انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
با سلام
دوستان گرامی یادآوری میکنم در پیام خصوصی که برام میفرستین لطفا موارد زیر رو ذکر کنید
نام و نام خانوادگی
شماره تماس
مبلغ
4 رقم آخر کارت یا شماره فیش واریزی و
تاریخ واریز
سپاسگذاریم
یه پیشنهاد داشتم
اگه بشه نوع سلاح بادی در کنار اون محل سکونت اعتبار در سمت راست بذارین خیلی حرفه ای تر میشه چون من هر سایتی رفتم که مخصوص چیزی بود یه همچین چیزی داشت مثلا همین سایت پرشین موتور که منم عضوم یه جا داره بقل همونایی که گفتم نوشته نوع خودرو
اینم ادرسش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
پول گرفتن بصورت اختیاری خود نشان دهنده یک سایت بیطرف که تنها هدفش اطلاع رسانی و بالا بردن سطح پیشرفت کاربران چه از لحاظ تئوری چه عملی
کاربرانی که مطالب سایت را دنبال میکنن همه میدونن سایت در مورد تمام محصولات شرکتها بدون جبهه گیری خاصی کار خودش را دنبال میکنه تو بازار بر عکس هر فروشنده از محصولات بنجل ترش تعریف میکنه هر چی بنجل تر تعریف بیشتر خصوصا اگه بدونه سر رشته از اون کار ندارین . اینجا چون اسپانسری نداریم تعریف دروغی از محصولی نمیشه هر برندی تاپیک مجزای داره نقاط قوت و ضعفشم مورد برسی قرار داده شده اگه کسی هم اطلاعات دروغی بده سریع دستش رو میشه پس نداشتن اسپانسر حصنه

ولی پول گرفتن به این صورت مشکلاتی داره اولین مشکلش اینه کسانیکه پول میدن بعضیاشون حس کنن مالکیتی نسبت به سایت دارن یا باید امکان خاصی براشون در نظر گرفته باشه واضح تر بگم احساس قدرت کنن ماهی 1000 میخوان پول بدن ماهی 100000 حرص
دومین مشکلش اینه شاید ی نفر خیلی پولدار باش مبالغ سنگین به حساب بریزه اروم اروم ادعای مالکیت کنه و هزار مشکله دیگه
هرکسی که مبلغی برای سایت هزینه کند برای خودش هزینه کرده و هیچ اجباری هم نیست اما این را هم باید بدانند چه کسانی که کمک میکنند و چه کسانی که کمک نمیکنند (چون این امر کاملا اختیاری میباشد) همه در یک سطح قرار دارند و هیچ فرقی با هم ندارند. و همه با هم برابر هستند.
(2011-09-05 01:33 PM)capitan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی پول گرفتن به این صورت مشکلاتی داره اولین مشکلش اینه کسانیکه پول میدن بعضیاشون حس کنن مالکیتی نسبت به سایت دارن یا باید امکان خاصی براشون در نظر گرفته باشه واضح تر بگم احساس قدرت کنن ماهی 1000 میخوان پول بدن ماهی 100000 حرص
دومین مشکلش اینه شاید ی نفر خیلی پولدار باش مبالغ سنگین به حساب بریزه اروم اروم ادعای مالکیت کنه و هزار مشکله دیگه

من بعید می دونم این اتفاق بیفته. هرکس کاری می کنه به عنوان یک "اقدام دوستانه" و "وظیفه اخلاقی" برای یک حرکت جمعی باید انجامش بده. نه کسی حق طلبکار بودن داره و نه مدیرهای سایت بدهکار و وامدار کسی قراره بشن.
با همین توضیح، من با هر علامت یا امتیاز به پرداخت کننده ها مخالفم.
هرجور حس مالکیت چه از جانب مدیران* و چه از جانب همیارهای سایت دور از شان یه تلاش جمعی محسوب می شه. البته حس مسئولیت با حس مالکیت فرق داره.
دوستان خیلی ببخشید ولی قرار شد حق عضویت به صورت اختیاری پرداخت بشه.چرا باید کسی حس مالکیت داشته باشه؟ مگه میخوایم سایت رو با پرداخت اقساط بخریم؟!!! به نظر من همینکه بیایم تو سایت و احساس آرامش و دوستی داشته باشیم بهترین جایزه هست.Khansariha (8)
با سلام خدمت تمامی دوستان
من خودم عضو چند تا سایت ایرانی و خارجی هستم .بزرگترین حسن این سایت اینه که تمامی دوستان بدون هیچ توقعی تجربیات و اطلاعات خودشون رو بایکدیگر شریک میشوند و این هم دلی و دوستی با هیچ پولی قابل خرید و فروش نیست .من خودم جزو اولین کسانی بودم که تو این سایت عضو شدم ولی همیشه از خلوص و صادقانه بودن این سایت لذت بردم.
به نام خدا
با عرض سلام و ادب و وقت به خير خدمت تمام دوستان"
به نظر بنده صاحب اصلي اين سايت كساني نيستند جز تمام برو بچه هاي ايراني كه خالصانه و بدون هيچ چشم داشتي براي پر شور شدن هر چه بيشتر و رسيدن به اهداف نهايي اين سايت تلاش ميكنن و زحمت ميكشن. حالا تو هر درجه اي كه باشن و" چه كمك بكنن چه نكنن" و اين دور از مرامه كه كسي به خاطر اين مبلغ نا چيز اظهار حق و حقوق كنه!! و با توجه به چنين محيط گرمي كه من ميبينم فكر نميكنم كسي از دوستان چنين كاري بكنه!!
يا علي""
با سلام و تشکر از کسانی که این محیط گرم وصمیمی و آموزنده را بی منت و چشمداشتی اداره می کنند.
1. من با حق عضویت اختیاری با این مبلغ مناسب که هر کسی می تواند پرداخت کند موافقم.
2.و با حق عضویت اجباری برای عضویت جدید زیاد موافق نیستم . زیرا که کسی که وارد این جمع دوست داشتنی بشه بعد از اینکه کمی از عضویتش بگزره و با این سایت انس بگیره مسلما حق عضویت اختیاری خودشو پرداخت میکنه.
3. موازی با حق عضویت با فروشگاه اینترنتی بسیار موافقم. چون همه اعضا یکسری نیازهای مصرفی دارند مثلا میشه با سرمایه اولیه باقیمانده از حق عضویتها ساچمه با کیفیت وبا قیمت مناسب تهیه کرد و در اختیار دوستان قرار داد و من فکر میکنم استقبال خیلی خوبی از این مبادله برد-برد بشه.
یا علیKhansariha (8)
درود
آقا چرا دست دست میکنید در کارخیر حاجت هیچ استخاره نیست این فروشگاهو راه بندازید جنس مرغوب با قیمت مناسب بیارید ماهم خرید میکنیم یه چند نفر از دوستانم که نیاز به کار دارن شما مشغول میکنید میشه کار آفرینی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع