انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین مناسب pcp (سلاحهای بدون لگد)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(2013-09-12 10:40 AM)melalis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من دنبال لیپرز هستم اما کمیابه
یه دوربین tactical bsa مدل 4-16X44 پیدا کردم که قیمت داده 600 تومن .. من واسه وایرخ 100 میخوامش ظاهرا تصحیح پارالکس بغل داره همراه با ویل و میل دات هم هست.نظرتون چیه....
اینه دوستان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر دوربین اکبنده قیمت مناسبه ،با وایرخ اگر قصد هدف زنی بیشتر داری دوربین زوم بالاتر ومناسبتر بگیر واگر اشتباهاKhansariha (48)

وایرخ رو میبری شکار در همین میزان زوم مناسبتره .
این دوربینهای بی اس آ سری stealth همه چیزشون خوبه بخصوص عدسیشون از جنس شیشه هست و خودم 44*-32-8 را دارم ولی چند تا ایراد کوچک داره:
1- وسعت دیدش زیاد نیست
2- وزنش زیاده و حدود 850 گرم هست
3- نباید طبلک down را تا پایین (آخرین درجه) بپیچونید چون اونوقت طبلک زومش سفت میشه و گیر میکنه که البته در همه دوربینها نباید تا آخر پیچوند و این مشکل هم با شیم گذاری مناسب حل میشه
(2013-09-12 02:29 PM)amiremadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این دوربینهای بی اس آ سری stealth همه چیزشون خوبه بخصوص عدسیشون از جنس شیشه هست و خودم 44*-32-8 را دارم ولی چند تا ایراد کوچک داره:
1- وسعت دیدش زیاد نیست
2- وزنش زیاده و حدود 850 گرم هست
3- نباید طبلک down را تا پایین (آخرین درجه) بپیچونید چون اونوقت طبلک زومش سفت میشه و گیر میکنه که البته در همه دوربینها نباید تا آخر پیچوند و این مشکل هم با شیم گذاری مناسب حل میشه

مهندس جان این مواردی که گفتی رو هیچ کدومش رو نمیشه ایراد گذاشت
اصولا دوربینهای زوم بالا وسعت دید کمتری دارن
وزن 850 گرم برا چنین دوربینی که چیزی نیست چون همین سنترای 4-16 رو اگه وزن کنی حدود 700 گرم هستن و اتفاقا این دوربینای گامو 3-9*50 ir wr گامو رو اگه دستت گرفته باشی اگه وزنش شاید بیشتر از 800 گرم هم باشه حالا شاید به خاطر جنس آلیاؤبکار رفته درش
البته وزن زیاد رو هم نمیشه ایراد گذاشت چون به نظر من دوربین زوم بالا ساخته شده بیشتر جهت هدف زنی یا کلا تیر اندازی تاکتیکال دقیق و بجای اینکه بخای دنبال شکار راه بیفتی باید کمین کنی خود هدف طرفت بیاد!Khansariha (214)
اون مورد طبلک هم خودم به شخصه در دوربین دیانا 6-24 تجربه داشتم علتش هم اینه که اون عدسی که توسط تبلکها تنطیم میشه داخل یه لوله ای هست که مستقیما به اهرم زوم رابطه داره و در همه دوربینهای زوم متغییر به همین صورت هست..
یه سوال از دوستان کسی از دوربینهای بارسکا که شرکت الماس میفروشه استفاده کرده یا نه ؟ اگه استفاده کردین کیفیتش چطوره ؟
(2013-09-30 10:31 PM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال از دوستان کسی از دوربینهای بارسکا که شرکت الماس میفروشه استفاده کرده یا نه ؟ اگه استفاده کردین کیفیتش چطوره ؟

سلام و درود Khansariha (8)
آقا ياسر يه دونه 6×24×50 داره كه كيفيتش براي PCP خوب هست اما 4 تا ميلدات داره كه اگز تعداد ميداتش بيشتر مي بود خوب . از نظر كيفيت و وضوح هم قابل قبول هست اما نه در دوربين هايي مثل سنتر و ليپرز . نسبت به قيمتش خوب هست . براي فنري طوري كه من اطلاع دارم و يكي از فروشندگان همين دوربين عنوان نموده اند دوام ندارد .
Salaam be hamegi doostane Aziz, man ye AR6 daaram va ye doorbine Barska 3-9*32 tactical , too catalogesh neveshte makhsoose caliber .22 va rooye piche tanzime ertefaae doorbin baraaye grainhaaye mokhtalef masaafat neveshte, ebaarate made in USA zireh hak shode, baraaye AR6 monaasebe baa tavajoh be inke makhsoose selaahe goloolezane? dar zemn az inke be fonte farsi dastresi nadaashtam poozesh mikhaam
دوست عزیز با توجه به اینکه اولین پستتون هست و اشنا نیستید لطفا ازین به بعد بصورت فارسی تایپ کنید.ممنون
(2013-10-27 10:59 AM)miladhosseinzadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
baraaye AR6 monaasebe baa tavajoh be inke makhsoose selaahe goloolezane? dar zemn az inke be fonte farsi dastresi nadaashtam poozesh mikhaam
سلام
از اینکه فرمودید فونت فارسی نداشتید ماهم متاسفیم ولی لطفا تا ارسال بعدی مشکل را حل نمائید . ممنون
اما بخاطر اینکه به سئوالتان جوابی هم داده باشیم عرض میکنم
در خصوص بارسکا مدل Barska 3-9*32 tactical اگر روی طبلک اعدادی چیدمان شده پس تاکتیکال پذیر هست و برای گلوله زنی هم مناسبه

ولی از آنجائی که کلا پی سی پی ها لگدشون از گلوله زنی کمتره هرچند AR6 شما بعنوان یک PCP پرقدرت شناخته میشود ولی باز مشکلی ایجاد نمیکند و دوربین براحتی جوابگو هست Khansariha (8)
................................................................................​................................................................................​...............
جهت اطلاع و مقایسه دوستان فرق دو نمونه تاکتیکال و غیر تاکتیکال به شکلهای زیر هست

یک نمونه طبلک غیر تاکتیکال مدل بارسکا (BARSKA 3-9x32 Plinker-22 Riflescope)
[تصویر: B001JJCHWK.jpg]

این مدل طبلک با درپوش میباشد که تاکتیکال پذیر هست
بارسکا مدل (AC10046 - 6-24x42 AO Varmint Scope by Barska)
[تصویر: img-85216012.jpg]

اینم مدل جدیدی ازطبلکهای تاکتیکال این برند
مدل ( IR 10-40x50 2nd Generation Sniper Scope by Barska)
[تصویر: img_04_barska_sniperscopes_gen_2.jpg]

The new tactical sniper scopes feature a new green and red illuminating mil-dot reticle.
[تصویر: img_05_barska_sniperscopes_milldot.jpg]
سلام، میشه راهنمایی کنید بهترین پایه دوربینی که میشه برای WH100S-FAC استفاده کرد چیه؟ با در نظر گرفتن اینکه لوله شورود هم نیست. ممنونKhansariha (8)
(2014-01-08 08:07 PM)smwco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، میشه راهنمایی کنید بهترین پایه دوربینی که میشه برای HW100S-FAC استفاده کرد چیه؟ با در نظر گرفتن اینکه لوله شورود هم نیست. ممنونKhansariha (8)

ببخشید من قابلیت ویرایش رو ندارم. دوربین 4x16x40 لیپرز هست
(2014-01-08 08:07 PM)smwco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، میشه راهنمایی کنید بهترین پایه دوربینی که میشه برای WH100S-FAC استفاده کرد چیه؟ با در نظر گرفتن اینکه لوله شورود هم نیست. ممنونKhansariha (8)
سلام، میشه راهنمایی کنید بهترین پایه دوربینی که میشه برای HW100S-FAC استفاده کرد چیه؟ با در نظر گرفتن اینکه لوله شورود هم نیست. ممنونKhansariha (8)

ببخشید من قابلیت ویرایش رو ندارم. دوربین 4x16x40 لیپرز هست
دوست عزیز تاچه حد قصد دارید هزینه کنید؟ اگرپایه معمولی میخوای ببندی پایه 2تیکه کوتاه مناسبه .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع