انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 35
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
(2013-11-27 12:59 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
ببخشید دوستان من شاید در زمینه تفنگ بادی زیاد اطلاعات دقیق نداشته باشم ولی بنظرم این تفنگی که 600 قیمت دادن اگه یکی شرق و یکی غرب نزنه قیمت بدی نیست اگر هم باب میل نباشه میشه به مرور ترمیم اش کرد .
ولی مسئله اصلی یک سوال است که خیلی وقت است میخواهم بپرسم ودوستان لطف کنند یک جواب فنی و قانع کننده بدهند مثلا چون کارخانه گفته ، زیاد قانعم نمیکنه !!!
اگر توجه کرده باشید قطر سیم فنر در اکثر مدلهای دیانا 3.2 میلیمتر است و فقط در تعداد حلقه ها متفاوتند تا جاییکه میشود فنر 350 را برید به 35 انداخت .قطر سیلندر مدلهایی مثل 35و 34 و 36 وطول انها هم تقریبا یکسان است حتی واشر های سر سیلندرشان هم فکر کنم به هم بخورند پس چرا میگویند 36 و34 بیست ژول قدرت دارند ولی 35 حدود 16 ژول ؟
با تشکر
جناب کوهنورد عزیز
با تشکر از ادای نکات فنی
نکته ای که کمی مجهول مانده و فاکتور مهمی در سلاح فنری هست و اینجانب خیلی به این مقوله علاقه دارم حجم سیلندر هست یا به عبارتی بعد از یکسان بودن کلیه فاکتور هایی که شما ذکر کردید میماند مسئله کورس پیستون که وقتی ضربدر مساحت سطح داخلی سیلندر( واشر پیستون) بشود حجم هوای فشرده شده بدست میاید
این میزان تفاوت فقط از نظر فیزیکی میتواند از چند سانتیمتر اضافه کورس و افزایش چند سانتی متر مکعب حجم بیشتر باشد و این مهم میتواند توسط دوستانی که به هردوسلاح دسترسی دارند اندازه گیری شود
پیرو فرمایش شما آقا بهروز عزیز دقیقا در 34 و 31 کورس پیستون و یا همون طول سیلندر از 35 بیشتره که مسلما حجم هوای بیشتری به پشت ساچمه خالی می کنه و نتیجه اون افزایش سرعت خروج اولیه و انرژی سر لوله هست.Khansariha (8)
(2013-11-26 08:54 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز می دونین که الان دیانا 35 های جدید با ماشه تی 06 و کمی قدیمی تر تی 05 (من خودم ندیدم) عرضه می شه و یه سری ورژن قدیمی هم هست مال دهه های گذشته ، شما بهتره یه عکس هم از خود سلاح و لوله و قطعات فلزی می گرفتین و اینجا آپلود می کردید و تونستید یه شلیک هم با سلاح انجام داده و تجربه تون رو اینجا بنویسید. دوستان و اساتید حتما راهنمایی می کنن.

موفق باشید Khansariha (8)

سلام دوست عزیز فروشنده نمیذاره عکس بگیرم!نمیدونم چیکار کنم!!!دیانا رو بگیرم که معروفه از یه طرف چون بلد نیستم میترسم گول بخورمKhansariha (172)بنده ساکن اهوازم کسی نیست کمکم کنه؟از
من 35 ماشه t06تبریز قبلا دیدم،اصلا اصالت دیانا 35 رو نداره!قنداق تغییر کرده و بالانس قبلی رو نداره؛هر کس یه سلیقه ای داره اما به دل بنده ننشست.Khansariha (8)
(2013-11-27 07:21 PM)saeedcom نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز فروشنده نمیذاره عکس بگیرم!نمیدونم چیکار کنم!!!دیانا رو بگیرم که معروفه از یه طرف چون بلد نیستم میترسم گول بخورمKhansariha (172)بنده ساکن اهوازم کسی نیست کمکم کنه؟از

دوست عزیز
با دیدن ظاهر تفنگ براحتی نمیشه به کیفیت ساخت پی برد ولی عمومآ کیفیت ساخت 35 ها بد نبوده و بهتره که با یه بلد کار بری و اسلحه رو براتون چک کنه
این عکس دیانا 35 جدید t06 هست که من پارسال گرفتم و تو سایت گزاشتم
[تصویر: 13574913571.jpg]
تو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیفیت ساخش رو چک کردم خوب بود و یاد دیانا های قدیمی افتادم بعد تحقیق کردم دیدم دلیل کیفیتش اینه که فقط برای نمایندگی های خاورمیانه سفارشی ساخته شده
با توجه به ظرافت و قدرت و وزن مناسب یه تفنگ بادی ایده آل دم دستی هست
بهروز جان چیزی که من دیدم قنداقش اینطوری نبود!تقریبا مثل قنداق 36بود(بغل های قنداق اون خط های مورب برای جلوگیری از تعرق رو داشت و قنداق تا انتهای کپ اومده بود!)،یعنی امکان داره تو چند ورژن زده باشند؟Khansariha (226)
آقا محمد
اینهایی که شکل همون طرح قدیم با ماشه t06 زده بودن به سفارش بوده و کیفیت مطلوبی داشتند چون 35 دیگه تو سایت دیانا هم نیست و میشه گفت کیفیت در حد دیانا های قدیم
ولی الآن دیگه تو بازار نمیبینم!
اقا بهروز اون چیزی که من دیدم اصلا اینطور نبود!حتی من نشناختم و به فروشنده گفتم این چیه؟گفت دیانا35!!رفتم خودم نگاه کردم و دیدم روش نوشته دیانا 35 ماشه تی 06!
قنداق هم تقریبا هم شکل با دیانا 36 و دیانا34 پرمیوم بود،تا انتهای کپ ادامه داشت!
خیلی عجیبه!
ولی این 35 که شما قرار دادین عین 35 های قدیمیه و اصالتشو حفظ کرده اما اون چیزی که من دیدم یه جور دیگه ای بود!Khansariha (226)Khansariha (226)
محمد جان درسته من تا حالا دو تا 35 برای دوستان گرفته بودم که هردو تاشون امتداد قنداق تا قبل کپ سلاح بودش ، ولی دوتاشون هم ماشه تی 06 ، می دونین که این سلاح تا 1987به صورت ورژن اصلی تولید شده و بعدش دیگه بیشتر سفارشی (حالا می گن به سفارش کشورهای عربی و حوزه خلیج فارس تولید میشه ) و این رو چند تا از دوستان تو ایمیل های مکاتبه ای با خود دیانا گفته بودند.
با سلام :
از توجه دوستان خصوصا اقا بهروز گل ممنونم . میخواستم ازتون یه خواهشی کنم که راسته کار خودتونه !! ( برای اینکه ادم دقیقی هستید ) میتونید این اعداد و ارقام رو در مقام مقایسه ذکر کنید ؟ فکر کنم بعضی از دوستان مدلهای مختلف رو داشته باشند و بتونند اندازه گیری کنند .مطلب خوب و علمی درمیاد . اینکه ازتون خواهش کردم دلیلش این بود که با یک تصویر ، فرق بین پیستون تی5 و تی 6 رو کاملا مشخص کردید ، چیزی که خیلی از فروشندگان و تعمیر کاران هنوز نمیدونند .حالا یه سوال دیگه بد تر از این به فکرم رسید !!!! ایا در یک مدل خاص ، مثلا 52 نه اصلا همین 35 که در سالهای مختلف تولید شده اند ، فرقی بین اندازه پیستون یا کورس ان وجود دارد ؟ یا مثلا 35 های کامپکت بجز لوله ان فرق دیگری با سایر 35 ها داشته اند ؟ ببخشید من زیاد سوال میکنم این را بگذارید به حساب مجهولات بی پایان بنده .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع