انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین مناسب pcp (سلاحهای بدون لگد)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
سلام دوستان برای پی سی پی کرال مگا چه دوربینی پیشنهاد میکنید.بیشتر استفاده برای شکار هست
(2016-05-27 04:58 AM)aryan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان برای پی سی پی کرال مگا چه دوربینی پیشنهاد میکنید.بیشتر استفاده برای شکار هست

درود بر شما
دوربين ليپرز 24*16-4 براي اين تفنگ مناسب هست ولي در انتخاب پايه بسيار دقت كن پايه دوربين حتماً دو تكه و از مارك هاي خوب تهيه كن.
سلام دوستان باهزینه 700تا900تومن چه دوربینی برا پی سی پی خوبه و برای ش... لانگ رنج هم جواب بده واف اف پی ساید فوکوس هم باشه تنظیم پارالکسKhansariha (8)
(2016-07-17 07:22 PM)m.h.gh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان باهزینه 700تا900تومن چه دوربینی برا پی سی پی خوبه و برای ش... لانگ رنج هم جواب بده واف اف پی ساید فوکوس هم باشه تنظیم پارالکسKhansariha (8)

سلام
مارکول اف اف پی
(2016-07-17 07:22 PM)m.h.gh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
معمولا دوربینهای FFP قیمت بالاتری نسبت به دوربین معمولی دارند .
در این رنج قیمت که شما فرمودید من دوربینی با این مشخصات نمیشناسم .
اگر بودجه را تا 1500 بالا ببرید میتونید دوربین بسیار خوبی با این مشخصات بگیرید .Khansariha (399)
(2016-07-18 01:11 AM)Nanex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
اگر بودجه را تا 1500 بالا ببرید میتونید دوربین بسیار خوبی با این مشخصات بگیرید .Khansariha (399)

سلام هست لبو ومارکوا وبارسکا بعضی زومهاهمه مشخصاتو دارن ولی موندم کدوم بگیرم
(2016-07-18 01:11 AM)Nanex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
سلام لبو بارسکا مارکول همه مشخصاتوکه گفتم دارن توبعضی دلهاولی خب هرکدوم یه معایبی داره نمیدونم کدومو انتخاب کنم
مارک و مدل های دقیق هر کدام را به انگلیسی بنویسید و لینک بدید که بهتر بشه مقایسه و مشاوره انجام داد .Khansariha (8)
(2016-07-18 02:55 PM)Nanex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مارک و مدل های دقیق هر کدام را به انگلیسی بنویسید و لینک بدید که بهتر بشه مقایسه و مشاوره انجام داد .Khansariha (8)
سلام:ledo:6-24-50و 4*14*44هردو مشخصاتو دارن
بارسکا8*32*56فک کنم وماکول 6*24*50الیته زومهای دیگه هم هستند که مشخصاتو داشته باشند .ویور 3*12*44.وکتورهم هست ولی نایاب
سلام دوستان نظرتون درباره دوربین weaver3*12*44چیه؟ایازومش برای شکارولانگ رنج کافیه؟چجوردوربینی هست ؟نسبت به lebo6*24*50
(2016-07-19 12:46 PM)m.h.gh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان نظرتون درباره دوربین weaver3*12*44چیه؟ایازومش برای شکارولانگ رنج کافیه؟چجوردوربینی هست ؟نسبت به lebo6*24*50

برای لانگ رنج PCP بنظر من زومش کم هست .بیشتر به درد گلوله زن میخوره .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع