انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: محل نگه داری اسلحه ( جا تفنگی)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(2012-10-08 08:24 PM)falakian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام . این هم مراحل ساخت یه جای تفنگ . سوراخ های رو درب در قسمت پایین وبالای درب باعث جریان هوا در داخل صندوق خواهد شد. ودر عمل نیز جواب داد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک ها مشکل داره و عکسی نمایش داده نمیشه .
من تفنگم رو خوابیده زیر تختم میزارم ساچمه هام رو هم تو دکور میزارم.
تفنگ من هم که جاش گوشه کمد دیواری هست.ارزش کاور رو نداره.
من از گاوصندوق اسلحه استفاده می کنم
واسه من از این کمدیاست
مدلاش هم اینجا هست
دوستان من هم در دو هفته ای که خونه نشین بودم به خاطر آسیب شونه ام ، کلی فکر وکردیم و طرح ها بریختیم ، سر آخر طی دادن برخی امتیازات حق ایجاد و احداث یه قفسه و کمد برای سلاح های خودم رو از عیالات وگرفتیم خخخخخخ Khansariha (8) ، نتیجه طرح :
[تصویر: 13864470741.jpg]

[تصویر: 13864470742.jpg]

[تصویر: 13864470743.jpg]

البته قسمت هایی که لوله رو نگهداری می کنه یه پوشش از پارچه نرم و یا موکت و یا شد چرم می خوام برش بدم و بهش بچسبونم و برای پایین قسمت جای ته قنداق ها هم از پارچه مخملی سبز یا قرمز استفاده کنم ، نظر دوستان چیه ؟ البته به نوع طرح و سایزش گیر ندید چون طی مذاکرات بسیار سختی این پیروزی کسب شده و نمی تونم تغییرش بدم Khansariha (219) (در ازای ایجاد قفسه کتاب و کمد سلاح ، بردن خرت و پرت های دیگه به واحد انبار برای ما مقرر وگردید Khansariha (226))
عالیه صادق جان،مبارکه،در ضمن کابینت سازه هم تو کارش ماهر بوده.(لولا ها هم که اروم بنده!خخخخخخ)Khansariha (219)
داداش برای حفاظت لوله و ته قنداق ها از خط افتادن،از این درزگیر های فومی استفاده کن!چون خودشونم پشتشون چشب دارند و راحت میچسبن و هم کار با سلیقه از آب درمیاد.(به سطح صاف راحت میچسبن اما چون اون قسمت ها ی در اومده شکل لوله ها دم نخورده،اول یکمی چسب بل به ام دی اف بمال و بعد درزگیرو بچسبون،این کار باعث میشه مقاومتش بیشتر شه و درزگیرا با یکی دو بار جابه جا کردن اسلحه از جای خودشون کنده نشن)
حسودیم شد صادق جان!ما خودمون نصف کابینت سازیم!خخخخخخخخ باید تو تابستون یکی هم براخودم بسازم!Khansariha (214)
راستی ایشالا شونتونم بزودی بهبود پیدا کنه.Khansariha (8)
سلامKhansariha (48)
ببخشید متوجه نشدم لینک عکس ها خراب شده. دوباره اپ میکنم.

محمد عزیز ممنون ، امیدوارم که بتونین زودتر یکی برا خودتون آماده کنید. (فک کنم شما مجردی و نیازی به مذاکرات ژنو نداری در ضمن من برای همین نیم وجب جا که تونستم اجازه بگیرم مجبور به تخریب کمی از دیوار برای جا دادن مجموعه به اون صورتی که خودم خواسته بودم شدیم و دوست نجارمون کارش رو انجام داد - نقش تخرب بتن رو هم بازی کردند- در این هنگام چشمان عیالات با دیدن سر و وضع گچی و خاکی دوستم در هنگام برداشتن لایه های گچ خونه که تازه 8 ماه تحویل گرفتم دیدن داشت خخخخخخKhansariha (219) )
نقل قول :درزگیر های فومی
می تونین از این درزگیرای فومی عکسی چیزی بذاری ؟ ممنون میشم ، دوست نجارم هم گفته بود و برا همین یه قوطی چسب بل هم برام آورد ولی فرصت نشد و الان دیگه اومدم عسلویه تا 2 هفته دیگه Khansariha (8)
(2013-12-08 07:57 AM)falakian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (48)
ببخشید متوجه نشدم لینک عکس ها خراب شده. دوباره اپ میکنم.

دوست عزیز اول بگم که : هوشمندانه بود !!! ، بعدش بهتون تبریک می گم ، خونه بچه داشته باشی و سلاح هم در دسترس !! کار خوبی از آب در اومده ولی خودم بودم قسمت داخلی کمد فلزی رو با روکش کمی تزیین می کردم . مبارکت Khansariha (8)
سلام اقا صادق.Khansariha (48)
مرسی شما لطف دارید. Khansariha (8)از کار شما هم لذت بردم.
راستش یکی از دلایل اصلیم برای ساخت صندوق ایجاد امنیت ودور از دسترس نگهداشتن از پسرم بود. ضمن اینکه به طور عملی از خطرناک بدون اسلحه و مهمات اگاهش کردم.
راجه به تزیین داخلی کاملا به شما موافق هستم. یکی دیکه از بچه های سایت هم راهنمایم کردن. تو فکرش هستم. ولی با توجه به مشغله زیاد هنوز فرصت مناسب پیش نیومد.

این هم بگم با ایجاد یک سری سوراخ ریز در قسمت پایین و بالا سعی کردم هوا در داخل صندوق جیان داشته باشه. وقسمت های سوراخ شده را داخل ورق دوبل جوش دادم.
[تصویر: 13864982311.jpg]
(2013-12-08 08:04 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درزگیر های فومی
می تونین از این درزگیرای فومی عکسی چیزی بذاری ؟ ممنون میشم ، دوست نجارم هم گفته بود و برا همین یه قوطی چسب بل هم برام آورد ولی فرصت نشد و الان دیگه اومدم عسلویه تا 2 هفته دیگه Khansariha (8)

بفرمایید صادق جان،از ابزار فروشی ها درزگیر بخواین بهتون میدن؛در انواع طول و عرض موجوده!Khansariha (219)
[تصویر: darzghir1.jpg]
[تصویر: darzghir2.jpeg]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع