انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: محل نگه داری اسلحه ( جا تفنگی)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
نگه داری تفنگ توی کاور درسته؟؟؟؟؟؟ یا بهتره بیرون از کاور نگه داری بشه
درسته!فقط جایی باشه که نیفته و آسیب ببینه و نگه داشتن تفنگ در کاور به مدت طولانی اشتباه هست وبهترین راهش اینه که بزاری تو کاور بزاری زیر تخت یا بزاری تو کمدKhansariha (8)
تفنگ من همیشه توی کاورش هست و میزارمش تو کمد
برا تابستون که هوا گرم میشه تو کاور باشه مشکلی به وجود نمیاد؟؟؟
سلامKhansariha (8)
همونطور که دوستان پیشتر گفتن سعی کنید اسلحه رو عمودی قرار بدید،اگر در حالت افقی قرار بدید در طولانی مدت امکان داره مثلا در اثر گرما روغن به قنداق برسه و قتداق خراب بشه.
در هر صورتی مشکلی نیس فقط باید سرکشی کنید.Khansariha (8)
tomcat جون فکر کنم اشتباه کردی
باید افقی گذاشت چون اگه عمودی بزاری زوغن پایین میاد
بله!جای عمودی و افقی رو برعکس نوشتم!شرمندهKhansariha (226)
مدیرا یه لطفی بکنن اگه صلاحه اصلاح کننKhansariha (8)
خودت هم میتونی تو قسمت ادیت درستش کنی و مدیران عزیز هم به زحمت نندازی
سلام بعد از تموم شدن فصل شکار ای تی 44 با دوربین لیپرز رو سرپا گذاشتم تویه کمد دیواری حالا که رفتم به دیدنش دیدم از لبه های دوربین یک سانتیمتر روغن سرازیر شدهو تا یک سانت روغنی بود لبه دوربین .البته این روغن فابریک توش بوده و من روغنی بهش نزده بودم
سلام و درود به همه ی دوستانKhansariha (8)
میخواستم بدونم اگه بخوایم تفنگ رو توی کاور نگه داریم فرقی میکنه که کاور چرم باشه یا برزنت؟اگه چرم بود اسیبی به تفنگ نمیزنه و یا قنداق رو خراب کنه؟؟؟Khansariha (395)
تفاوتی نمیکنه ولی سعی کنید اگه در شهرهای زندگی میکنید که رطوبت هوا بالاست اسلحه رو حتما" با روغن پارافین چرب نگه دارید و از سیلکو ژل داخل باکس یا کیفش استفاده کنید که اسلحه اکسید نشه .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع