انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین مناسب pcp (سلاحهای بدون لگد)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
سلام خدمت دوستان عزیز.
لطفا یک دوربین برای وایرخ ۱۰۰ fsb ,
و یک دوربین مناسب ولکان تاکتیکال معرفی کنید.
خیلی ممنونم
(2017-05-21 11:52 PM)maxmahyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزیز.
خیلی ممنونم
سلام

اگر مشکل مالی ندارید برا هر دو بهترین گزینه هاوک 6.24.50 هست

Sent from my GT-I9060 using Tapatalk
(2017-05-21 11:52 PM)maxmahyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزیز.
خیلی ممنونم

بنظر من hawke 6.5-20x42 sidewinder یا hawke 8.5-25x42 sidewinder
سلام و درود برهمه دوستان و اساتید
من قصد خرید یکی از این تفنگ های پی سی پی را دارم، مثل هاتسان گلادیوس یا بولباس کیو ای، بولباس کیو ای دبليو، کرال پانچر کریکر. خاستم بدونم آیا دوربین هايي مثل ziess 4.5-18x44...
Discovery HD5-25x50 SFIR
واسه این اسلحه های تاکتیکال خوب هستند؟ چون کیفیت تصویر، میدان دید وسیع و زوم خوب واسم مهم هست.
اگرم در مورد اسلحه هايي مشابه مدل هايي که گفتم کسی پیشنهادی داره بفرمایید.
ممنون از همگی
سلام و درود برهمه دوستان و اساتید
من قصد خرید یکی از این تفنگ های پی سی پی را دارم، مثل هاتسان گلادیوس یا بولباس کیو ای، بولباس کیو ای دبليو، کرال پانچر کریکر. خاستم بدونم آیا دوربین هايي مثل ziess 4.5-18x44...
Discovery HD5-25x50 SFIR
واسه این اسلحه های تاکتیکال خوب هستند؟ چون کیفیت تصویر، میدان دید وسیع و زوم خوب واسم مهم هست.
اگرم در مورد اسلحه، مشابه مدل هايي که گفتم کسی پیشنهادی داره بفرمایید.
ممنون از همگی
همه نوع دوربین روی تفنگهای پی سی پی جواب میده،مشکلی نیست،مضافا کرال بریکر درستهKhansariha (8)Khansariha (8)
(2017-07-15 06:45 AM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه نوع دوربین روی تفنگهای پی سی پی جواب میده،مشکلی نیست،مضافا کرال بریکر درستهKhansariha (8)Khansariha (8)

سلام
ممنون، بله درست فرمودید، اشتباه تایپی از من بود. Khansariha (8)

حالا نظر دوستان راجع به این دو برندی که گفتم چی هست؟ خیلی دیدم اینجا روی لیپرز و سنتر پوینت و هاوک مانور داده شده و عموما توصیه دوستان بر خرید این برندها بوده، آیا فقط بخاطر قیمت هست یا اینکه کیفیت بالا و مزیت خاصی دارند.؟

ممنون اگه فنی پاسخ داده بشه.
من خودم برای پرو لیپرز خریدم،از کیفیتش هم راضی هستم،در ماکزیمم زوم هم کیفیت خوبی داره،قیمتش هم خوبه،فکر میکنم همه مدلها در یک سطح باشند
درو.د من دوساله سنتر پوینت 4*16*40 دارم
قبلش روی 52 بسته بودم خیلی هم عالی جواب میداد
الانم روی کرال پانچر مگا دارم بسار ازش راضیم .
(البته روی دیانا 52 یکم بلند هستش وباید روی ریل اخر سلاح بسته بشه وگرنه روی مخزن ساچمه رو میگیره !!)
سلام دوستان عزیز
من یه کرال بریکر دارم که میخوام روش دوربین نصب کنم، دوربین مناسب دارم و پایه اون لئوپولد یک تیکه هست ولی اصلا نمیشه رو ریل بریکر نصب بشه!!! یه طرفش خوب سفت میشه یه طرفش اصلا چفت نمیشه و نمیشه نصب کرد! به نظرتون چیکارش کنم!؟
(2017-10-18 08:36 PM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز
من یه کرال بریکر دارم که میخوام روش دوربین نصب کنم، دوربین مناسب دارم و پایه اون لئوپولد یک تیکه هست ولی اصلا نمیشه رو ریل بریکر نصب بشه!!! یه طرفش خوب سفت میشه یه طرفش اصلا چفت نمیشه و نمیشه نصب کرد! به نظرتون چیکارش کنم!؟

درود دوست عزیز

از پایه 2 تکه استفاده کنید
البته نمیدون ریلش با دوربین شما همسایز هست یا نه ؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع