انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: محل نگه داری اسلحه ( جا تفنگی)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
این هم یه جعبه جمع و جور که برای نگهداری اسلحه خودم طراحی کردم و ساختم البته دارم دنبال یه دسته محکم و خوب براش میگردم که روش نصب کنم و برای حمل ونقل هم بتونم ازش استفاده کنم . ساختنش هم خیلی راحت و کم هزینه است و مانع برخورد اسلحه با جایی میشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من یا باید تو کمد بذاریم یا اگه میخوایم تو اتاق بذاریم ایستاده نباشه چون ممکنه بیفته و لولش یا جای دیگش آسیب ببینه
من یادمه تفنگ های چینیم همیشه میفتاد و مگسک جلوش میشکست
الان همیشه تو کاور و خوابیده یا توی کمد میذارم
من رو تختمه و شبها هم تو بغلم می خوابه...خخخخخـ!!!!
خارج از شوخی بعد از کار باهاش روغنش میزنم میذارم تو کیف زیر تخت.
تفنگ من هم فعلا جایی براش پیدا نکردم بیچاره همیشه زیر تختم هست دلم براش میسوزهKhansariha (226)Khansariha (8)
(2012-08-01 10:23 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من رو تختمه و شبها هم تو بغلم می خوابه...خخخخخـ!!!!
خارج از شوخی بعد از کار باهاش روغنش میزنم میذارم تو کیف زیر تخت.

خازج از شوخی یه مدت میزاشتم بغل خودم زیر پتو با هم میخوابیدم که اگه لازم شد تو خواب ازش استفاده کنم.
خخخخخـ!!!
میترسیدی اگه آقا دزده بیاد بعد تو برداری هدشاتش کنی. منم یه شب داشتم باهاش ور می رفتم خوابم برد بعد صبح قبل از اینکه بیدار شم پسر خالم اومده بود عکس گرفته بود همه جا پخش کرده بود گفته بود امیر با تفنگش رابطه داره...خخخخخـ!!!
من یکی از اشناهامون کلت co2 بازه از این کاور کمری ها اویزون کرده بغل پا تختیش همیشه 2 تاش دم دستشه خخخخخخ(اونم پر!)
(2012-08-01 11:01 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخخـ!!!
میترسیدی اگه آقا دزده بیاد بعد تو برداری هدشاتش کنی. منم یه شب داشتم باهاش ور می رفتم خوابم برد بعد صبح قبل از اینکه بیدار شم پسر خالم اومده بود عکس گرفته بود همه جا پخش کرده بود گفته بود امیر با تفنگش رابطه داره...خخخخخـ!!!

فکنم شما تو بحث دیشب نبودی اگه بودی میدونستی برای چی.تازه من نزدیک 5،6تا چاغو و یه چاغو وشو و نانچیکو (خودم رزمی کار نیستمKhansariha (149)) همیشه زیر دشک یا بالای سرم هست(تخت دو طبقه لای میله های بالایی میزارم).هرکی جرعت داره شب بیاد دزدی.Khansariha (266)Khansariha (58)
تفنگای منم تو کاورن و گوشه اتاق . ولی خیال دارم یه قفسه مخصوص براشون بسازم.اگه وقت گیر بیاد البته.Khansariha (226)
راستی من نگفتم ....من به این علت که خخخخخییییییلللللیییی کمد دارم یه کمد مخصوص اسلحه دارم (یه جوری میگم انگار مثل استاد پورنگ بوق تا اسلحه دارم خخخخخخ) که البته امیدوارم بعد از جریان قنداق بتونم خوشگلش کنم و عکس بگیرم براتون
Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع