انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین مناسب pcp (سلاحهای بدون لگد)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
سلام دادا مسیح گلم
این خطایی که میگید شامل خطای افقی که نمیشه؟Khansariha (256)
سلام.مسیح جان

خوبی برادر من یه AT -44 دارم که روش یه دوربین والتر 3*9*40 چراغدار بستم.دوربین بدی نسیت ولی فکر میکنی نیاز هست دوربین قویتر ببندم مثلا یه 6*24*50 ؟ آیا واقعا نیاز هست ؟Khansariha (8)
علی جان خطای افقی پیش نمیاره Khansariha (8)

snipershadow سلام دوست عزیز ممنون از شما

در خصوص دوربین همون والتر دوربین خوبیه فقط یکم به ضربه حساسه و باید مراغب باشی ضربه نخوره

فقط برای گروپ گیری یکم زومش کمه در خصوص 6*24*50 بستگی به نیاز شما داره . موفق باش Khansariha (8)
من برای pcpاز دوربین زوم بالا استفاده نمیکنم.رو اوانیکس دوربین با روم 4 بستم البته رینگه دوربین 30 میلی متره.تا فاصله 100 متری برای شکار و گروپ گیری مشکلی نداشتم.
سلام
به نظر بنده هم تا زوم 9 خوب هست !!! و 9*40
سلام دوستان کسی تا حالا راجع به دوربینهای هدفگیری وکتور امریکا تجربه ای داشته.
یا اینکه قبلا خودش استفاده کرده.
من بررسی کردم دیدم دوربینهای بسیار باکیفیتی هم هستن و به سفارش امریکا در چین ساخته میشه و به بازار امریکا ارسال میشه و از اونجا فروخته میشه.
دوربینهایی با تنوع زوم بسیار بالا داره و زوم بالا هاش دقیقا برای تک تیر اندازی استفاده میشه.
عمدتا هم تیوپش 30 میلیمتر هست و از سنتر پوینت و لیپرز اگر بهتر نباشه کمتر نیست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه مدته تو فکر خرید یه دوربین ساید فکوس با حداقل زوم 4-16 هستم جهت انجام وظیفه رو سلاح pcp
حالا نمیدونم تو این بازار خراب شده ما چیا هست یا چی میشه پیدا کردKhansariha (172)
خلاصه اگه نظری دارید خوشحال میشم همینجا در میان بزاریدKhansariha (8)
(2013-09-12 12:11 AM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه مدته تو فکر خرید یه دوربین ساید فکوس با حداقل زوم 4-16 هستم جهت انجام وظیفه رو سلاح pcp
حالا نمیدونم تو این بازار خراب شده ما چیا هست یا چی میشه پیدا کردKhansariha (172)
خلاصه اگه نظری دارید خوشحال میشم همینجا در میان بزاریدKhansariha (8)
کارکردن با دوربین های زوم بالای سایدفوکوس خیلی راحت ولذت بخشه وبعد مدتی تقریبا میتونه کار رنج فایندر رو برات انجام بده.در دوربینهای زوم بالا که اکثرا ساید فوکوس هستند ،اصلاح فوکوس تقریبا برای هر10متر نیاز هست واین موصوع درشکار کمی ممکنه زمانگیرباشه ولی تخمین مسافت خیلی دقیقتر میشه .تو وضعیت فعلی هم مدلهای مختلفی گیرمیاد ولی موضوع اینه که چقدر میخوای هزینه کنید
دوستان من دنبال لیپرز هستم اما کمیابه
یه دوربین tactical bsa مدل 4-16X44 پیدا کردم که قیمت داده 600 تومن .. من واسه وایرخ 100 میخوامش ظاهرا تصحیح پارالکس بغل داره همراه با ویل و میل دات هم هست.نظرتون چیه....
اینه دوستان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-12 10:40 AM)melalis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من دنبال لیپرز هستم اما کمیابه
یه دوربین tactical bsa مدل 4-16X44 پیدا کردم که قیمت داده 600 تومن .. من واسه وایرخ 100 میخوامش ظاهرا تصحیح پارالکس بغل داره همراه با ویل و میل دات هم هست.نظرتون چیه....
اینه دوستان

من خودم بشخصه با این مدل کار نکردم ولی دوستانی که از سری bsa سوئیت استفاده کردند رضایت کامل داشتند ، بخصوص از شفافیت بالای تصویر خیلی تعریف میکردند .

شما فقط تحقیق کن ببین که چند میل دات داره و اگه 6 یابیشتر از 6 میل دات بود کاملا مناسبه و با توجه به قیمت جهانی این دوربین که در حدود 150 دلار به نظر من دوربین ارزنده و خوبیه .
در کل به نظر من انتخاب خوبی میتونه باشه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع