انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی اسلحه Umarex 850
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
(2013-01-08 02:13 PM)hutsanlong نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخه 30 شات برای یک کپسول اونم باهزینه ساخت و خرید تلمبه و درد سرش ارزش نداره.

نظرات متفاوت است و نظر شما هم محترم است.
برای من ارزشش را داشت چرا که دیگر نگرانی از بابت کپسول های co2 و تمام شدنش ندارم ، با یک مخزن پر 4 خشاب دارم و از این 4 خشاب نهایت لذت می برم ولی خوب هر کاری یک سری معایب داره و یک سری محاسن که نمی شود از هیچ کدام گذشت.
ولی کاش یک شیر برای پر کردن این خزن تعبیه می کردید که دیگه دردسر و اصطحلاک باز بدستن هم نداشته باشه
البته اگر به گفته دوستمون طول مخزن هم بیشتر می شد خوب بود ولی آیا خود سلاح با تعویض اورینگها توانایی تحمل بار بیشتر داره ؟؟؟؟؟؟
(2013-01-08 02:41 PM)mmx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی کاش یک شیر برای پر کردن این خزن تعبیه می کردید که دیگه دردسر و اصطحلاک باز بدستن هم نداشته باشه
البته اگر به گفته دوستمون طول مخزن هم بیشتر می شد خوب بود ولی آیا خود سلاح با تعویض اورینگها توانایی تحمل بار بیشتر داره ؟؟؟؟؟؟

اتفاقا تمام این موارد اول کار بررسی شد ، یکی از این طرح ها این بود که روی کپسول سوپاپ گذاشته بشود که دیگر نیازی به باز و بسته کردن نداشته باشد ولی با این کار بخشی از فضای مخزن گرفته می شد و این یعنی تعداد شلیک های کمتر که دیگه زیر 30 عدد شلیک اصلا بدرد نمی خوره و ارزش هزینه هم ندارد.
(2013-01-08 01:31 PM)whisperx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی آقا درباره تعداد شات ها خیر ، دقیقا تا 30 عدد شات بسیار منظم و با قدرت نزدیک به 22 ژول تحویل می دهد که کرنو شده است.
نکته دوم اینکه این کپسول را می توان هم با هوا پر کرد و هم با گاز co2 ولی مسلما دردسر های این گاز خیلی بیشتر است.
ممنون از شما Khansariha (8)
خب من گفتم شاید تا 10 شلیک ولی شما میگید تست کردید و دقیقا 30 شلیک داشته و اگر شات منظمی داده معلوم میشه والو این امارکسها بخوبی در برابر فشار بالاتر بهینه بوده البته قطعا در برابر فشار بیشتر والو سختتر باز میشه و مصرف باد در شلیکهای اول خیلی کمه و از آنجائی که سلاح 4.5 هست خیلی افت محسوسی را شاهد نخواهید بود در کل با کرنو و گرفتن شات استرینگ کامل بهتر میشه بررسی کرد . Khansariha (256)
دوستان جایی را سراغ دارند که سیلندر های دست ساز co2 را تا حدود 75 بار پر کنند؟
(2013-01-09 11:21 AM)morteza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان جایی را سراغ دارند که سیلندر های دست ساز co2 را تا حدود 75 بار پر کنند؟

شما باید بروید میدان حسن آباد
اونجا انواع گاز ها را در کپسول های مختلف موجود دارند یا اینکه می توانید کپسول را بذارید پیششان تا برایتان پرش کنند.
ببخشید میپرسم.قیمت این اسلحه و والتر 1250 رو کسی الان با بازار فعلی داره؟
(2013-01-09 06:49 PM)shahpour نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید میپرسم.قیمت این اسلحه و والتر 1250 رو کسی الان با بازار فعلی داره؟

تقریبا ۳۱۰۰ تا ۳۴۰۰
با سلام و تشکر از دوست عزیز که این اقدام خلاقانه را انجام دادند و تو سایت گذاشتند.
من با اجازه دوستان یه کار دیگه کردم که به زودی و بعد از محرز شدن نتایج به صورت مبسوط خدمت عزیزان ارائه میکنم.
کاری که من کردم این بود که دوتا کپسول به هم جوش دادم و از یه سوپاپ یه طرفه جهت شارژ استفاده کردم که دیگه نیازی به باز و بست کپسول نیست.من فعلا کپسول تا 100 بار شارژ کردم که البته به نظرم کمی زیادی هست ولی برای بار اول تعداد شلیکی نزدیک به 120 (که میشه 15 تا خشاب) با قدرت مناسب داشتیم.البته من کرونو ندارم ولی با توجه به صفر دوربین که از شلیک اول تا شلیک تقریبا 100همه شلیک ها تقریبا به مرکز اصابت می کرد میگم.
اما این شیوه ای که من کار کردم یه سری معایب داره من جمله سنگینی زیاد اسلحه و عدم اطمینان کامل از کپسول که باعث میشه بیشتر از 70 تا شارژ نشه.
البته میگم هنوز کار به صورت کامل تموم نشده و به محض پایان کار به صورت کامل همه مراحل خدمت دوستان ارائه میکنم و اون موقع میشه به درستی راجع به معایب و محاسن صحبت کرد.اما نکته قابل توجه اینه که هزینه ساخت این کپسول چیزی کمتر از 50 هزار تومان شده البته من خودم یه کپسول خالی داشتم و یکی دیگه هم یکی از دوستان بهم داد.
با تشکر
(2013-01-12 06:30 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و تشکر از دوست عزیز که این اقدام خلاقانه را انجام دادند و تو سایت گذاشتند.
من با اجازه دوستان یه کار دیگه کردم که به زودی و بعد از محرز شدن نتایج به صورت مبسوط خدمت عزیزان ارائه میکنم.
کاری که من کردم این بود که دوتا کپسول به هم جوش دادم و از یه سوپاپ یه طرفه جهت شارژ استفاده کردم که دیگه نیازی به باز و بست کپسول نیست.من فعلا کپسول تا 100 بار شارژ کردم که البته به نظرم کمی زیادی هست ولی برای بار اول تعداد شلیکی نزدیک به 120 (که میشه 15 تا خشاب) با قدرت مناسب داشتیم.البته من کرونو ندارم ولی با توجه به صفر دوربین که از شلیک اول تا شلیک تقریبا 110 همه شلیک ها به مرکز اصابت می کرد میگم.
اما این شیوه ای که من کار کردم یه سری معایب داره من جمله سنگینی زیاد اسلحه و عدم اطمینان کامل از کپسول که باعث میشه بیشتر از 70 تا شارژ نشه.
البته میگم هنوز کار به صورت کامل تموم نشده و به محض پایان کار به صورت کامل همه مراحل خدمت دوستان ارائه میکنم و اون موقع میشه به درستی راجع به معایب و محاسن صحبت کرد.اما نکته قابل توجه اینه که هزینه ساخت این کپسول چیزی کمتر از 50 هزار تومان شده البته من خودم یه کپسول خالی داشتم و یکی دیگه هم یکی از دوستان بهم داد.
با تشکر

داداش دمت گرم فکر خوبی به ذهنت نرسیده
راستی میشه چندتا عکس ازش بگیری ؟؟؟؟؟؟
یک چیز دیگه باری قسمت پلاستیکی چه کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی داداش برای تلمبه چقدر باید هزینه کرد ؟
دسته ۲ هم هستش ؟؟؟؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
لینک مرجع