انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 35
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
(2016-02-07 04:36 PM)masoud.t69 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان.
من يه ديانا ٣٥ كاليبر ٤/٥ دارم كه حدودا ٧-٨ سال پيش خريدم حدود ٣٠٠ تومن.
ي دوربين هم براش گرفتم.
ولي از همون روز اول تا همين الان از بي دقتي اين تفنگ شاكي بودم. هيچ وقت دقيق نشد....دست ادماي ماهرم دادم برا تنظيم اما بي فايده بود هم با مگسك هم با دوربين خطا زياد داره.
حالا ميخام بفروشمش يه وايرخ ٨٠ بگيرم.
ميخاسم بدونم نظرتون چيه چون شنيدم وايرخ ٨٠ دقتش فوق العادس
ممنون

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk
دوستان كسي نيست منو راهنمايي كنه؟ من منتظرم از ديروز

(2016-02-08 09:08 PM)masoud.t69 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-02-07 04:36 PM)masoud.t69 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان.
ي دوربين هم براش گرفتم.
ولي از همون روز اول تا همين الان از بي دقتي اين تفنگ شاكي بودم. هيچ وقت دقيق نشد....دست ادماي ماهرم دادم برا تنظيم اما بي فايده بود هم با مگسك هم با دوربين خطا زياد داره.
ممنون

سلام
دوست عزیز منظورتون از راهنمایی چیه تعمییر دیانا هست یا تبدیلش به وایروخ و یا ...... لطفا واضحتر بگید چون این موارد هر کدوم تاپیک جداگانه در انجمن داره و میتونین با مراجعه به اون تاپیکها زودتر به جوابتون برسید
یا حق
(2016-02-08 10:02 PM)parandehabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-02-08 09:08 PM)masoud.t69 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان.
ي دوربين هم براش گرفتم.
ممنون

سلام
دوست عزیز منظورتون از راهنمایی چیه تعمییر دیانا هست یا تبدیلش به وایروخ و یا ...... لطفا واضحتر بگید چون این موارد هر کدوم تاپیک جداگانه در انجمن داره و میتونین با مراجعه به اون تاپیکها زودتر به جوابتون برسید
یا حق
ممنون دوست عزيز ميخام ببينم دقت وايرخ ٨٠ نسبت ب ديانا ٣٥ بيشتره ؟ چون دقت خيلي برام مهمه ارزش داره بفروشم وايرخ بگيرم؟
تاپيك اموزش تنظيم دوربين تفنگ هم ميشه معرفي كنيد پيدا نكردم

سلام
بنده یه دیانا 35 کالیبر 5.5 دارم که به تازگی خریدم و بسیار هم با دقت است. فکر کنم شانس شما یه نادقیقش به تورتون خورده Khansariha (226)........... البته بنده از وایرخ 80 اطلاعی ندارم که ان شاءلله دوستان نظر خواهند داد..........
با سلام خدمت دوستان.
ي دوربين هم براش گرفتم.
ممنون

دیانا 35 اسلحه دقیقیه وایرخ 80 هم کمی از 35 دقیق تره ، البته بستگی داره تعریف شما از دقت چی باشه! شاید انتظار شما ازش زیاده، در غیر این صورت 100% اسلحه شما یه مشکلی داره ممکنه لولش تاب داشته باشه یا یکی از پیچهاش یا پینهاش شل شده باشه یا فنرش ضعیف شده یا لول فنرش شکسته یا واشر و یا اورینگش خراب شده یا خانکشی مشکلی پیدا کرده و شاید هم از ساچمه مناسب استفاده نمیکنید به هر حال اگه خان اسلحتون سالم باشه بقیش قابل حله نگران نباش، اگه دست به آچارتون خوبه تو تاپیک "راهنمایی برای تعمیر سلاح" مطرحش کنید شاید بچه ها بتونن کمکتون کنن خودتون تعمیرش کنید اگه نه، بهتره بدین دست یه تعمیرکار خوب ایراداتشو اصلاح کنه ،قبلش یکی دو تا گروپ تو شرایط مساعد تو فاصله های 15 و 30 متری بگیرین و ضمیمه پست بعدیتون کنید. در مورد خرید وایرخ 80 به نظر من اول ببنین مشکل 35 از کجاست اگه حل نشد اون موقع به فکر تعویض اسلحتون باشین که در اون صورت با توجه به بودجتون و نیازتون میشه گزینه های بهتری از وایرخ 80 هم معرفی کرد.
دوستان گروپ با ديانا ٣٥ كاليبر ٤/٥
فاصله تا سيبل ١٤متر
ساچمه ايراني جت و گامو مچ
وضعيت هم نشسته با ساپورت!
نميدونم چرا اين تفنگ اينجوريه...گروپش ك افتضاحه تازه تو فاصله ١٤ متري!
[تصویر: t4bc_img_20160324_162036.jpg]

[تصویر: m8si_img_20160324_161921.jpg]

[URL] دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/URL]

[URL] دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/URL]

سلام مسعود جان.
گروپی که شما گرفتید با مگسک بوده یا با دوربین؟
اگه امکانش هست با ساچمه آذرخش۲ و Gamo pro match یک گروپ ازش بگیر ببین چطوره.
یه چیز دیگه هم میخواستم بگم اگه میشه عکسهاتو کم حجم تر کن تا سریعتر بارگذاری بشه.
با تشکرKhansariha (8)
تفنگ من توی 30 متر با این ساچمه همچین گروپی میداد و با کراسمن از 60-70 متر همچین گروپی میشد ! الان که دیگه قیمت ساچمه های خوب پایین اومده سعی کنید از اونا استفاده کنید هزینه کمی بیشتره ولی وقتی مطمئن هستید تیر میخواد به کجا برخورد بکنه ، این حس اطمینان ، لذت تیراندازی رو ده برابر میکنه . یه موقعی من جی اس بی رو 110 تومن هم خریدم ، الان شده 40 تومن! با ساچمه های مختلف حتما تست کنید آذرخش هم خوبه همونطور که آقا محسن گفتن
ی خاطره میگم همچینم بی ربط به این تاپیک نیست.حدودا کلاس دوم راهنمایی بودم به عشق خرید تفنگ بادی چندروزی رفتم کارگری مقداری هم پدرم کمک کرد ی تفنگ بادی دیانا 35 با دوربین نوریکا پایا یک تیکه خریدم. اطلاعی درباره صفر اول و دوم این حرفها بلد نبودم. همیشع تو حیاط دوربین رو تنظیم می کردم که البته ب دلیل ناوارد بودن خوب مهارش نمی کردم و حرکت می کرد. اما از تو حیاط روی پایه برق رو میزدم فدصله حدودای 14 یا 15 متری میشد..طبق گفته فیثا غورس جون میگم.. بقول حرفه ای ها گروپش تقریبا سه سانت میشد اقا ما هم میرفتیم شکار یا پرنده دور بود میزدم نمیخورد یا نزدیک بود پرهاش پخش میشد تو هوا اما پرندهه واسم بشکن میزد میرفت خخخ حالا نگو بیچاره سوراخ شده بود نفهمیده بودخخخ. منهم بی خبر از همه جا حالم از تفنگ گرفته شد ردش کردم رفت اما الان که مطالبی تو این سایت خوندم متوجه شدم خیلی ناوارد بودم عیب از من بود که تفنگ. درکل ببخشید سرتون درد اوردم.Khansariha (48)
سلام لطفاً كمك كنيد من تفنگ مال سال ٢٠٠٠ هست و الان ماشه رو بازكردم همون قسمتي كهخود ماشه توش قرار ميگيره و الان نميدونم جچوري ببندمش لطفاً كمك كنيد
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع