انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نمایشگاه تیراندازی و شکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
(2012-12-19 04:09 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه دوستان
من هم با نظر بچه ها موافقم اصلا جالب نبود و ارزش رفتن نداره.

بله اصلا خوب نبود اما سه تا غرفه خوب داشت یکی غرفه نخجیر امل یکی تراپ و دیگری غرفه همون کسی که قنداق درست میکرد.البته همه با چوب گردو و هم هم با دست برای ساچمه زن و گلوله زن هم داشت،برای برنو حدودای 1تا 1300 تومن بود.برای ساچمه زنی هم باید مدل را میگفتین.قنداق های اورده شده خیلی عالی بودن جوری که راحت میتوانم بگم کیفیتشون با با دیانا ها یکی بودن فقط به جای چوب راش از چوب گردو استفاده شده بود.از لحاظ ارگونومی هم عالی.
فقط این چند تا به درد میخوردند اگر هم کسی عروسک خواست بخره یا ماشین بره نمایشگاه خخخخخخخخخخخخخخخ
اقا حسین هم رفت و یه کاری داشت،گفت میاد و بقیه چیز ها را میگه(من دیرتر از اقا حسین رسیدم)
و نمایشگاه محیط زیست بزرگ بود(البته فکر نکنم غرفه ها ربطی به نمایشگاه داشته باشه)
واقعا چرا باید اینطور بی برنامه ریزی های صورت بگیره تا یکی که از اون سر کشور میاد به شوق دیدن همین نمایشگاه اینجوری بر خودش لعنت بفرسته؟ کشور قبرس که توی فرهنگ ایران فقط خر از قبرس میارن برای اولین بار رفتیم دیدیم شده یه کشور پیشرفته و مدرن ما هنوز میگیم خر از قبرس میارن خخخخ
یه نمایشگاه در اصل تفنگ های شکاری که تعدادی هم پی سی پی و فنری داخلش پیدا میشد چه فد هم با کلاس بودن،
[تصویر: DCIM_6_.jpg]

[تصویر: DCIM_2_.jpg]

[تصویر: DCIM_7_.jpg]

[تصویر: DCIM_4_.jpg]
چندتا عکس از این نمایشگاه
سلام خدمت تمامی دوستان
امروز من و آقا محراب رفتیم مثلا نمایشگاه (حیف اون 2000 تومن کرایه تاکسی از خونمون تا نمایشگاه دادم!!!!!Khansariha (399))
صبح رسیدم نمایشگاه قبلش دیدم عجب ترافیکی هست پیش خودم گفتم دمش گرم حتما امسال ترکوندن!
خلاصه رفتم داخل و دیدم محراب نیم ساعت دیگه میرسه........... اقا رفتیم یه دور زدیم دیدیم فقط یه سالن اونم با 20-25 غرفه که نصفش عروسک فروشی و حلوا فروشی و بدلیجات بود من نمیدونم بدلیجات و انگشتره بدلی چه ربطی به شکار و تیراندازی داره.........Khansariha (399)
خلاصه رفتم از مسول مربوطه سوال کردم و گفت همین 1 سالنه و من کلی تعجب کردم....... و به قول خودش وقتی محیط زیست با شکار یه جا برگزار بشه بیشتر از این نمیشه انتظار داشت..........
من حتی یدونه اسلحه شکاری هم ندیدم!
فقط زوبین 3-4 تا pcp آورده بود میگم فروشیه میگه نه اینارو بوووووق........... اعلام کرده فقط برای تماشا آوردیم. بعدشم رفتم این یارو سرآبادانی که فقط بنجامین و وایرخ آورده بود البته کل تفنگهاش 7-8 تا بیشتر نبود بعدشم میگم بنجامین مارادور چنده میگه 3800 منم گفتم بروبابا حالت خوب نیست مگه شما تو فلان سایت نگفته بودید 2900 گفت اونی که این حرف رو زده ولش کن الان میگم 3900 منم گفتم باش تا صبح دولتت بدمد راستی ذکر علی هم کلی رنجر باد کرده رو دستش رو آورده بود
این نخجیر آمل هم اومده بود اونم هیچی به هیچی............
آقا خلاصه طولانیش نکنم به نظر من بی ارزشترین نمایشگاهی که اصلا ربطی به اسم نمایشگاه نداشت "شکار و ......." امروز بود و رفتم
دوستانی که از شهرستان میخوان بیان یه توصیه اگه بیاید احتمالا کلی به خودتون بد و بیرا میگید هیچی هم نبود که بخوام عکس بندازم یا توضیح بدم
من که خودم از خونه تا اونجا 40 دقیقه ای رسیدم برای پولم و وقتم ناراحت شدم حالا شما میخواید از شهرستان بیاید............

این آخریو با قرمز نوشتم آخه بعضی از دوستان شهرستانی به من پ خ داده بودن درباره مشورت برای اومدن یا نیومدنشون منم بزرگ نوشتم که ببینن و به کسی پ خ ندم!
ممنون دوست من.
من به شخصه منصرف شدم از امدن و وقتی چیزی نداره بیاییم سماق مک برنیم.............Khansariha (214)
(2012-12-19 02:17 PM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان تهرانی خواهشمندم که عکس هایه نمایشگاه رو آپلود کنن که افرادی مثل من که در شهرستان ها ساکن هستند و امکان اینکه به نمایشگاه برن رو ندارند هم استفاده کنن!!!!!!!!!
با تشکر از همه دوستان

عزیزم کلا 4 تا pcp بود اوانیکس ویندی سیتی و مانستر , ar6 و 1تریل و 1 دونه مارادور!!!!!!!
بقیه هم حلوا و انگشتر و نخجیر آمل و ........... چیزه خاصی نبود که عکس بگیریم مگرنه من میخواستم اینکارو انجام بدم
اصلا و به هیج وجه حتی یک عدد اسلحه نخجیر هم نبود چه برسه به ................
راستی من از یکی از غرفه داران پرسیدم و ایشون گفت که امسال ساصد( سازمان صنایع دفاع = تولید کننده اسلحه )غرفه نگرفته و نمیخواد شرکت بکنه! اتفاقا اون غرفه داره هم مثل من تعجب کرده بود!
دوستان سلام . به هیچ وجه وقتتون رو برای نمایشگاه تلف نکنید که مزخرف بود . 1000 تومان ورودی پارکینگ + 1000 تومان ورودیه برای هر نفر
با این وضع ما هم منصرف شدیم.
ولی دوست داشتیم دوستان رو از نزدیک ببینیم.
اینجا ایرانه پس بیشتر از اینم توقع نداشته باشین به قول شاهین قبرس که خر صادر میکنه اون نمایشگاش بود حالا یه کشور اروپایی پیشکشمون از یه کشور جهان دسته چندم بیش از اینم نمیشه توقعی بیشتر داشت بنظرم دسته جمع فردا با هم بریم فردوسی کمپینگ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخKhansariha (219)
سلام.اره واقعا کاملا موافقم دوستان نرید که اصلا ارزش پول و وقت تلف کردن نداره خدارو شکر که من اونجا کار هم داشتم یه سر هم نمایشگاه رفتم.پشیمونم شدید.بنزین بیخود سوزوندم رفتم.خلاصه نرید دوستان.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
البته قصد ما هم بیشتر زیارت دوستان هست نه فیض بردن از نمایشگاه چون ندید معلومه اونجا چه خبرهKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع