انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: خودروهای مخصوص شکار(Off Road
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آقا جلال عجب موتورایه جالبی معرفی کردین ..اما واسه شکار چجوری باید استفاده کرد شکار که فصلش تویه سرماست و اینا هم که آدم می یخه: khansariha (219):
اما موتورایه جالبی برایه طبیعت گردی تویه تابستونه واقعا بدرد بخورن
دوستان این kmها پیدا میشن تمیزش؟
قیمت؟
مجید جان من شاگرد هم نیستم چه برسه به استاد Khansariha (8)
منظور من انتقال تجربیات دوستان نبود من خودم از پست های شما در این زمینه واقعا استفاده کردم Khansariha (8)
(2011-11-07 08:16 PM)searcher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
به به
دم همه دوستانی که این تاپیکو را انداختن و بهش رونق دادن گرم
اول بگم من از این ماشین خیلی خوشم میاد:
[تصویر: 2012-Wrangler-Signature-Grille.jpeg]
کلا جیپ رو به همه ماشینهای آف-رود ترجیح میدم
دوستان علاقه مند میتونن جیپ ها رو ینجا ببینند:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما حیف
حیف که تا اونجایی که من میدونم این ماشینو توی ایران پلاک نمیکنن
کسی میدونه دلیلش چیه؟
خب دوستان یه سایت جالب هم توی نمایشگاه دیدم که ایرانیه و کار تخصصیش ماشینای دو دیفرانسیل هستش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودم تازه باهاش آشنا شدم

تو کشور کما مخدودیتهایی روی اسب ماشین ها و ... اعمال میشه به این دلیل هر خودرویی پلاک نمیشه!!!
در مرود خودروی شکار باید در نظر داشت که باید شما رو از سرما و خطر حیواانتات وحشی هم محفوظ نگه داره
(2011-11-07 09:20 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینها برای تفریح خوبه و فکر نمیکنم برای شکار مناسب باشه برای شکار همون جیپ گزینه خیلی عالی است

سلام به همه دوستان
به نظر من هم جيپ بهتره چون اون مدلهايي كه عكساشو گذاشتين صداي خيلي زيادي توليد مي كنن و عملا توي جاده هم نميشه با اونها زياد رانندگي كرد
مهدی جان درسته باید سرما رو تحمل کرد ولی توی بوگی ها میشه براش با برزنت چادر دوخت تا از گزند سرما و بارون در امان بود.
راستی مهدی جان این فیت کار خودت خصاص برای سر زمین رفتن واقعا عالی جواب میدهKhansariha (8)
سلام،
دوستان تا میتونید هواکش ماشینتونو بیارید بالا،دیروز صبح عید قربان بعد نمازعید رفتیم یه چرخی بزنیم ،طرفای گلپایگان،اونجا بارون اومده و بود رودخونه ی فصلی هم اب داشت.مثه همیشه اومدیم از رودخونه رد بشیم که دیدم عمق اب به خاطر بارندگی زیاد شده ولی من چون هواکش داشتم با خیال راحت اومدم ولی اون یکی ماشین اومد و رفت زیر اب و خاموش شد،خلاصه با هزار بدبختی وتراکتور درش اوردیم.چیزی که نزدیم هیچی کلی هم خیس شدیمKhansariha (215)
[تصویر: 2ke53uh3aqozsdro0gda.jpg][تصویر: b1te5f7umjk734zaoy1.jpg][تصویر: 6k9y68m8pm9ro8jdfb.jpg]
[تصویر: 6qu9qi6deg7nau0bv97i.jpg]
شانس آوريد شاتون نزد ماشين.
اينجا بارون اومده بود يه 206 رفته بود تو آب و شاتون زد بدبخت شد.
(2011-11-08 04:23 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شانس آوريد شاتون نزد ماشين.
اينجا بارون اومده بود يه 206 رفته بود تو آب و شاتون زد بدبخت شد.
میشه یه توضیح درباره ارتباط شاتون زدن و ورود آب بدید؟
ممنونKhansariha (8)
شاتون زدن: اگه پیستون ماشین به هر دلیلی در سیلندر جام شود موتور شاتون می زنه یعنی از منار سیلندر میزنه بیرون
ولی ربطی به داخل آب رفتن نداره مخصوصا" تو ماشینهای OFFROAD
من با ماشینهایی که داشتم بالای 100 دفعه از رودخونه رد شدم.حتی با وانت نیسان.هیچکدوم این مشکل رو پیدا نکردند
مجید درست میگه وقتی به دلیل کمی روغن و یا دلیلای دیگه پیستون جام کنه ماشین شاتون میزنه،ولی وقتی اب داخل ماشین بره باید تمام وسایل برقی رو باز کنید و خشک کنید و دوباره ببندید.ما هم بکسل کردیم ماشینو و تو خونه خشکش کردیم و با یه استارت درست شد
لینک مرجع