انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 35
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آقا چه جوری عکس میذارن؟
راهنمایی بفرمایید لطفا
اسد جان اول باید در یه سایت آپلود عکس رو وارد کنید مثل اینجا:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد اون لینک عکس آپلود شده رو رو کپی کنید و توی قسمت ایجاد پست جدید رو تب که عکس یه کوه و خورشید داره یعنی همون افزودن تصویر پیست کنید. راستی یادتون نره تا حد امکان حجم عکس رو پایینتر بیارین تا راحتتر لود بشه.
درود دوستان عزیز بعد مدتها ما برگشتیم یه چند ماهی سر میزدم اما پست نمیزاشتم
سلام ویژه به دکتر مهدی عزیز
آقا من یه دیانا 35 کالیبر 5.5حدود 6 ماه پیش از یکی از بچه های همین سایت خریدم که فوقالعاده است
روز اولی که خریدمش خیلی ازش خوشم اومد البته الان یه جورایی عاشقشم Khansariha (214)
فقط نمیدونم مال چه سالی هستش به خود دیانا هم میل زدم جواب نداد شاید هم داد ه من ندیدم چون حدود 2000 تا میل نخونده تو میل باکسم دارم که وقت نمیکنم بخونمشون
کیفیت قنداق این تفنگ بسیار بالالس کیفیت لوله و کلا فلزی که در این تفنگ بکار رفته بسیار بالاست
یه چند هفته ای به نظرم این تفنگ پرت میزد ولی بعدش خیلی دقیق شد نمیدونم من توهم زده بودم تو اون مدت یا تفنگم یه موردی پیدا کرده بود ولی خدا یار و یاورمون بود و الن بسیار دقیق میزنه من تا فاصله حدودی 30-35متر (چون قدم گرفتم دقیق نمیتونم بگم) باهاش شکار زدم شکار هم توکای پشت بلوطی یا به قول ما گیلکا "رابشکن" بود که جثه ای 2-3 برابر گنجشک معمولی داره البته ساچمه به طور کامل از بدن شکار رد نشد تقریبا میشه گفت ضرب تیر باعث مرگ حیوون شد تا عبور تیر از بدن نمیدونم اگر کالیبیر 4.5 بود بهتر بود یا نه؟؟؟!!
ولی من از این تفنگ با این کالیبر راضیم کلا احساس میکنم نوع کالیبر یه چیز سلیقه ای هستش
ماشه ی این تفنگ t05 هستش
دلم نیومد از این رفیقمون عکس نزارم واسه همین دوباره ویرایش کردم
[تصویر: ofii3gbw5bif113wjrr.jpg]
[تصویر: t7gkbf3k43vpwqa3tknd.jpg]
دامون اینجا هم میگم عاشق قنداق این 35 ات هستم دیگه ...
حال می کنم باهاش ...
البته دقتشم فوالعادست Khansariha (48)
ماشش تا 120 سالگیت بچکه برات Khansariha (8)
ولی حالا که دوربین رو فیکس کردی مگسک رو بردار که کلاس تفنگ حفظ بشه ...
داداش تفنگت خیلی زیباست.من حدود 3سال پیش یه 35 کالیبر 4.5 داشتم که قنداقش طرح قدیم بود .از قیافش زیاد خوشم نیومد فروختمشKhansariha (219).خیرشو ببینی.Khansariha (8)
قدرت این تفنگ چند |ول هست در 5.5؟
دامون جان مخلصم داداشKhansariha (8) اینم شانس ما بود که بعد از مدتها اومدی من دو روز نبودم.به هر حال شرمنده ام از دیر جواب دادن و عذرخواهی می کنم.خداییش این 35 اسلحه زیبا و یکی از شاهکارهای دیاناست.عاشق شدن هم داره.والله 4.5 اش که من خودم هم باهاش کار کردم دقتش فوق العاده بود.البته فکر کنم تو برد بالاتر 5.5 اثر تخریبی اش رو بهتر نگه می داره که واسه شکار خیلی تاثیر داره.ولی 4.5 دقت بهتری داره توی فاصله های کمتر.رابشکن رو که باید راحت بندازه.هدف کوچکتر هم تو اون فاصله با این تفنگ راحت می شه زد.

لوکال عزیز این تفنگ قدرتش حدود 16 ژول هست و در کمرشکنها یکی از با دقت ترینهاست.
(2012-02-10 06:13 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دامون اینجا هم میگم عاشق قنداق این 35 ات هستم دیگه ...
حال می کنم باهاش ...
البته دقتشم فوالعادست Khansariha (48)
ماشش تا 120 سالگیت بچکه برات Khansariha (8)
ولی حالا که دوربین رو فیکس کردی مگسک رو بردار که کلاس تفنگ حفظ بشه ...

میلاد جون ما و شما نداره که حاجی تفنگ خودته Khansariha (8)
در مورده مگسک هم درست میگی ولی از طرفی گفتم اگر بردارم بستن دوبارش ممکنه اذیت کنه از طرفی هم اینجوری شکاریتر به نظر میاد البته به نظر من (شبیه گلوله زنی میشه اینجوری این سالار ما )
(2012-02-10 07:08 PM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش تفنگت خیلی زیباست.من حدود 3سال پیش یه 35 کالیبر 4.5 داشتم که قنداقش طرح قدیم بود .از قیافش زیاد خوشم نیومد فروختمشKhansariha (219).خیرشو ببینی.Khansariha (8)
مخلصم قربان قابل شما رو نداره ممنونم از لطفت Khansariha (48)Khansariha (8)
(2012-02-12 10:34 AM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قدرت این تفنگ چند |ول هست در 5.5؟
لوکال عزیز شرمنده من دیر جواب شما رو دادم دکتر مهدی عزیز فرمودند در پست قبل
(2012-02-12 11:15 AM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دامون جان مخلصم داداشKhansariha (8) اینم شانس ما بود که بعد از مدتها اومدی من دو روز نبودم.به هر حال شرمنده ام از دیر جواب دادن و عذرخواهی می کنم.خداییش این 35 اسلحه زیبا و یکی از شاهکارهای دیاناست.عاشق شدن هم داره.والله 4.5 اش که من خودم هم باهاش کار کردم دقتش فوق العاده بود.البته فکر کنم تو برد بالاتر 5.5 اثر تخریبی اش رو بهتر نگه می داره که واسه شکار خیلی تاثیر داره.ولی 4.5 دقت بهتری داره توی فاصله های کمتر.رابشکن رو که باید راحت بندازه.هدف کوچکتر هم تو اون فاصله با این تفنگ راحت می شه زد.

لوکال عزیز این تفنگ قدرتش حدود 16 ژول هست و در کمرشکنها یکی از با دقت ترینهاست.

دکتر جان ما مخلصیم کم سعادتی از ماست من هم این یکی دو روزه فقط به تاپیک مسابقه کلاغ سر زدم
من خودم فکر میکنم که 35 تو کالیبر 4.5 بهتر جواب بده کلا هم از لحاظ برد و هم از لحاظ قدرت با توجه به این که مگنوم نیست!!!
ولی من خودم تو کالیبر 5.5 ازش راضیم شدیدا
Khansariha (219)
من تو چند روز گذشته 2 تا کشکرت(زاغی) باهاش از 25 متری زدم آقا عجب هدشاتهای ملسی بودن خودم کیف کردم Khansariha (214)
برای اولین بار بود که کلاغ سانان رو با این تفنگ میزدم ساچمه پرو مگنوم کاملا از گردن و سرشون عبور کرد و از اونطرفشون هم تو تنه درخت فرو رفت
برام جالب بود نمیدونم حالا کی فنرش افت بکنه امیدوارم به این زودیها نباشهKhansariha (226)
چون واقعا از تیر اندازی با این تفنگ خوش دست لذت میبرم
بابا کشکرت با 4.5 چینی هم سقط میشه دامون جانKhansariha (219) تفنگ شما که براش آب خوردنه زدن کشکرت.به کلاغ هم جاهای حساسش بزنی می ندازتش.
من حدود 6 ماهی میشه که دیانا 35 t06 گرفتم نمیدونم شاید مشکل از منه یا تفنگ که به شدت از دقتش ناراضی هستم!البته فقط با مگسک میزنم و کیفیتش هم به نظرم با اون دیانا قدیمی خیلی متفاوته این رو از وقتی تو دستم گرفتم متوجه شدم که مجبور شدم حدود 30 تومن هم براش هزینه کنم.البته مگسک اصلیش رو به این دلیل که با 300 تیر 2.3 تا از پیچاش گم شدبا یه ایرانی به اسم سمس که قیمتش هم 16 تومن بود!و ثابت بدون قابلیت تنظیم بود عوض کردم و در ضمن با اون مگسک قبلی فقط چند تا گنجشک شکار شده و تو ظاهرش خیلی تابلو یه خورده کج نشون میداد یعنی به نظر میومد سمت راستش بیشتر فرورفتگی داره و حالا به نظرتون باساچمه پرومگنوم تا چند متری کبوتر میزنه? و حالا به نظرتون دوستان به نظر شما این عادیه یا نه و اینکه دوربین بذارم روش بهتر نیست?
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع