انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نمایشگاه تیراندازی و شکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
(2013-02-27 02:07 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.داشتم عکسهای نمایشگاه رو نگاه میکردم دیدم این عکسها که کاربر mehranaram گذاشتن خیلی اشناست.صفحه 41. این عکسها متعلق به کاربر cheytak یا همون داش حامد خودمون هستش که ایشون خودشون گرفته بودن.داداش وقتی عکسها رو کپی میکنی لطف کن اسم منبع رو هم بیار.[تصویر: DSC_0445.jpg]

دوست عزیز فکر نمیکنید شما اشتباه میکنید.بهتر نبود که این موضوع رو تو پ خ میگفتید.تا براتون توضیح بدم .
من این عکس ها رو به هیچ عنوان خودم نگرفتم. من تازه الان این تاپیک رو دیدم کلی هم ناراحت شدم.
من این عکس هارو از یک سایت گرفتم.درسته منبع رو ننوشتم ولی بهتر بود اول تحقیق میکردی داداش من.
من آدرس اون سایت رو هر چه سریع تر اعلام میکنم.
این هم آدرس سایتی که عکس ها رو گرفتم . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کافی بود تایپ کنید نمایشگاه سلاح دبی. آقای گرجی محله عزیز و....
البته تو سایت شکار هم این عکس ها وجود داره.
تو سایت ایل قشقایی هم وجود داره.
(2013-03-02 10:45 PM)mehranaram نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-27 02:07 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.داشتم عکسهای نمایشگاه رو نگاه میکردم دیدم این عکسها که کاربر mehranaram گذاشتن خیلی اشناست.صفحه 41. این عکسها متعلق به کاربر cheytak یا همون داش حامد خودمون هستش که ایشون خودشون گرفته بودن.داداش وقتی عکسها رو کپی میکنی لطف کن اسم منبع رو هم بیار.[im]

دوست عزیز فکر نمیکنید شما اشتباه میکنید.بهتر نبود که این موضوع رو تو پ خ میگفتید.تا براتون توضیح بدم .
من این عکس ها رو به هیچ عنوان خودم نگرفتم. من تازه الان این تاپیک رو دیدم کلی هم ناراحت شدم.
من این عکس هارو از یک سایت گرفتم.درسته منبع رو ننوشتم ولی بهتر بود اول تحقیق میکردی داداش من.
من آدرس اون سایت رو هر چه سریع تر اعلام میکنم.
این هم آدرس سایتی که عکس ها رو گرفتم . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کافی بود تایپ کنید نمایشگاه سلاح دبی. آقای گرجی محله عزیز و....
البته تو سایت شکار هم این عکس ها وجود داره.
تو سایت ایل قشقایی هم وجود داره.

سلام آقا مهران.
تذکر دوست عزیزمون سید محمد به جا بود و بهتر بود شما لینک عکس های استفاده شده را قرار میدادید ولی یه نکته هم خدمت شما عرض کنم که این عکسها متعلق به صاحب اون وبلاگ نیست و کاملا واضح که ایشون یکسری از عکسهاش را از سایتهایی مثل سایت خود ما کپی کردند و در وبلاگشون قرار دادند .
مثلا شما بین عکس فشنگها یک عکس از 9 تا اسلاگ استرلینگ میبینید که حتی آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنوز روی عکس و این آقا حتی به خودش زحمت نداده که این آدرس را پاک کنه !!! این عکس اسلاگهایی است که مسیح درست کرده و عکسش را توی سایت خودمون آپ کرده بود
اين روسها هم تو كپي كردن دست چين رو از پشت بستن ها!!! نمونش همين نمايشگاه اسلحه اي كه عكساشوبالا ديديددقيقا از روي نمايشگاه امسال تهران كپي برداري كردن فقط خوشبختانه نتونستن حلوا شكريمون رو ديگه كپي كنن!فكر كردن الكيهههه....
سلام دوستان
کسی خبری از نمایشگاه امسال نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (8)
(2013-05-17 02:22 PM)delebarooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

سلام
فکر نکنم حداقل تا 6 ماه دیگه خبری باشه.Khansariha (226)
یادمه سال پیش یک صحبت هایی شنیدم مبنی بر این که شاید تیر ماه باشه ولی بعدا معلوم شد نیست و تاریخ نمایشگاه را برای ابان ماه گذاشت و بازم عقب افتاد و در نهایت در اخر اذر(و اول دی)برگذار شد.
الان هم احتمالا همون ابان باید باشه،فقط امیدوارم اوضاع تفنگ بهتر بشه و نمایشگاه ارزش دیدن را داشته باشه و مثل سری قبل با نمایشگاه دیگه ای تلفیق نشه(تا نمایشگاه شکار توی حاشیه بره)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
Khansariha (8)
(2013-05-17 02:22 PM)delebarooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

سلامKhansariha (8)
.
جناب mhrsb جواب شما رو دادن ولی من یک ماه پیش توی اینترنت نگاه کردم نوشته بود اواخر اذر تاریخ دقیقش رو نوشته بود اما الان حضور ذهن ندارم..........من تا اینجا اطلاع دارم.......Khansariha (256)
(2013-05-21 08:36 PM)alisalimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

سلامKhansariha (8)
.
جناب mhrsb جواب شما رو دادن ولی من یک ماه پیش توی اینترنت نگاه کردم نوشته بود اواخر اذر تاریخ دقیقش رو نوشته بود اما الان حضور ذهن ندارم..........من تا اینجا اطلاع دارم.......Khansariha (256)

سلام
درسته اقا علی،من پیرو صحبت شما رفتم سایت نمایشگاه و دیدم.چهارمین نمایشگاه تیراندازی ،شکار ،سوارکاری وطبیعت گردی از 29 اذر تا 2 دی ماه هست.Khansariha (256)
اینم لینکش برای دوستان(مورد 59 هست)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط امیدوارم دوباره با محیط زیست برگزار نشه.درسته از لحاظ تاریخی با هم هستن ولی دعا میکنم که تلفیق نشن.و اون فضاحت برگزار نشه که بقل قرفه تراب عروسک فروشی باشه و وسط سالن قرفه ((کف پوش)) و یک طرف هم عسل فروشی و توی بقیه سالن ها بستنی فروشی و نمایندگی ایران خودرو ...Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
موفق باشینKhansariha (8)
من که امتحان دارم نمی تونم بیام..................Khansariha (94)
با سلام:
من قصد خرید بنجامین مارادور رو دارم (انشا الله).حالا نمیدونم تا نمایشگاه که از 1392-09-29 تا 1392-10-02 برگزار میشه صبر کنم(تا حالا به نمایشگاه محیط زیست نیومدم)یا همین روزها بخرم؟ آیا قیمتهاش خیلی فرق میکنه(دوستانی که دوره های قبلا" رفتند)؟نمایندگی شرکتهای خارجی شرکت میکنند یا فروشندگان داخلیند؟بطور کلی مزیتش چیه؟ البته من این سوال رو اول تو تایپیک مشاوره خرید سلاح بادی مطرح کردم.که دوستان گفتند اینجا مطرح کنم.

[تصویر: 13702358681.jpg]
دوست من برای خرید تفنگهای خارجی توی نمایشگاه با مغازه های بیرون تفاوتی نداره و اغلب غرفه های این نمایشگاه همون مغازه داران بیرون هستند. Khansariha (8)
درضمن برای خرید مارادور با قیمت مناسب یک تماسی با آقا مسیح بگیرید ایشون تا چند وقت پیش تعدادی برای بعضی دوستان و مغازه ها آورده بودند . Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع