انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
از طرف دوست عزیزمون آقا رضا مشهدی خودمون (ln 1) هم مبلغی برای سایت داده شده که بدینوسیله اعلام و ازشون تشکر میکنیم . Khansariha (8)
با سلام
همینجا از تمامی دوستانی که مارو به هر نحو در رسیدن به اهداف انجمن و اداره امور یاری میکنن کمال تشکر دارم
از طریق اینترنت هم میشه واریز کرد؟ یه راهنمایی بفرماییدKhansariha (8)
بله
چون هم شماره حساب و هم شماره شبا اعلام شده به راحتی میشه از طریق اینترنت بانک هم واریز کرد
فقط برای پرداخت اینترنتی یک مشکلی وجود داره و اون هم این هست که فقط کسانی که حساب بانک ملت دارند می توانند پول واریز کنند و مثلا من که بانک پاسارگاد هستم نمی توانم بصورت اینترنتی مبلغ رو واریز کنم ، اگر یک درگاه پرداخت انلاین از سایتی مثل زرین پال بگیرید ، افرادی مثل من هم می توانند حق عضویت خود را واریز کنند

Khansariha (8)Khansariha (8)
(2012-10-08 10:04 AM)whisperx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط برای پرداخت اینترنتی یک مشکلی وجود داره و اون هم این هست که فقط کسانی که حساب بانک ملت دارند می توانند پول واریز کنند و مثلا من که بانک پاسارگاد هستم نمی توانم بصورت اینترنتی مبلغ رو واریز کنم ، اگر یک درگاه پرداخت انلاین از سایتی مثل زرین پال بگیرید ، افرادی مثل من هم می توانند حق عضویت خود را واریز کنند

Khansariha (8)Khansariha (8)
در این زمینه اقدام خواهیم نمود
سلام با تشکر از زحماتتونKhansariha (8)
مبلغی ارسال و مشخصات ضمیمه گردید
سپاس فراوانKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
به امید روزی که تمام جوانان مملکت جذب اینچنین سایتهایی که مروج تفریحات سالم و روحبخش هستند بشن
با سلام خدمت دوستان مخصوصا" زحمت كشان اين انجمن
مبلغ ناقابلي واريز واطلاعات اون براي اقا سعيد عزيز ارسال گرديد من با اينكه تازه عضو شدم ولي مطالب بسيار اموزنده اي از اين انجمن ياد گرفتم دست همه اعضاء درد نكنه كه مطالب اموزنده اي رو با بقيه دوستان به اشتراك ميگذارند.
با سلام
کاشکی این سایت فروشگاه اینترنتی داشت؟
اونوقت هم هزینه نگهداری سایت بدست میومد... هم بچه ها راحت میتونستند خرید کنن.. مثلا من مدتی قبل .فا.......در تصویری میخواستم . رفتم تمام مطالب یه سایت رو خوندم بعد هم از همون سایت خرید کردم.
دوست عزیز
بارها برای ایجاد فروشگاه تلاش شده
به دلیل کمبود منابع مالی و گرانی اقلام و تنوعشون تا به حال موفق نبودیم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع