انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین مناسب pcp (سلاحهای بدون لگد)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
یک موردی را درباره پایه دوربین بگم.
روی ای تی 44 هم میشه روش پایه یک تیکه 10 سانتی بست و پیچ استوپش هم میره توی اون جای اچار بالای ریل.
خودم هنوز نرفتم بخرم(وقت نشده)اما دوستانی را دیدم که بستن و همچنین برای ای تی زیاد عقب هم نمیاد،اما برای بقیه اسلحه ها را نظری نمیدم،چون ندیدم.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در تکمیل فرمایشات اقا رضا بگم که:
حقیقت امر ارزش نداره دوربین ضعیف روی پی سی پی ببندین(پول دور ریختنه)،درسته لگد نداره اما شفافیت و زومش خیلی خیلی لازمه(خودم اینو خیلی خوب درک میکنه،مخصوصا زومش را)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
اگه سانشید نخوره هم که توی افتاب چشمتون خیلی خیلی اذیت میشه و عینک افتابی باید بزنید.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-01-09 04:55 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درسته که پی سی پی لگد نداره ولی زمانی میشه از همه قابلیتهاش استفاده کرد که یک دوربین با کیفیت ،شفاف ،رتیکول ظریف با میلدات ،پارالاکس(اگر پارالاکس بغل باشه چه بهتر) ،زوم مناسب،دهنه بالای 40 ،سان شاید،ضد اب،ضد بخار با پایه متوسط یا کوتاه دوتیکه نصب کرد.

لیپرز یا سنتر دوربین پارالکس بغل تولید میکنن که تو ایران هم موجود باشه؟! (مثلا با زوم 4*16 یا 6*24)
اگه هست ممنون میشم قیمتش هم ذکر کنید (یا اینجا یا تو گزارش قیمت ها) Khansariha (8)
بله داره داداش چند تا از دوستان همین انجمن هم دارند
قیممت هم از 1 تومن بالاتر هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظر دوستان چیه !؟
با این قیمت نمیصرفه !؟(از کیفیتش بی اطلاع هستم)
خوبه ؟! کیفیتتش چطوره ؟!
من برای ar6 همانطور که دوستان گفتند پایه یک تکه بستم و محل خشاب رو بریدم ؛ البته با نیم سانت بیشتر تا خشاب راحت تعویض بشه. دلیلش هم کیفیت واستحکام و ثبات بهتر ریل یه تکه هست.

نظر دوستان چیه !؟
خوبه ؟! کیفیتتش چطوره ؟!
(2014-01-13 12:16 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
barska 8-32*50 ao
[تصویر: durbine_tofang_barska-8-3250-ao-ac10830-2.jpg]
نظر دوستان چیه !؟
خوبه ؟! کیفیتتش چطوره ؟!
دوست عزیز
این دوربین میشه گفت تقریبآ شفافیت قابل قبولی داره ولی اون ضد شوک و ضد بخار و... بقیه فاکتور ها رو باید جدی نگرفت و به عبارتی یکمی از این بوشنل های در جه چندم بازار کیفیت ساخت و شفافیت بهتری داره و دقیقآ رو همون پلتفرم ساخته شده
دوسال پیش یکی از دوستان گرفت و روی pcp براش بستم تا یکسال خوب بود ولی الآن دقت قبلی رو نداره و پس از بررسی دیدم که مرکز ریتایکل با تفییر زوم کمی جابجا میشه
تا بخوای اینو بگیری با همین پول لیپرز یا سنتر 40_16*4بگیر و خواب پریشون نبین
سلام دوستان و اساتيد
به نظر شما دوربين هاي اوپتيماي موجود روي bt٦٥ داراي كيفيت آنچناني هستن ؟ يا با سنتر يا ليپرز عوض كنم؟؟؟؟!
و بين ليپ و سنتر ، از لحاظ زوم و قطر دهانه يكسان ، كدوم برند رو پيشنهاد ميكنين ؟
ممنونم Khansariha (256)
کیفیتش تا جایی که من شنیدم بد نیست ولی به هیچ عنوان با لیپرز و سنتر قابل مقایسه نیست
هر دو برند عالی هستند ولی چون لیپرز سانشید و دستمال داره من بیشتر میپسندمش خخخ البته 4*16*40 سنتر از 4*16*40 لیپرز ارزون تره
Khansariha (8)
اگر منظورتون 44*12*3 هست که دوربین بدی نیست و شفافیت وزوم قابل قبولی داره ولی نمیشه گفت از سنتر یا لیپرز بهتره
در هر صورت زوم واقعی اپتیما 3 هست که با ضریب میشه 12 ولی بخاطر دهنه 44 زاویه دید خوبی داره و در نبود گزینه بهتر کار راه اندازه
در مورد تمایز بین سنتر و لیپرز تفاوت و برتری محسوسی دیده نمیشه که فکرتون رو درگیر کنه ولی نظر شخصی من سنتر رتیکل ظریفتری داره و طبلکهاشم سفت تر کلیک میخوره
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع