انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نمایشگاه تیراندازی و شکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
آقا حواستون باشه من قبل از این که بیام 2روز هیچی نمیخورم تا بیام غذایه تیرونی بخورم از اون پیتیزا ...پستزا ...پیترا نمیدونم چی چی ....
بچه هایه تهرون در نرین ها ...
یه ماشین هم در خدمت باشه که بگردیم خخخخخ
نمایشگاه هم باشه واسه شما پولدارها
من برنامه ریزی کردم
روز و شب اول خونه مهندس سهیل
دوم هم خونه سهیل آقا
سوم هم خونه سهیل مهندس
چهارم هم خونه آقا سهیل
پنجم هم خونه جناب سهیل خان
ششم هم خونه داداش سهیل
روز آخر هم خونه مهندس آقا سهیل خان
اینجوری در حق کسی هم اجحاف نمیشه خخخخKhansariha (214)
مهدی جان
فکر کنم یکی رو جا انداختی دادا اونم ملک الشعرا اوستاد سهیل
ایول چه شود!!!Khansariha (219)
آقا میگم ما رو تهرون راه میدن؟؟؟
پاسپورتی چیزیم میخوان؟
میگن تو تهرون پات خاکی نمیشه آفسالته!!!! باس از اتوبوس که میای پایین اورسیتو دراری بگیری دست اینجوریه؟
تفنگامونم بیاریم؟ بی تفنگ نیایم اونجا بپه تهرونیا با تفنگ بیان ما بمونیم یه لنگه پا !!!
(2011-07-24 11:48 PM)Sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایول چه شود!!!Khansariha (219)
آقا میگم ما رو تهرون راه میدن؟؟؟
پاسپورتی چیزیم میخوان؟
میگن تو تهرون پات خاکی نمیشه آفسالته!!!! باس از اتوبوس که میای پایین اورسیتو دراری بگیری دست اینجوریه؟
تفنگامونم بیاریم؟ بی تفنگ نیایم اونجا بپه تهرونیا با تفنگ بیان ما بمونیم یه لنگه پا !!!
با سلام
دوستان همه بیان.کسی غریبی نکنه.یک اکیپ از سازمان انتقال خون هم در محل نمایشگاه مستقره برای اونایی که فکر میکنن گروه خونیشون به اینجا نمیخوره.خلاصه گروه خونیتون رو هم عوض میکنیم.شدت کار به حدیه که ممکنه با اورسی و لباس سنتی بیاین،با شلوار جین زخمی و کفش آدیداس برگردینKhansariha (214)
تفنگ هم برخی دوستان سال قبل آورده بودن
Khansariha (48)
(2011-07-24 11:53 AM)MEHDI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا حواستون باشه من قبل از این که بیام 2روز هیچی نمیخورم تا بیام غذایه تیرونی بخورم از اون پیتیزا ...پستزا ...پیترا نمیدونم چی چی ....
بچه هایه تهرون در نرین ها ...
یه ماشین هم در خدمت باشه که بگردیم خخخخخ
نمایشگاه هم باشه واسه شما پولدارها
من برنامه ریزی کردم
روز و شب اول خونه مهندس سهیل
دوم هم خونه سهیل آقا
سوم هم خونه سهیل مهندس
چهارم هم خونه آقا سهیل
پنجم هم خونه جناب سهیل خان
ششم هم خونه داداش سهیل
روز آخر هم خونه مهندس آقا سهیل خان
اینجوری در حق کسی هم اجحاف نمیشه خخخخKhansariha (214)
مهدی جان خیلی برنامه خوبیهKhansariha (256)
حیف که این بنده خداهای که گفتی همشون دارند اون ایام میرند سفر حوالی تانزانیا
اتفاقا به منهم اصرار کردن حتما بهاشون میرم
خلاصه حتما دفعه بعد با غافلگیری بیا که خونه باشندKhansariha (214)
البته در تکمیل فرمایشات سعید جان. طبق جلسات محرمانه قرار شده یک کامیون با انواع ژل مو واکس مو و تافت مو و ... در محل حضور داشته باشه
دوستان جهت ورود به تهران ،پاسپورت شرط واجب و ضروری است .فقط برای دریافت ویزا در اسرع وقت به اداره میهمانان خارجی سایت مراجعه وبه تکمیل مدارک اقدام نمایید.
بشتابید که غفلت موجب پشیمانی است.(چشم به راه قدمهای سبزتان هستیم)
اقا خونمون رو عوض کردن،کلمون ژل مالی کردن،قیافمون رو عوض کردن ،لهجمون چی کار کنیم ها کاکو.من که تابلو میشم.فکر کنم مهدی و مسیح هم تابلو باشن .
من یه دوتا او پشت کلماتم بیارم فوری می فهمن از کجا اومدم خخخخخخخخ
ولی کلا معرفت دوستان رو عشق استKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
همه ایران سرای من استKhansariha (8)Khansariha (8)
سلام
منده گلیم ؟منده اذری دانیشیم .(منم بیام؟منم اذری صحبت میکنم)خخخخخخخخخخخKhansariha (219)Khansariha (221)Khansariha (221)Khansariha (221)Khansariha (221)
Shooter2Bt65 جان سلام در نمایشگاه باید کلاس گذاشت و بگیم پلیز(please) فارسی دانیش. یا بگیم (please) اذری دانیش. البته airking جان همان اول کلمه ها را یک (please) اضافه میکنیم و با لهجه غلیظ محلی صحبت میکنیم حی وسط حرفامون هم یکok میگیم همه فکر میکنند از خارجه امدیم. خخخخ من خودم 14 سال پیش تو نمایشگاه بین المللی همین کار را با غرفه ژاپن کردم خخخخخ اول شروع کردم با ژاپنیه انگلیسی صحبت کردن و حسابی گرم صحبت شدیم یک مرتبه زدم شبکه زبان محلی ژاپنیه مونده بود من دارم چی میگم که یهو همه دوستام زدن زیر خنده ما هم الفرارررر خخخخخخخخخ
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع