انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نمایشگاه تیراندازی و شکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
اقا برادرم داره از تركيه مياد ايران اونجا فكر كنم 400 تومن باشه بگم بياره بهتر نيست؟؟؟
گير نميدن اينجا بهش هنگام رد كردن
(2011-11-05 07:02 PM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا برادرم داره از تركيه مياد ايران اونجا فكر كنم 400 تومن باشه بگم بياره بهتر نيست؟؟؟
گير نميدن اينجا بهش هنگام رد كردن

درصد ریسکش خیلی بالاست...ممکنه بدستت برسه و ممکنه که کلا رنگشم نبینید!!!
ولی اگر می تونید ساچمه های خوب که اینجااحتمالا پیدا نمیشه بیارید بهتره...ریسکشم باید کمتر باشه..
نقل قول :درصد ریسکش خیلی بالاست...ممکنه بدستت برسه و ممکنه که کلا رنگشم نبینید!!!
ولی اگر می تونید ساچمه های خوب که اینجااحتمالا پیدا نمیشه بیارید بهتره...ریسکشم باید کمتر باشه..
اخه واقعياتش ساچمه ميخوام چيكار ؟
دنبال PCP هستم؟
منم نمایشگاه رفتم اتفاقا آقا مسیح و چند نفر دیگرو دیدم و با دوستان موافقم اصلا بدرد نمیخوره شاید از پارسال ضعیفتر هم باشه وقت برای دیدنش نزارید (مخصوصا از شهرستان) بهتره
(2011-11-05 07:22 PM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :درصد ریسکش خیلی بالاست...ممکنه بدستت برسه و ممکنه که کلا رنگشم نبینید!!!
اخه واقعياتش ساچمه ميخوام چيكار ؟
دنبال PCP هستم؟

بله ..دقیقا ..من هم موقع خرید دنبال این بودم که کسی برام بیاره..ارزونتر تمام بشه و...........
ولی وقتی دیدم اینقدر ریسکش بالاست...خب رفتم از داخل کشور خریدم با قیمت بالاتر ..ولی به جاش دیگه ترس این رو ندارم که نکنه تفنگ دستم نرسه...نکنه مشکلی پیش بیاد...و 1000 تا نکنه دیگهوومگر اینکه شما از رسیدن تفنگ بدستت 100% مطمئن باشی که در این صورت کار خوبیه از اون سمت بیاری.............
سلام
لطفا دوستانی که تو چند روز دیگه میروند نمایشگاه یه تحقیقی درمورد نخجیر یک بکنند و ببیند الان فروش دارند مخصوصا تو نمایشگاه و امکان تهیه سهمیه اش هم هست تو مشهد
با تشکر
(2011-11-05 07:35 PM)jeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
لطفا دوستانی که تو چند روز دیگه میروند نمایشگاه یه تحقیقی درمورد نخجیر یک بکنند و ببیند الان فروش دارند مخصوصا تو نمایشگاه و امکان تهیه سهمیه اش هم هست تو مشهد
با تشکر

نخجیر فروش داشت همونجا هم میشد اقدام کرد برای سازمان اسلحه و مهمات برای تهیه جواز
(2011-11-05 08:00 PM)majid1234 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-11-05 07:35 PM)jeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
با تشکر

نخجیر فروش داشت همونجا هم میشد اقدام کرد برای سازمان اسلحه و مهمات برای تهیه جواز

یعنی اگر من بیام نمایشگاه می تونم نخجیر سهمیه ای بگیرم
لطفا دوستانی که فردا نمایشگاه می رند حتما یه سوالی بکنید

با تشکر Khansariha (8)
(2011-11-05 08:03 PM)jeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-11-05 08:00 PM)majid1234 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
با تشکر

یعنی اگر من بیام نمایشگاه می تونم نخجیر سهمیه ای بگیرم
لطفا دوستانی که فردا نمایشگاه می رند حتما یه سوالی بکنید

با تشکر Khansariha (8)

عرض کردم بله میتونید بگیرید.همونجا یه نامه میدن برای سازمان و در صورت داشتن شرایط میتونید اقدام کنید
ممنون دوست عزیز
تاکید من برای اینه که باید از مشهد بیام و فقط قصد خرید نخجیر یک را هم دارم که تو مشهد سهمیه ای ان پیدا نمیشه .
اگه دوشنبه بیام معرفی برای سازمان تهران میدن یا مشهد با توجه به سکونت من که مشهد است
شرایط رو که فکر کنم داشته باشم عدم سوء سابقه -تا حالا هم اسلحه نداشتم و از سهمیه استفاده نکردم - کارمند هم هستم
بازم اگر دوستان فردا صبح رفتن یه سوالی بپرسید که اگر انشااله اوکی بود شب دوشنبه بیام تهران
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع