انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: محل نگه داری اسلحه ( جا تفنگی)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اينطوري چطوره؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينجا نباشن پسر 3 سالم دست ازشون بر نميداره
جای قشنگی براشون انتخاب کردین.
ما هم تفنگ رو داخل كاور كنار ديوار سرپا گذاشتيم البته مهارش كردم با وسايل كه نيافته .
سانست عزیز از عکساتون ممنون. ولی:
لطفاً حجم عکس ها رو کم کنید.
اوه ه ه ه ه
صبر کنین بیاد جاشم جور میشه
اصلاً میزارمش تو سرم
دوستان سلام
البته نگهداري سلاح به فراخور موقعيت و محل و مورد استفاده متفاوت هستش
ولي براي دوستاني كه در شهر و مجتمع هاي مسكوني زندگي ميكنن بهتر كه دور از چشم و محل امني نگهداري بشه
همون طور كه بهتر از من ميدونيد مسوليت مستقيم سلاح با صاحب اون هستش
نميتونم گاوصندوق اسلحه پيشنهاد بدم چون قيمت وحشتناكي داره حدود 1200000تومان ولي ميتونيد از صندوقهايي استفاده كنيد كه هم فلزي هستن هم رمز و كليد ميخورن وزن حدود 50 كيلو و قابليت نصب روي ديوار رو از داخل صندوق محيا كردن ميشه اين صندوق رو هر جايي نصب كرد با قيمت 240000 تومان البته اگر چشم آقا دزده بگيره ميتونه بازش كنه ولي مهم اينه كه از دسترس افراد عادي و بچه ها محفوظه آقا دزده هم يه خورده معطل ميشه به هر حال بهتر از نگهداري سلاح تو دسترسه
ارادتمند:Khansariha (96)
(2012-08-17 03:40 PM)kordan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
البته نگهداري سلاح به فراخور موقعيت و محل و مورد استفاده متفاوت هستش
ولي براي دوستاني كه در شهر و مجتمع هاي مسكوني زندگي ميكنن بهتر كه دور از چشم و محل امني نگهداري بشه
همون طور كه بهتر از من ميدونيد مسوليت مستقيم سلاح با صاحب اون هستش
نميتونم گاوصندوق اسلحه پيشنهاد بدم چون قيمت وحشتناكي داره حدود 1200000تومان ولي ميتونيد از صندوقهايي استفاده كنيد كه هم فلزي هستن هم رمز و كليد ميخورن وزن حدود 50 كيلو و قابليت نصب روي ديوار رو از داخل صندوق محيا كردن ميشه اين صندوق رو هر جايي نصب كرد با قيمت 240000 تومان البته اگر چشم آقا دزده بگيره ميتونه بازش كنه ولي مهم اينه كه از دسترس افراد عادي و بچه ها محفوظه آقا دزده هم يه خورده معطل ميشه به هر حال بهتر از نگهداري سلاح تو دسترسه
ارادتمند:Khansariha (96)

چه فکر خوبی اما اجازه است یکم عوضش کنیم؟
اگه همین صندق فلزی روش یه روکش چوب بیاد خیلی قشنگ تر میشه و اگه کسی خواست اسلحه هاش تو دید باشه میتواند قسمتی از در آهنی را ببره و جاش شیشه نشکن بزاره نظر دوستان چیه؟
این صندق ها را کجا دارن؟
با تشكر ويژه از MHRSB عزيز به خاطر نظر خيلي جالبش
كار جالبي رو پيشنهاد دادي ولي فكر ميكنم يه مقدار مشكل باشه
البته شايد اين مشكل من باشه
1 : كار گذاشتن شيشه نشكن همونطور كه شما بي شك ميدونيد به دليل لايه لايه بودن بسيار ظخيم هستتش كه اين مسله كار كذاشتن شيشيه رو مشكل ميكنه
2 هر جايي به فروش نميرسه
3 قيمت بسيار بالايي داره
4 تو قطعات كوچك به فروش نميرسه
5 تو ديد بودن سلاح از امنيت نگهداري اون كم ميكنه
ولي چيزي كه خيلي برام جالب بود پيشنهاد زيركانه شما بود كار كردن چوب روي صندوق خيلي باد جالب باشه
خودم حتما اين كار رو انجام ميدم ممنون كه نظرتو گفتي
باز هم ممنون Khansariha (8)
(2012-08-20 02:26 PM)kordan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشكر ويژه از MHRSB عزيز به خاطر نظر خيلي جالبش
كار جالبي رو پيشنهاد دادي ولي فكر ميكنم يه مقدار مشكل باشه
البته شايد اين مشكل من باشه
1 : كار گذاشتن شيشه نشكن همونطور كه شما بي شك ميدونيد به دليل لايه لايه بودن بسيار ظخيم هستتش كه اين مسله كار كذاشتن شيشيه رو مشكل ميكنه
2 هر جايي به فروش نميرسه
3 قيمت بسيار بالايي داره
4 تو قطعات كوچك به فروش نميرسه
5 تو ديد بودن سلاح از امنيت نگهداري اون كم ميكنه
ولي چيزي كه خيلي برام جالب بود پيشنهاد زيركانه شما بود كار كردن چوب روي صندوق خيلي باد جالب باشه
خودم حتما اين كار رو انجام ميدم ممنون كه نظرتو گفتي
باز هم ممنون Khansariha (8)

قبلا(خیلی وقت پیش)پدرم تو کار شیشه بوده فکنم بتوانه انجام بده.
5.خوب اگه کسی خواست دیگران ببینن میتواند این جوری درست کنه و بزاره تو دید حداکثر صندقو به دیوار پیچ میکنه.اگرم یکی نخواست میزاره تو کمد و میره از پشت شیشه نگاش میکنه.
و برای چوب کار کردن اگه ادم بتوانه خود چوب کار کنه خیلی بهتره چون وقتی دست بکشه سرمای اهن را احساس نمیکنه.
بازم در خدمتم.Khansariha (8)
من نگهداری تفنگ در یک کمد جداگانه رو با قفل درست وحسابی ترجیح میدم که دور از دید باشه.در شهرهای شمالی و اصولا مناطقی که رطوبت زیادی داره هیچ وقت تفنگ برای مدت زیاد تو کاور نگه ندارین.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع