انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: محل نگه داری اسلحه ( جا تفنگی)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
سلام ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من این هاردکیس ایرانی رو گرفتم و داخل کمد دیواری نگهداری میکنم همیشه هم اسلحه رو باز نگه میدارم ولی دوتا پوکه خالی درون لول بخاطر تبادل هوا نگه میدارم یاعلی❤️
سلام .هاردکیس رو چند خریدید؟
(2021-08-08 01:31 PM)hnsi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .هاردکیس رو چند خریدید؟

سلام 600 تومن
اینم شماره فروشنده
+98 922 755 7094
سلام خیلی ممنون دوست عزیز

pg
با استفاده از جعبه تراپ درست شده
(2021-08-20 11:56 AM)hnsi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خیلی ممنون دوست عزیز

pg
با استفاده از جعبه تراپ درست شده

خیلی عالیه فقط بالاش هم یه تیکه ابر محافظ بزار حتما
حتما انشالله
دوستان برای نگهداری طولانی مدت اسلحه که نه زنگ بزنه نه موریانه بخوره کدام روش رو توصیه میکنید؟????
(2021-10-17 06:36 PM)Habil نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برای نگهداری طولانی مدت اسلحه که نه زنگ بزنه نه موریانه بخوره کدام روش رو توصیه میکنید؟????
سلام
والا هر جوری میشه نگه داری کرد مثلا من سلاح هام توی کف هستن و کیف هم توی کمد همین.
حالا هارد کیس هم هست که اونم خوبه.
البته موریانه فکر نکنم اسلحه رو بخوره چون روشون جلا داره.
من یه پیمرد چینی ۶۲ از ۱۰ سال پیش دارم موریانه هنوز نخورده.خخخ
موفق باشید
فعلا خداحافظ.
سلام دوست عزیز . در رابطه با این مسئله باید بگم باید دارای چند ویژگی باشه :

۱- در معرض دید و دسترسی هرکسی نباشه تا احیانا اتفاق بدی نیوفته یا به سرقت نره ( ایمنی کامل رو داشته باشه )
۲- می تونید از گاوصندوق های مخصوص / کمد های نگه داری سلاح و صفحه پانچ استفاده کنید فقط توجه داشته باشید محل برخورد با سلاح نباید فلزی باشه باید چوبی باشه چون فلز باعث زنگ زدگی سریع سلاح میشه.
۳- حتی المقدور در محیط مرطوب نباشه از آب و حرارت حتما دور نگه داشته بشه.

توی این لینک هم چنتا نمونه برای محیط های آپارتمانی هست میتونید استفاده کنید:
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع