انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نمایشگاه تیراندازی و شکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
خوب الان برگشتم.
واقعا خوش حال شدم این همه اساتید را دیدم و هم چنین کسب فیض کردم.Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
همه دوستان بودن منم فکر کردم ساعت 12 قرار هست برای همین یکم دیر رسیدم.بعدش هم یکم خرید.(فقط خریدش خوب بود چون نخجیر امل قیمت های خوبی داره+کیفیت خوب)
باز هم متشکرKhansariha (8)
محراب این به درد نمیخوره...گزارش کامل بده
(2012-12-20 02:38 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گامو دو مدل تیر زده با متریال قویتر...یکی برنجی و دیگری چیزی شبیه مس.البته شاید هر دو یه جنس باشن و در رنگ تفاوت داشته باشن..یکیش کاملا زرد طلایی هست و اونی که به نظرم مسی اومد رنگ سیم برق هست....

من یه بار زیر دندون گذاشتمش....مثل سنگ میمونه....

ویسپر تو دیگه چرا؟؟؟؟Khansariha (290)Khansariha (290)

داداش من یک چیزی مونده تو ذهنم که این حرف رو زدم حالا نمی دونم سایت گامو دیدم یا یک جای دیگه بود ولی هرچی باشه برنج نیست و وزنش هم خیلی کمه ، زدیک به 5.4 گرین در کالیبر 4.5 هستش Khansariha (290)Khansariha (172)
(2012-12-20 02:51 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محراب این به درد نمیخوره...گزارش کامل بده

اقا احسان بزار دوستان برسند هم عکس گرفتن و هم گزارش کامل میزارن.(من یکم دیر رسیدم چون فکر میکردم قرار12 هست)
میخواهم ببینم من را توی عکس پیدا میکنی یا نه ؟خخخخخخخخخخخخ
Khansariha (8)
حال و حوسله ندارم از خرید ها عکس بگیرم فقط نام میبرم(اساتید و بزرگان خودشان مثل اون چیز های که من خریدم را خریدن)
دوتا فنر دیانا54 و 10 بسته ساچمه نخجیر امل.Khansariha (8)
نمایندگی گامو هم نیستا(دوستان فکر نکنند هست)
دوستانی که امروز نبودند نمایشگاه چیزی نداشت ولی دیدار دوستان لطفی دیگه داشت .
از نزدیک با دوستان آشنا شدیم و قیافه ها را دیدیم و از تجربیات دوستان استفاده کردیم .

من همه اسامی یادم نیست ولی اونایی که یادمه به قرار زیر بودند :
آقا مسیح
علی آقا خالزن
آقا اسماعیل
آقای حمید حکیمی
آقای محراب
آقای رضا با یوزر Zaf
آقای امین با یوزر Don carleone
آقای سعید آریا که ایشون از دوستان قدیمی و زمان دانشگاه من بودند ولی نمیدونستم ایشون هم در سایت هستند .
آقای سهیل عزیز
و ..... شرمنده من همه اسامی یادم نمانده

در هنگام برگشت هم به کنار ماشین مسیح عزیز رفتیم و تفنگ Rex معروفش را دیدیم که واقعا جالب و بسیار خوشدست و زیبا بود .
2 تا کلاغ هم از کنار ماشین یواشکی آقا مسیح زد که یکش افتاد و بعد هم نگهبان نمایشگاه آمد و گفت شما بودید ما هم گفتیم تفنگ نداریم و نمایشگاه محیط زیست بوده و ... Khansariha (226)

قرار شد دوستان تا شب فکر کنند و اگر شد فردا یه سر بریم بیرون که هنوز برنامه اش معلوم نیست .
(2012-12-20 02:42 AM)salam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمایشگاه فروش نداره دوست عزیز

غرفه ذکرعلی و نخجیر آمل و فروشگاه محمدی اجناس فروشی دارند.
فقط پول نقد ببرید چون کارت خوان ندارند.
در کل نمایشگاه ارزش رفتن نداشت. Khansariha (256)
دوستان ساچمه سر گنبدی ایرانی اونجا کسی ندید؟؟؟؟
سلام اسی جون
سر گنبدی نبود فقط نخجیر یه نوع ساچمه سرتخت زده بود که کمی حالت عدسی داشت.
فکرکنم فقط پیمان این نوع ساچمه داره.
یعنی مثل جت نخجیر صاف نبود؟؟؟؟

دوستان کسی میتونه از این نوع ساچمه عکسی بزاره؟؟؟؟Khansariha (8)
(2012-12-20 03:18 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در هنگام برگشت هم به کنار ماشین مسیح عزیز رفتیم و تفنگ Rex معروفش را دیدیم که واقعا جالب و بسیار خوشدست و زیبا بود .
2 تا کلاغ هم از کنار ماشین یواشکی آقا مسیح زد که یکش افتاد و بعد هم نگهبان نمایشگاه آمد و گفت شما بودید ما هم گفتیم تفنگ نداریم و نمایشگاه محیط زیست بوده و ... Khansariha (226)

حیف شد زود شروع کردم به امدن باید تا دم ماشین ها میامدم...Khansariha (226)
(2012-12-20 04:12 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی مثل جت نخجیر صاف نبود؟؟؟؟

دوستان کسی میتونه از این نوع ساچمه عکسی بزاره؟؟؟؟Khansariha (8)

اقا احسان من مدل سبزش را گرفتم خیلی کم حالت گمبدی داره شاید مدل های زردش اون جوری باشه من ندیدم.
اساتید هنوز نرسیدن به خانه؟
اما من خیلی از خرید فنر ها خوش حالم،اقا علی و اقا مسیح دستتون درد نکنه.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع