انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 35
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
(2014-08-28 03:11 PM)ALASKA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم 35 و 36 کاملا یکی هستن 36 برای اروپاست و 35 برای خاورمیانه Khansariha (8)
دوست عزیز در تفاوت این دو مدل مطلب زیادی ارسال نشده و تنها به تفاوت در نوع خانکشی لوله در 36 اشاره ای کوتاه البته بدون ذکر شواهدی در یکی از فروم های آسیایی و نیز همین انجمن شده استو گفته شده همین موضوع باعث افزایش چندژولی قدرت در مدل 36 می شود(البته نه تست و نه کرنوگرافی در این مورد ندیدم). در ضمن هر دو مدل 35 و 36 در کاتالوگ و وبسایت رسمی دیانا معرفی نشده اند و همانند مدل 35 ، مدل 36 نیز به احتمال زیاد برای بازار خاورمیانه و یا کشورهای عربی تولید می شود.
در هر صورت هر دو دارای خوشدستی خوب ، وزن مناسب همراه باب بالانس خوب برای تیراندازی تفریحی هستند.
این تایپیک برای معرفی ، بررسی و تست های مرتبط با دیانا مدل 35 (حالا چه تولید دهه 80 و قدیمی تر و چه تولیدات الان که برای بازار خاورمیانه هستش) بوده و از پیش کشیدن مقایسه تخصصی مدل های مشابه ای مثل 35 و 36 اجتناب کنید. (در حد مقایسه قدرت و مثال خوبه) Khansariha (8)
متاسفانه 35 بدست زیاد داریم ولی من کمتر دوستان رو می بینم که حداقل بعد چندماه یک تست و گروپ با سلاحشون در این تایپیک قرار بدهند. Khansariha (8)
يه ابهام ديگه:
دوستمون جناب salaeddin به طور كلي راجع به محصولات رسمي شركت ديانا پرسيدن و اونا هم گفتن كه اين محصولات توليد خود شركت هست مگر تعدادي از اجزاي اون كه ساخت ايتاليا و برخي ديگر از كشورهاي اروپايي هست. ولي راجع به مدلي كه از دهه 80 به بعد ديگه جز مدلهاي رسمي شركت نيست چطور مي توان اظهار نظر كرد. كجا ديانا اعلام كرده كه من هنوز مدل 35 توليد ميكنم تا بشه راجع به اصلي و فرعي بودن خودش يا اجزاش نظر داد؟ مدلهاي خاورميانه اي اين شركت رو خود اونا جايي اعلام كردن؟ منبع معتبري كه بشه از روش فهميد ديانا 35 جز مدلهايي هست كه هنوز ديانا اونو برا يه سري از كشورها توليد ميكنه كدومه؟

جناب marksman عزيز هم از روي مدل قديم اون، باكيفيت تر بودن(نسبت به بعضي مدلها مثل ويسپر و...) و اصل بودن اون رو تاييد ميكنن يا اينكه با مدلهاي جديد ديانا 35 هم كار كردن؟ اگه جواب مثبته آيا دقت جديدترها مثل همون مدلي هست كه خودشون داشتن؟
(2014-08-31 12:57 PM)nacl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يه ابهام ديگه:

جناب marksman عزيز هم از روي مدل قديم اون، باكيفيت تر بودن(نسبت به بعضي مدلها مثل ويسپر و...) و اصل بودن اون رو تاييد ميكنن يا اينكه با مدلهاي جديد ديانا 35 هم كار كردن؟ اگه جواب مثبته آيا دقت جديدترها مثل همون مدلي هست كه خودشون داشتن؟
دوست عزیز مدلهای جدید 35 رو هم دیدم و اونها هم در کلاس خودشون تفنگهای بسیار خوبی هستن.ولی متاسفانه باهاشون گروپ گیری و تست کامل نداشتم که درباره دقتشون نظر قطعی بدم.ولی قطعا از گاموها با کیفیت تر هستن در این شک نکنید.Khansariha (8)
درمورد دیانا 35 خودم همزمان 2مدل باماشه t06 ساخت 2010 , 12 خان برجسته و ساخت2006 ,ماشه t05 خان8 گود سری حدید نه تنها از لحاظ کیفیت کم نداشت در مقایسه با مدلهای قدیمی تر شاید بشه گفت کیفیت بالاتری نیز بهر میبرد.

ولی نکته حائز اهمیت اینکه لوله سلاح 12 خان برجسته بود وبا ساچمه موجود مانند گامو وایرانی سازگاری خوبی نداشت در صورتی که درمدل 8 خان گود باساچمه های ارزان قیمت سازگاری بهتری داشت
یبار حالا من ساچمه بدرد بخور دستم اومده از دیروز داره بارون میاد!!!!! نمیزارن آدم یه گروپ بگیره که.... اگر من این ساچمه رو نگه دارم تا سال آینده بکوب بارون میاد!!! مجورم فردا برم بفروشم ساچمه رو!!
یه گروپ با باراکودا گرفته بودم هرچقدر میگردم پیدا نمیکنم. ولی از ۲۳ متری بود که گروپ۳ سانتی داده بود. وضعیت هم زیاد خوب نبود بارون نم نم میومد....
پیدا کردم
سیبل a با ts10 پنج شلیک ..خیلی وضعشون خراب‌ بود.باله‌داشتن در حد هواپیما!!!
سیبل c باراکودا.
سیبل b هم که دور محل ها ی برخورد خط کشیدم یجور پرومگنوم‌ بود! حالا چجورش بماند....
[تصویر: 14095105251.jpg]

باراکودا از ۲ سانت هم جمعتر خورده:
[تصویر: 14095109691.jpg]
این گامو پی بی ای بولت (مسی ) هست که دقتش خوب و قدرت نفوذش خیلی معرکه هست.ولی مثل اینکه به سلاح آسیب میزنه:
[تصویر: 14095110091.jpg]

پی بی ای آرمور گامو:
[تصویر: 14095111581.jpg]

با نخجیر آمل سرتخت هم خیلی عالی میزنه.
با پرومگنوم هایی که عمق داخلشون کمه هم خیلی خوب میزنه.اصلا قابل مقایسه با اون هایی نیست که عمق داخلشون‌ زیاده(مثل اون سیبل b توی تصویر اول که عمق‌زیاد بود)
.
دوتا عکس آخر نمیدونم چرا کج آپلود میشن! من راست میذارم ولی کج آپ میشن! عکس سومیه که معلومه پایین کدوم طرفه چهارمی هم پایین سمت سکه هست
پوزش میخوام کیفیت عکس ها پایینه اینجا من چیزی برای نورپردازی نداشتم
با سلام و احترام می خواستم سوال کنم بهترین ساچمه برای این اسلحه چیه تو ای تاپیک چند بار دوستان گفتن باراکودا و جی اس بی ولی هر کدوم از این ساچمه ها مدل های متفاوتی دارند کدوم مدل روی کالیبر 4.5 بهتر جواب میده
ممنون میشم راهنمایی کنید

Khansariha (8)Khansariha (8)
در پاسخ به دوست عزیز Nacl :
نقل قول :ولي راجع به مدلي كه از دهه 80 به بعد ديگه جز مدلهاي رسمي شركت نيست چطور مي توان اظهار نظر كرد. كجا ديانا اعلام كرده كه من هنوز مدل 35 توليد ميكنم تا بشه راجع به اصلي و فرعي بودن خودش يا اجزاش نظر داد؟ مدلهاي خاورميانه اي اين شركت رو خود اونا جايي اعلام كردن؟ منبع معتبري كه بشه از روش فهميد ديانا 35 جز مدلهايي هست كه هنوز ديانا اونو برا يه سري از كشورها توليد ميكنه كدومه؟
در این رابطه نیز دوستانی دیگه به شرکت دیانا ایمیل ارسال کرده و در رابطه با مدل های 27 اس و مدل های 35 جدید سوال کرده بودند. پاسخ دیانا این بود که این مدل ها به صورت ویژه برای بازار خاورمیانه تولید می کند. متن ایمیل رو هم یکی از دوستانی که پاسخ گرفته بودند در همین تایپیک یا تایپیک مدل 27 گذاشته بودند(به طور دقیق یادم نیست). در صورت یافتن پست مذکور دوباره در اینجا نقل قول می کنم.
سئوال من به صورت کلی بود ولی شامل همه محصولات این شرکت می شد چه مدل های ارسالی به آمریکای شمالی و چه مواردی که به آسیا ارسال می شود(این مورد رو هم در پاسخ دیانا ذکر شده که کل محصولات دیانا به صورت کامل در دیانا تولید می شود). موضوع قابل توجه و مبهم برای من این است که " چرا دوستان اینقدر به این موضوع با دیده شک و تردید نگاه می کنند انگار با یکی از فروشندگان محترم بازار فردوسی که اطلاعات اشتباه و غلط به مشتری می دهد مواجه هستند. دیانا ، وایرخ و کمپانی های سازنده مطرح در این صنعت اعتبار و سابقه خودشون رو ساده بدست نیاورده اند که بخوان به سئوالات ما پاسخ غیر واقعی بدهند!!! "
Khansariha (8)

(2014-09-01 11:18 PM)ahmadiyan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و احترام می خواستم سوال کنم بهترین ساچمه برای این اسلحه چیه تو ای تاپیک چند بار دوستان گفتن باراکودا و جی اس بی ولی هر کدوم از این ساچمه ها مدل های متفاوتی دارند کدوم مدل روی کالیبر 4.5 بهتر جواب میده
ممنون میشم راهنمایی کنید

Khansariha (8)Khansariha (8)
دوست عزیز ، دیانا مدل 35 با قدرت 15 ژولی خودش مطمنا با ساچمه های حدود 16 گرینی در کالیبر 5.5 و در کالیبر 4.5 با ساچمه های 7 تا 8 گرین بهتر عمل خواهد کرد.
مدل های جی اس بی اگزاکت 8.44 و آر اس 7.33 گرین در کالیبر 4.5 رو می توانید در داخل کشور خریداری کنید.
در کالیبر 5.5 مدل اگزاکت 15.89 دردسترس ترین ساچمه جی اس بی و البته مناسب برای سلاح های با قدرت متوسط مثل دیانا 35 هستش،
می توانید ساچمه های کراسمن مثل الترا مگنوم ، پریمیر هالو پوینت را هم تست کنید.
Khansariha (8)
ممنون از راهنمایی شما
Khansariha (256)

ساچمه های کروی روی این اسلحه چطور جواب داده کسی امتحانش کرده
Khansariha (221)
(2014-09-02 12:31 PM)ahmadiyan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از راهنمایی شما
Khansariha (256)

ساچمه های کروی روی این اسلحه چطور جواب داده کسی امتحانش کرده
Khansariha (221)

از گامو هاي قديمي كه جعبه طوسي داشتن من تا 20 الي 25 متر تست كردم خوب وبود
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع