انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی اسلحه Umarex 850
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
[size=medium]سرعتش به چند متر بر ساعت میرسه
(2013-12-19 02:41 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان...اومارکس دوستم یه مشکل کوچیک داره....وقتی گلنگدن بسته هست توی لوله که فوت میکنم نشتی داره از تو کپ......سوزن والو که میره داخل کپ برای ضربه خوردن از چکش یه واشر نارنجی دورش هست....به نظرم اون خوب آب بندی نمیکنه....اساتید نظرشون چیه؟؟؟آیا این مقدار کم نشتی طبیعی هست و یا غیر طبیعیه و باید بر طرف بشه؟؟؟؟

گلنگدن را بکشید عقب و دستتان را جلوی سوراخ لول در محلی که ساچمه وارد میشود محکم بگیرید و از سر دیگر لول فوت کنید یا مکش کنید اگر نشتی نداشت که باید همون اورینگ روی سوزن گلنگدن را که خودتون هم گفتید عوض بشه
ولی اگر باز هم نشتی داشت این ایراد مربوط به اورینگ اتصالات کپسول به لول میباشد و احتمال 99 درصد از اورینگهای اون قسمت هست.
تست انجام دادم.....اورینگ سبز دور سوزن مشکلی نداره...به نظرم مشکل از اورینگ نارجی هست که سوزن والو رو آب بندی میکنه

[تصویر: 13874594971.jpg]

خود والو مشکلی نداره....چهار سوراخ اطراف رو مسدود کردم و تستش کردم...خوب کار میکنه

خودم شکم به واشر آب بندی سوزن والو میره...همون که تو عکس مشخص کردم

شیراز کسی میدونه کجا گیر میاد؟؟؟و چه سایزی هست؟؟؟منظورم شمارش هست...یا اینکه باید خودش رو ببرم
احسان جون گمونم طبیعی باشه اخه این اورینگ نارجی زمانی که جکش ضربه میزنه فشرده میشه و همزمان هوا به پشت ساچمه میره البته این نظریه من بود شاید درست نباشه ولی بهش فکر کن
سلام.
فکر نکنم احتیاج به تعویض اورینگ باشه.
همون اورینگ در بیار یکم تمیزش بکن بذار سر جاش به احتمال خیلی زیاد درست میشه
(2013-12-20 08:06 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
فکر نکنم احتیاج به تعویض اورینگ باشه.
همون اورینگ در بیار یکم تمیزش بکن بذار سر جاش به احتمال خیلی زیاد درست میشه

ممنون...به نظرت داخلش به دلیل کارکرد سابیده نشده؟؟؟ظاهرش خیلی تمیزه...به نظرم همون تمیز کاری جواب بده...انشا الله فردا انجامش میدم

فعلا هم که درگیر رگولاتور و مخزنمKhansariha (8)
سلام دوستان عزیز
می خواستم بپرسم ازتون این تفنگ ارزش خریدن داره یا نه چون من تفنگ برای شکار نمیخوام فقط برای هدف زنی ممنون میشم راهنماییم بکنید
(2014-05-05 09:31 AM)xraminx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز
می خواستم بپرسم ازتون این تفنگ ارزش خریدن داره یا نه چون من تفنگ برای شکار نمیخوام فقط برای هدف زنی ممنون میشم راهنماییم بکنید

سلام دوست عزیز . از نظر من که با این تفنگ تیراندازی کردم خیلی مناسب هدف زنی هست دقت خوبی داره و با دست کاری کردن فنر چکشش قدرتش به 25 ژول میرسه.حالا این نظر من بود دوستانی هستن که این تفنگ رو دارن و بیشتر ازش خبر دارن.
یا علی
(2014-05-05 09:31 AM)xraminx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز

رامین جان این اسلحه كپسول یكبار مصرف می خوره كه هر كدام 30 تومن قیمتشه...برا تبدیلش به پی سی پی هم باید حدود 400 خرجش كنی...به تظرم یه پی سی پی ای تی 44 بردار راحت تری

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
سلام دوستان میخواستم بپرسم این تفنگ پی سی پی شدش بهتره یا at44؟Khansariha (226)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
لینک مرجع