انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 35
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
با سلام مجدد دوستان موقع خرید به چه چیزایی باید توجه کنم ؟
لطفا راهنمایی کنید چون در این ضمینه من آماتور هستم
در ضمن یکی از دوستان گفته بود باید دقت کرد که لوله تفنگ انحراف نداشته باشه باید به چه شکل این مورد رو کنترل کنم ؟
با تشکر فراوان از شما
دوست عزیز قراره سلاح آک و نو بخرین دیگه ؟!
- سلاح آک و داخل جعبه قرار داره ، یه پلاستیک دورش هست که بدنه سلاح باید کمی روغنی -فابریک سازنده سلاح- باشه(کمی نه اینکه روغن مالی شده باشه )
- قسمت اتصال لوله به کپ سلاح شماره سریال تولید اون هستش و عین اون شماره رو سیلندر سلاح هم باید باشه ، (شماره سریال بدنه با شماره سریال روی جعبه هم باید یکی باشه اینو حتما از فروشنده بخواه - احیانا اگه جعبه ش عوض شده حتما خود جعبه سلاح رو ازش بخواه- چون بعد ها اگه احیانا خواستی بفروشی بهتره جعبه هاشو داشته باشی.
روی بالایی سلاح نوع و مدل سلاح با آرم دیانا باید حک باشه و پایین مدل نوع ماشه اون که تی 06 یا 05 بودنش درج شده. ( در دیاناهای جدید این آرم و نوشته با لیزر حک می شه )
- دقت کن پیچ های اتصال قسمت فلزی به قنداق باز نشده باشن و همینطور قسمت ماشه که یه پیچ بلند داره ( خوب دقیق شو که جای پیچ گوشتی روش نباشه
ضامنش رو هم چک کن
- تونستی و با همکاری فروشنده لوله سلاح رو بشکن و داخل لوله رو نگاه کن و از سلامتی خان ها اطمینان بگیر (اساتید می تونن تو این زمینه تخصصی تر و بهتر توضیح بدن)
- اگه خریدت قطعی شد حتما قبل از اتمام معامله یه شلیک آزمایشی باهاش داشته باش ( خالی نزنی ها Khansariha (219) )
- دستگاه نشانه روی و مگسک سر لوله رو هم چک کن که سلامت باشه و زدگی یا شکستگی نداشته باشه
- قنداق هم که معلومه تفنگ آک قنداقش تمیزه و خش و فرورفتگی نداشته باشه روی بدنه ش.
دوستان دیگه هم می تونن بیتشر توضیح بدن
امیدوارم خرید خوبی داشته باشین
من بازم اومدم الان شما میگید می خواد یه تنفگ بگیره مارو دیونه کرده ولی معذرت می خوام
زنگ زدم بانه و گفت دیانا 34 930 تومن دیانا 35 960 تومن
کالیبر هر دو هم 5.5 بود
حالا بازم دو دل شدم خودم دوست داشتم که 4.5 بگیرم ولی الان با این اوصاف نمی دونم چی کار کنم
به نظر شما بهتره که همین 5.5 رو بگیرم یا پول بیشتری بدم بیام تهران 4.5 بگیرم ؟
به جزء انرژی این دو مدل دیانا چه فرقی باهم دارن ؟ کدومشون با دوامتره ؟
و با این کالیبر سازگرتر ؟
واقعا شرمنده Khansariha (108)
سینا جان محصولات دیانا از لحاظ کیفیت با هم تفاوتی ندارن دوام خوبی دارن ولی من بشخصه 35 رو ترجیح میدم چون واقعا" طراحی زیبای داره و در خصوص کالیبر بنظرم اسلحه زیر 20 ژول بهترین انتخاب 177. هستش به دلیل اینکه سرعت شلیک بهتر تراژکتوری بهتری داره.
(2013-04-24 12:01 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سینا جان محصولات دیانا از لحاظ کیفیت با هم تفاوتی ندارن دوام خوبی دارن ولی من بشخصه 35 رو ترجیح میدم چون واقعا" طراحی زیبای داره و در خصوص کالیبر بنظرم اسلحه زیر 20 ژول بهترین انتخاب 177. هستش به دلیل اینکه سرعت شلیک بهتر تراژکتوری بهتری داره.
ممنون از پاسخ سریع شما ولی متاسفانه امکان تهیه 4.5 برای من مقدور نیست مگه اینکه برم تهران که فعلا نمی تونم ولی بانه نزدیکه می تونم برم و ارزونتر هم در میاد
به نظر شما بین این دو اسلحه در کالیبر 5.5 دیانا 34 بهتر جواب میده تا 35 ؟
چون اینطور که دوستان میگن قدرت 34 حدودا 20 ژوله و 35 حدودا 16 ژول
بازم ممنون از راهنمایی شما و بقیه اساتید
شما سعی کن کالیبر4.5 بگیری حتی 34 رو!
اگه بگی شاید برات بیارن(منظورم کالیبر4.5)
(2013-04-24 12:28 PM)sinasina نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-04-24 12:01 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از پاسخ سریع شما ولی متاسفانه امکان تهیه 4.5 برای من مقدور نیست مگه اینکه برم تهران که فعلا نمی تونم ولی بانه نزدیکه می تونم برم و ارزونتر هم در میاد
به نظر شما بین این دو اسلحه در کالیبر 5.5 دیانا 34 بهتر جواب میده تا 35 ؟
چون اینطور که دوستان میگن قدرت 34 حدودا 20 ژوله و 35 حدودا 16 ژول
بازم ممنون از راهنمایی شما و بقیه اساتید
دوست عزیز ، همونطور که محمد و آقا مسیح گفتن سعی خودت رو بکن و به نظرم کمی صبر پیشه کن تا کالیبر 4.5 بگیری ، من دو تا سلاح 35 کالیبر 5.5 برا دوستان گرفتم همانطور که قبلا گفتم اگه دوباره به عقب برگردم می رم 4.5 رو می خرم براشون . هم از نظر سرعت شلیک و تراجکتوری ساچمه و هم هزینه ساچمه در آینده !!!
می تونی با یکی از دوستان دیگه تو سایت هماهنگ کنی تا برات بخرن و بفرستن
در هر صورت مبارکت باشه و کیفشو ببری و ماشه ت برات خیلی خیلی زمان شلیک کنه
Khansariha (8)
سلام دوستان.
تو شهر ما يه فروشگاه تفنگ هست كه ديانا 35 رو ميگه 700 ت-
فكر كنم از قيمت ها خبر نداره.
اگه با دوربين مشكل پيش نمياره من زود برم بگيرم.
(2013-05-18 01:52 PM)mmmjon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.

دوست من بیش از این که نگران دوربینش باشی اول از سلامتش و نو بودنش مطمئن شو.اگه هیچ موردی نداره با این قیمت عالیه.با اکثر دوربینها هم سازگاره.Khansariha (8)
(2013-05-18 02:38 PM)Marksmann نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-18 01:52 PM)mmmjon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.

دوست من بیش از این که نگران دوربینش باشی اول از سلامتش و نو بودنش مطمئن شو.اگه هیچ موردی نداره با این قیمت عالیه.با اکثر دوربینها هم سازگاره.Khansariha (8)

رفتم طبق گفته دوستان بررسیش کردم.
در حد لگن بود.
یه تفنگ چینی در حد 100 ت بگیرم بهتر اون هست.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع