انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی اسلحه Umarex 850
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
دوستان این هم یکی از طرح های دیگه که می شود با زیر 100 تومن اجرایش کرد ، خود بنده هم دنبال ساختش هستم :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-12 07:53 PM)whisperx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این هم یکی از طرح های دیگه که می شود با زیر 100 تومن اجرایش کرد ، خود بنده هم دنبال ساختش هستم :

ممنون دوست عزیز با این مخزن هم میشه بروی خود اسلحه شارژ کرد
(2013-01-10 10:42 PM)mmx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-09 06:49 PM)shahpour نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید میپرسم.قیمت این اسلحه و والتر 1250 رو کسی الان با بازار فعلی داره؟
تقریبا ۳۱۰۰ تا ۳۴۰۰

یعنی الان اومارکس ۸۵۰ بین ۳/۱۰۰/۰۰۰ تا ۳/۴۰۰/۰۰۰ تومنه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Khansariha (367)
نه حنان جان اومارکس از والتر 1250 ارزون تره.
البته چون کم یاب شده قیمتش رفته بالا.
قبلاً که والتر 2500 بود اومارکس 1500 بود.
کسی برا فروش امارکس 850 داره؟
یا والتر 1250؟
این تفنگها بسیار سبک و خوش دستند و برای شکار مناسب
با عرض سلام و خسته نباشید.
خوب بعد از مدتها بالاخره با کمک دوست عزیز و خوبم اقا مسیح موفق به تست کپسول ساخته شده بر روی امارکس 850 به وسیله کرونگرافی شدیم.البته این تست با ساچمه نا مرغوب پرومگنوم انجام شد.
الان خیلی وقت ندارم و فقط به صورت خیلی کلی تعداد شات ها و میانگین اعداد بدست اومده را میگم.
ابتدا کپسول تا 100 بار شارژ کردیم و کرونو شروع کردیم.
به جرات میتونم بگم که تعداد 70 شلیک مفید و یکنواخت با تلورانس بسیار پایین داشتیم و بعد از 70 هم به راحتی تا شلیک 100 میشد با استفاده از میل دات افت شلیک جبران کرد.
شلیک اول 237 متر بر ثانیه.
شلیک بیستم 250 متر بر ثانیه.
شلیک چهلم 240 متر بر ثانیه.
شلیک شصتم : 220 متر بر ثانیه
و بالاخره شلیک هشتادم 185 متر بر ثانیه.
دوستانی که با پی سی پی کار کرده باشند متوجه میشن که اختلاف 10 متر یا 20 متر بر ثانیه اونم برای کالیبر 4.5 تفاوت چندانی در شلیک محسوب نمیشه و تاثیر چندانی در صفر دوربین نداره و در اصل شما در 60 شلیک اول دقیقا 16 ژول انرژی دارید
اطلاعات تکمیلی در پست های بعدی به همراه عکس و توضیحات دوست عزیزم آقا مسیح ارائه خواهد شده.Khansariha (8)
بسیار عالیست.
برای کپسولش چقدر هزینه برد؟
حداکثر ظرفیت شارژ 100 بار هستش؟
تشکر.
فقط باید کپسول تهیه کرد یا تغییرات دیگه ای داره؟؟
هزینه رو بفرمایید؟Khansariha (8)
اقا امین عزیز کپسولی که من ساختم در اصل همون کپسول فابریک و یکبار مصرفی هست که روی امارکس 850 بسته میشه.من تنها کاری که کردم ته دو تا کپسول برش دادم و به هم جوش دادم البته.با توجه به ضخامت خوب و قابل توجهی که این کپسول ها دارند و با توجه به نوع جوشی که دادم به نظرم مقاومت بسیار خوبی داشته باشند.من حتی این کسپول تا 150 بار هم شارژ کردم ولی تا الن خدا رو شکر مشکلی براش پیش نیومده البته لازم هست که حتما تست های هیدرواستاتیکی روش انجام بشه تا مقاومت دقیق و کاملش مشخص بشه.ولی فکر نمکنم تا 80 یا 100 بار مشکلی براش پیش بیاد.
هزینه ساخت این کپسول ها چیزی کمتر از 40 هزار تومان شده.دوتا کپسول مصرف شده سی او 2 و یه سوپاپا یهطرفه هوا به قیمت 30 هزار تومان کل هزینه ای هست که برای این کپسول شده و لازم به تغییرات بیشتر هم نیست.
Khansariha (8)
تشکر.
فکر میکنم یک مقدار خطرناک باشه.بااینکه کپسول ها 2دور فایبرگلاس بشن موافق نیستید؟فکر میکنم اومارکس یه مقدار فضای اضافه درحد 3 میل گذاشته باشه.اگر نه میشه براش کمی جاباز کرد.
بااینکار هم ظرفیت کپسول بیشتر میشه وهم اگر خدایی نکرده کپسول منفجر بشه باعث میشه از پرتاب ترکش های آلمینیومی تا 70 درصد جلوگیری کنه.
فکر میکنم بشه قدرت رو تا 20 ژول هم رسوند.
گروپ رضایت بخشی داشت؟
Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
لینک مرجع