انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
سلام دوستان.جناب مدیر می خواستم یه همیاری مالی نا قابل خیلی بی ارزش به انجمن کنم.دلیلش هم اینه که هروز که تو سایت مطالعه میکنم به تجربیاتم اضافه میشه و میخوام انجمن و سایت همیشه تو راه پیشرفت و پرچمدار بین بقیه.......باشه.لطفا بگین چه مبلغی چه جوری و تاییده رسید بانکی رو به کی تحویل بدم.با تشکر.یا علیKhansariha (256)Khansariha (8)
(2013-12-22 11:19 PM)shahabjadidi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.جناب مدیر می خواستم یه همیاری مالی نا قابل خیلی بی ارزش به انجمن کنم.دلیلش هم اینه که هروز که تو سایت مطالعه میکنم به تجربیاتم اضافه میشه و میخوام انجمن و سایت همیشه تو راه پیشرفت و پرچمدار بین بقیه.......باشه.لطفا بگین چه مبلغی چه جوری و تاییده رسید بانکی رو به کی تحویل بدم.با تشکر.یا علیKhansariha (256)Khansariha (8)

سلام و درود و تشکر Khansariha (8)
در صفحه اول انجمن در داخل کادر راهنمایی شده است . تشکر از همیاری شما دوستان Khansariha (8)
شماره حساب تقدیم شما:
همیاری با انجمن، شماره حساب بانک ملت:3411120720 شماره شبا:IR470120020000003411120720 شماره کارت:1449-5145-3370-6104 به نام سعید اکبری آریا
سلام
منم یه مبلغ ناقابل واریز کردم
فقط نمیدونم چرا نمیتونم وارد صفحه پورفایلم بشم و عکسو این چیزا رو عوض کنم
میگه حساب شما معلقه
یا ارسال مجدد کد فعال سازی
(2014-01-01 05:46 PM)salmanadl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
منم یه مبلغ ناقابل واریز کردم
فقط نمیدونم چرا نمیتونم وارد صفحه پورفایلم بشم و عکسو این چیزا رو عوض کنم
میگه حساب شما معلقه
یا ارسال مجدد کد فعال سازی

دوست عزیز با تشکر از حمایت شماKhansariha (8)
همیاری مالی یک مسئله کاملا اختیاری هست و ربطی به فعالسازی و بخش کاربری شما نداره.Khansariha (8)
دوستان کسی نیست این مشکل مارو حل کنه؟
نمیتونم وارد صفحه پروفایلم بشم
(2014-01-01 11:11 PM)salmanadl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگاهی به تاپیک (سوالات تازه وارد ها و تازه کارها)بنداز و سوال خودت رو اونجا مطرح کن.لطفا به عنوان تاپیک توجه کنید.
(2014-01-01 11:20 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-01 11:11 PM)salmanadl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگاهی به تاپیک (سوالات تازه وارد ها و تازه کارها)بنداز و سوال خودت رو اونجا مطرح کن.لطفا به عنوان تاپیک توجه کنید.
ممنون از لطفتون درست شده.
سلام

مبلغی ناچیز با مشخصات زیر واریز شد

شماره کارت 2435************
تاریخ 1392-10-12 13:33
شماره رهگیری 963465

از زحمات شما سپاسگزارم Khansariha (8)
با درود بر مدیران، همیاران و همکاران عزیز انجمن... Khansariha (8)
میخواستم بدونم مبلغ همیاری مالی آیا تغییر کرده یا همون مبلغ گفته شده در ارسال اول هست؟
Khansariha (8)
بنده میتونم دو سال رو یکجا واریز کنم؟
ببخشید تا حالا اصلا حواسم به این بخش نبوده... Khansariha (226)
با تشکر، دکتر محمدی
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام خدمت دکتر محمدی عزیز
بله دکتر جان حداقل این یکی شامل تورم نشده دولتی ها یاد بگیرند خخخخخخخخخ همیاری به پیشنهاد همان سالهای قبل هنوز ماهی یک هزار تومان هست که همیاری میشود 12 هزار تومان برای یک سال که اجباری هم نبوده و گفتیم که به هر میزان که دوستان مایلند کمک کنند حالا کمی کمتر و یا بیشتر خدا خودش میرسونه Khansariha (8)
البته همه عزیزان به انجمن خودشان همیشه لطف داشتند و همه جوره مارا یاری میکنند حالا چه بصورت همیاری (نقدی) و چه بصورت غیر نقدی (فرهنگی ، همدلی ، همکاری ، دلسوزی ، وقت گذاشتن ، رفع نیاز دوستان و غیره ...) درهر صورت ما همیشه به این عزیزان درانجمن خودمان افتخار میکنیم و به خدمات این عزیزان ارج می نهیم. به امید موفقیت و بهروزی بیشتر Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع