تعلل نکردمKhansariha (8) واقعا تفنگ تمیز و ردیفیهKhansariha (8)
(2013-11-25 08:19 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا صابر گلKhansariha (8).مبارک باشه انشالا ماشش واست بچکه داداش.دادا چند ژول قدرت داره؟ دقتش چظوره خوبه؟

بهنام جان اقایی قابل شمارو ندارهKhansariha (8) والا میگن 16 ژول قدرت داره و با فشرده کردن فنر چکش هم قدرتش بیشتر میشه..لول 60 سانتی داره که کیف کردم..سبک و خوشدست هم هستKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
لینک مرجع