انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
هر کی به اندازه وسعه خودش می تونه کمک کنه که هم دست مدیران سایت بازتر باشه و بتونن کارهای بیشتری انجام بدن و هم فروشگاهی در سایت باز بشه که همه ی ما با اطمینان و قیمتی مناسب خرید کنیم که دیگه نیازم نباشه دوستان پاشن از راه دور بیان تهران مثلا برای خرید اسلحه همینجا به مدیران سفارش بدن و با خیال راحت خریداری کنن با قیمت مناسب دمه در خونشون بهشون تحویل داده بشه.
درمورد شفاف سازی هم نظر خوبی هست.
دوستان اگه می تونن همرو یجا واریز کنند که مدیران سریع تر بتونند کارهای پیشنهاد شده را به اجرا دربیاورند.
بنده هم با کمال میل در خدمت دوستان هستم . بالاخره چون همه دارن از امکانات و اطلاعات
سایت استفاده میکنن باید در هزینه های مربوطه هم سهیم باشن . در ضمن بنده هم یک پیشنهاد داشتم کسانی که از طریق سایت کالایی به فروش میرسونن به میل خود درصدی از
مبلغ جنس فروخته شده رو برای کمک و همیاری به سایت خودشون اختصاص بدن . همین کمکها میتونه سایت رو پر بارتر کنه . ممنون
(2011-08-31 10:47 AM)baqeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت تمامی دوستان

من می خواستم از طریق شبا وجه رو واریز کنم ولی کد شعبه ؛ نام شعبه و آدرس دریافت کننده رو از من میخواست لطفا اطلاعات مورد نظر رو برای دوستان دیگر هم قرار دهید.
ممنون از زحمات شما
پیروز باشید
یاعلی
سلام بر دوستان عزیز ایران ایر ریفل
امیدوارم تعطیلات خوش گذشته باشه و عرض تشکر بخاطر همکاری و همیاریتون.
بدینوسیله اطلاعات حساب رو تکمیل میکنم.
شماره حساب بانک ملت:3411120720
شماره شبا:IR470120020000003411120720
شعبه خردمند شمالی کد:63149
شماره کارت:1449-5145-3370-6104
به نام سعید اکبری آریا

در مورد مسایلی که دوستان فرمودن و تکمیل فرمایش آقا جلال باید عرض کنم،همونطور که پیش از این هم اشاره شد ما برنامه هایی در نظر گرفتیم که قصد داریم با توسل به اونها کیفیت و کمیت رو با هم بالا ببریم که این مهم باید متناسب با پتانسیلهای ما در تمام زمینه ها(تئوری،اجرایی و مالی) باشه.
در حال حاضر تهیه و تدوین شیوه نامه اجرایی و تنظیم تقدم و تاخر اجرای این فعالیتها هستیم و هنوز برنامه ها بسته نشده و بالتبع هزینه معینی برای فعالیتها تعریف نشده(مواردی که به عنوان مثال ذکر کردیم تنها گوشه ای از ایده های ارتقاء سطح کیفی و کمی فعالیتها بود.باز هم میگم از دوستان هم خواهشمندم ایده هایی که برای هر چه پربارتر و مفیدتر شدن فعالیتها دارن از هر طریقی که شده به ما منتقل کنن)
در مورد تمام دغدغه های احتمالی دوستان،باید اطمینان بدم جمع مدیران با توجه به بازخورد فعالیتها و انتقادات و پیشنهادات ارائه شده از سوی کاربران،ساعتها رایزنی میکنن و نهایتا تصمیمات از هر جهت مورد بررسی قرار میگیره و به اطلاع میرسه.(بحث مشخص بودن پرداخت یا ذکر شدن عنوان حامی یا ایجاد یک بخش ویژه برای حامیان، ارائه بیلان مالی و شرح برنامه ها و ... مباحثی هست که فعلا مطرح شده و در حال بررسی هستیم)
در پناه حق باشید
من سهم یکساله خودم رو با کمال میل واریز کردم. اگر حتا اگر اینجا عضو نبودم هم حاضر بودم این حداقل وظیفه رو انجام بدم چون این همه اطلاعات بی منتی که اینجا دراختیار ماست به نظرم بیش از این ارزش داره.
این موضوع ربطی به گلایه جدی من به برخوردهای چکشی و اخراج برخی از دوستان نداره که تفصیلش رو سعیدخان در جریانند و اون گلایه هنوز محفوظه که توی فرصت مناسب و آرامش بیشتر قابل بررسیه. به هرحال اینجا یه محیط جمعیه که همه باهاس برای سرپا موندنش تلاش کنیم.

فقط یه نکته: شما رو به خدا یه اسم مناسب برای سایت بذارین. ایران ایررایفل آدرسه اینجاست و به عنوان اسم مناسب نیست. انجمن تخصصی تیرانداری و غیره هم توصیف اینجاست و اسم حساب نمی شه. من خودم دوست داشتم برای لوگوی سایت کاری کرده باشم ولی اونجا این مشکل رو به عینه دیدم که این سایت یه "اسم خاص" لازم داره.
واقعا این همدلی و یک رنگی که بین اعضا و مدیران سایت هست قابل تقدیر و ارزشمند است .Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (48)
مبلغ اعلام شده مناسب بوده و برای پشتیبانی وتهیه دیگر ملزومات (کورنوگراف و غیره) با پیشنهاد پراخت درصدی از فروش دوستان در سایت کاملا موافقم. Khansariha (270)
سپاس از همگی دوستان Khansariha (8)
(2011-09-03 10:31 AM)hamedof نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من سهم یکساله خودم رو با کمال میل واریز کردم. اگر حتا اگر اینجا عضو نبودم هم حاضر بودم این حداقل وظیفه رو انجام بدم چون این همه اطلاعات بی منتی که اینجا دراختیار ماست به نظرم بیش از این ارزش داره.
این موضوع ربطی به گلایه جدی من به برخوردهای چکشی و اخراج برخی از دوستان نداره که تفصیلش رو سعیدخان در جریانند و اون گلایه هنوز محفوظه که توی فرصت مناسب و آرامش بیشتر قابل بررسیه. به هرحال اینجا یه محیط جمعیه که همه باهاس برای سرپا موندنش تلاش کنیم.

فقط یه نکته: شما رو به خدا یه اسم مناسب برای سایت بذارین. ایران ایررایفل آدرسه اینجاست و به عنوان اسم مناسب نیست. انجمن تخصصی تیرانداری و غیره هم توصیف اینجاست و اسم حساب نمی شه. من خودم دوست داشتم برای لوگوی سایت کاری کرده باشم ولی اونجا این مشکل رو به عینه دیدم که این سایت یه "اسم خاص" لازم داره.
با سلام
دوستان توجه داشته باشید که برخورد با خاطی بعد از تذکرهای فراوان(حضوری،مجازی،علنی و غیرعلنی) و به قولی برخورد چکشی جز حقوق مدیران برای حفظ آرامشه.(این عملکرد تنها تصمیم مدیران نبود بلکه تعدادی از کاربران هم درخواست چنین برخوردی داشتند)متاسفانه علیرغم میل باطنیمون اتفاقاتی که شاهدش بودین رخ داد که الان مجال پرداختن به اون نیست. تو هر جمعی در مقاطع مختلف خصوصا جمعهای مجازی ممکنه چنین برخوردهایی اتفاق بیافته.امیدوارم مسائل پیش آمده سد راه پیشبرد کارهامون نباشه و بتونیم آرامش رو به جمع برگردونیم تا تبادل اطلاعات در بستری مناسب انجام بشه.
باز از همراهی تمام دوستان سپاسگذارم
فراموش کردم.در مورد اون پیشنهاد تغییر نام هم که فکر میکنم پیشنهاد جالبیه.حتما بررسی میکنیم
به نظر من این کار باعث میشه بازدید کنندگاه تازه وارد بترسن وبیخیال عضو شدن بشن به نظر من اگه تبلیغات بذارید بهتره هزینه سایت که هیچ اضافه هم میاد.Khansariha (8)
مدیران محترم نمی شه اسم سایتو عوض کرد خیلی عجیب غریبه حتی نوشتنش و خوندنش.اگه بشه عوض کرد خیلی عالیهKhansariha (48)
(2011-09-03 07:27 PM)poriya3001 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من این کار باعث میشه بازدید کنندگاه تازه وارد بترسن وبیخیال عضو شدن بشن به نظر من اگه تبلیغات بذارید بهتره هزینه سایت که هیچ اضافه هم میاد.Khansariha (8)
با سلام
دوست عزیز اگر به ابتدای تاپیک و تاپیکهای مشابه مراجعه کنید میبینید که موافقت آنچنانی با موضوع تبلیغات از سمت کاربران و مدیران نشد.چون نا خودآگاه ممکنه مجبور بشیم نقدی از محصولات تبلیغات کننده بکنیم که این مسئله برای خودش معضلیه.متاسفانه این موضوع به انحاءمختلف جواب پس داده و حسابی دستمون رو داغ گذاشته.
بنابراین نمیخوایم بخاطر تامین مالی زیر پرچم برند خاصی بریم.همینطور یادآور میشم که این وجوه بصورت اختیاری پرداخت میشه و هیچ اجباری برای این موضوع در میان نیست

امیر جان همونطور که تو پست قبلی هم اضافه کردم تغییر نام (البته صرفا تعیین یک نام فارسی برای انجمن)پیشنهاد خوبیه.بررسی میکنیم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع