انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نمایشگاه تیراندازی و شکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
سلام خدمت همه دوستان
بنده هم امروز رفتم نمایشگاه ولی متاسفانه فقط وقتم تلف شد .
چون انتظارم نمایشگاهی بود که در آن لوازم شکار و دیگر لوازم مربوط به آن را ببینم.اما به جاش حلوا و کلاه و کفش آورده بودند .
(2012-12-19 01:30 PM)Reza51 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-12-19 01:15 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من امروز برام کاری پیش آمد نشد که نمایشگاه برم .
میخواستم ببینم خبری از PCP همبود .اگر بله چه شرکتهایی آورده بودند و چه مارکها و مدلهایی ؟
راستی کفش کوه و کیسه خواب هم داشتند جنس خوب ؟

زوبین و سرآبادانی چند تا PCP تو انبار مونده آورده بودن . ولی مال زوبین که به نظرم نو نبودن . سر آبادانی هم مارادو داشت و میگفت
3900
کفش کوه و کیسه خواب هم خبری نبود . عوضش صنایع دستی بود

تفنگهای زوبین چیا بود و چند ؟
(2012-12-19 01:34 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-12-19 01:30 PM)Reza51 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-12-19 01:15 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من امروز برام کاری پیش آمد نشد که نمایشگاه برم .
میخواستم ببینم خبری از PCP همبود .اگر بله چه شرکتهایی آورده بودند و چه مارکها و مدلهایی ؟
راستی کفش کوه و کیسه خواب هم داشتند جنس خوب ؟

زوبین و سرآبادانی چند تا PCP تو انبار مونده آورده بودن . ولی مال زوبین که به نظرم نو نبودن . سر آبادانی هم مارادو داشت و میگفت
3900
کفش کوه و کیسه خواب هم خبری نبود . عوضش صنایع دستی بود

تفنگهای زوبین چیا بود و چند ؟
فروش که اونجا نداشت . ar6 و ویندی 4.5 که نو نبود و تفنگهای مسابقه ای
یعنی واقعا ارزش رفتن نداره بگید یه وقت نریم اونجا بیشتر حرص بخوریم.Khansariha (367)
من میگم بجاش دسته جمعی قرار بزاریم و بریم مثلا چیتگر پیک نیک و شکار بهتره .من سمت درب شماره 3 چیتگر جای خوب سراغ دارم خلوت هم هست .Khansariha (48)
البته بهتره صبح زود بریم تا ظهر یا عصر
منم میخواستم برم به حسین زنگ زدم گفت نیا

دیروز به زوبین زنگ زدم برای قیمت گفت بیا نمایشگاه

خیلی مسخره بازی هست یه عده وارد کننده مسخره گرفتن مردمو بعد میگن فروش و قیمت ندارن

باز دم مسیح گرم جنس با قیمت خوب میاره ولی محدود میاره
از دوستان تهرانی خواهشمندم که عکس هایه نمایشگاه رو آپلود کنن که افرادی مثل من که در شهرستان ها ساکن هستند و امکان اینکه به نمایشگاه برن رو ندارند هم استفاده کنن!!!!!!!!!
با تشکر از همه دوستان
با تعریفات شما از نمایشگاه امسال من به این نتیجه رسیدم که ارزش وقت گذاشن و دیدن رو نداره!
من که از رفتن منصرف شدمKhansariha (226)
(2012-12-19 01:19 AM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوش به حالتون
کاش منم میتونستم بیام و چندتا از بهترین دوستامو از نزدیک ببینم
ان شالله به سلامت برین و بیاین
Khansariha (8)
راستی عکس یادتون نره ها؟

اقا احسان بهتر که نیامدی و گرنه قاطی میکردی،عروسک پولیشی فروشی بقل غرفه تراپ بود.Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
(2012-12-19 12:20 PM)Reza51 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من همین الان از نمایشگاه میام
همانطور که مسیح جان گفتن سالن 14 و 15 هستش
ولی باور کنین ارزش 1 لحظه رفتن رو هم نداره مگر اینکه بخوایین دوستان رو ببینین
خیابون فردوسی از اونجا به مراتب بهتره
کفش ملی و کفپوش سنگ تو سالن شکار اومده بون
واقعا متاسفم واسه این مملکت

سلام اقا رضا ایکاش میشد هم دیگر را ببینیم من با اقا حسین بودم.و تقریبا تا ساعت 12 توی نمایشگاه.
با کلی شوق و اشتیاق رفتم برای نمایشگاه اما وقتی وارد شدم دیدم حتی یک اسم هم از نمایشگاه شکار و تیراندازی نیست عوضش تا دلتون بخواهد بنر های نمایشگاه محیط زیست بود.
منم که سری دوم(سال پیش)را رفته بودم و اون موقع 3 تا سالن بود انتظار داشتم یه چیزی در این حدود باشه که وقتی متوجه شدم دو تا سالن هست یکم برام عجیب بود.تقریبا من ساعت 10 وارد نمایشکاه شدم و دیدم که خیلی نمایشگاه کم رونق هست و تازه بعضی ها دارن غرفه هاشون را ردیف میکنند.من و اقا حسین رفتیم توی غرفه زوبین و یکم چرخیدیم و بعدش همین جور رفتیم دور بزنیم که اقا حسین برای تراپ ثبت نام کرد فقط سالن 14 مال بخش تیراندازی هستکه اون هم یه غرفه های چرت پرتی توش هست که دومی نداره مثل عروسک پولویشی و سنایع دستی و حلوا و... ما هم دیدم چیزی نداره امدیم بیرون و بیرون از نمایشگاه با هم صحبت کردیم که اقا مختار(جاذبه)به اقا حسین زنگ زد اقا حسین هم گفت نمایشگاه خوب نیست.
بعدش اقا حسین رفت و من دوباره برگشتم توی نمایشگاه که یکم دور زدم دیدم یک نفر قنداق ساز امده و چقدر هم قنداق های خوبی میسازه همه هم با چوب گردو یکم صحبت کردم و بعدش رفتم سالن15 که چسبیده به هم هستن دیدم چیزی نداره امدم غرفه نخجیر امل ببینم چیا داره که یک دفعه به سرم زد رفتم بیرون ببینم سالن دیگه ای هم هست یا نه که دیدم باز هم سالن های نمایشگاه محیط زیست هستش منم رفتم تو یک دفع ترسیدم امدم بیرون و دو باره رفتم تو،دیدم توی اون سالن غرفه های بستنی و مواد شوینده و ... هست بعدش کنجکاو شدم و همین جور دنبال گشتم که دیدم غرفه های مترو ،نوشابه و انواع اقسام از این دست چرت پرت ها توی نمایشگاه هست.منم دیگه عصبانی و قاطی زدم بیرون یادم رفت عکس بگیرم.تازه ایران خودرو هم شرکت کرده بود و سمند و رانا اورده بود(البته هیبریدی)
در اخر به همه دوستان بگم نمایشگاه هیچی نداره فقط نزدیک 15،20 تا غرفه درسلاح هست و بقیه در باره نفت(خیلی غرفه های نفتی زیاد بود)و مواد غذایی گل و گیاه ..........تازه صاسد و گل مشکی و ... نبودن و هیچ گونه سلاح گرمی در ان جا وجود نداشت فقط 3 تا نمایندگی سلاح بود که زوبین،کراسمن،و ذکر علی بقیه همین خاله بازی ها بودن.
ولی میگم ادم نبینه بهتر تا بره دیدن من فردا را فقط برای دیدن اساتید میرم و به بقیه هم پیشنهاد میکنم اگه کاری ندارن و بزرگان سایت را نمیخواهند ببینند اصلا نرن نمایشگاه.Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
(2012-12-19 03:54 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تعریفات شما از نمایشگاه امسال من به این نتیجه رسیدم که ارزش وقت گذاشن و دیدن رو نداره!
من که از رفتن منصرف شدمKhansariha (226)

خوب کاری میکنید اقا امیر چون واقعا هیچی نداشت.
-----------------------------------------------------------
امدم ارسال کنم یک دفع دیدم اینترنت پرید تا الان که وصل شد.
سلام بر همه دوستان
من هم با نظر بچه ها موافقم اصلا جالب نبود و ارزش رفتن نداره.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع