انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: در مورد محصولات هاتسان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
(2014-05-26 08:59 PM)kish نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از راهنمایی خوبتون متشکرم دوست عزیز ساچمه بیژن و دنیا چند گرین هستن شما توی ساچمه ایرانی کدام توصیه می کنی ساچمه کمتر وزن تفنگو خراب می گنه راستی روی جعبه تفنک نوشته 30 در صد قویتر چیه متشکرم
دوست عزیز من تجربه استفاده از ساچمه های ایرانی رو خیلی کم دارم ( یه زمانی ساچمه بیژن رو با کرال شلیک می کردیم که اون موقع زدن قوطی و ترکوندن شیشه برامون مهم بود تا سبکی و سنگینی و سلامت تفنگمون! )
ولی این سلاح با توجه به اینکه فنر خیلی با کیفیتی نداره و واشر سرپیستونش نیز کیفیت بالایی داره در صورت استفاده از ساچمه های خیلی سبک سریع تر مستهلک میشه ! به نظر بتونید اگه هزینه براتون مهمه از ساچمه های آذرخش 2 کالیبر 4.5 که فعلا بهتر از دیگر ساچمه های وطنی هستند استفاده کنید و اگه نه پرومگنوم ها هم می تونه براتون انتخاب خوبی باشه ! ساچمه های الماس کالیبر 4.5 هم هنوز تجربه ای ندارم Khansariha (8)
سلام

در برخی از سایتها خواندم که تقنگ هاتسان فنر خوبی نداره الان من حدود 400 ساچمه زدم فکر می کنم مثل سابق نیست دوستان فنر اگه تعویض کنم چه فنری بخرم بهتره که زود خراب نشه و چه سر واشری بخرم

متشکرم
(2014-06-09 05:31 AM)kish نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

در برخی از سایتها خواندم که تقنگ هاتسان فنر خوبی نداره الان من حدود 400 ساچمه زدم فکر می کنم مثل سابق نیست دوستان فنر اگه تعویض کنم چه فنری بخرم بهتره که زود خراب نشه و چه سر واشری بخرم

متشکرم

دوست من فنر تفنگ شما تازه نرم شده (رام شده) و تازه اول کاره.الان تازه باید روش دوربین ببندید و لازم نیست فنر عوض کنید.
ولی واشر محصولات هانسان اصلا کیفیت نداره.حتما واشرش رو با نمونه های بهتر عوض کنید
Khansariha (8)
سلام کدام واشر بخرم بهتره کدام مارک بهش می خوره من هاتسان 1100 اپاچی دارم دوستان پیچهای تفنگم بعد از 20 بار زدن ساچمه هی شل می شن
کسی هسی طریقه باز کردن تفتگ بهم یاد بده متشکرم
با سلام به همه ی بچه های انجمن چندتا عکس از رنجر 1100 کالیبر پنج و نیم میذارم که دوستان ببینن تفنگ بدی نیست نسبت به قیمتش البته قدرتش خوبه فقط یه مقداری لگدش زیاده که باید بهش عادت کرد دقتش هم تعریفی نداره اما دیگه با دویست و هشتاد تومن چی میدن به نظرم برای شروع خوبهKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول :تفنگ بادی رنجر80اس بهترین جایگزین برای محصولات دیانا با کیفیت بالای ساخت
جمله بالا نقل قولی از سایت رسمی نماینده هاتسان در ایران هستش!
من نظری در مورد کیفیت دیانا و محصولات آن ندارم چون به اندازه کافی مشخص هستش (نه اینکه بهترین کیفیت رو داشته باشه ولی جزو محصولات درجه 1 هستش )
حال تبلیغ این دوست گرامی ؟ مسئول محترم نماینگی هاتسان بهتر نیست برای تبلیغات محصول خود از جمله بندی بهتر و تاکید بیشتری روی موارد مثبت محصول داشته باشید. به واقع محصول مورد نظر رو در بازدید از فر وشگاه تون از نزدیک دیدم و با توجه به قیمت و کارایی کیفیت قابل قبولی داره 0حداقل به نسبت محصولات چند سال پیش این کمپانی ) ولی این نوع تبلیغ در امر تجارت پسندیده نیست!
(2014-06-11 10:42 PM)kish نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کدام واشر بخرم بهتره کدام مارک بهش می خوره من هاتسان 1100 اپاچی دارم دوستان پیچهای تفنگم بعد از 20 بار زدن ساچمه هی شل می شن
کسی هسی طریقه باز کردن تفتگ بهم یاد بده متشکرم

سلام دوست خوبم. واشر اگه خواستی از آقا میثم بگیر شمارشم توی سایت گذاشته.
اما در مورد باز کردنش که خیلی راحته فقط یه پین داره برا باز کردنش ولی برای بستنش یه قلق کوچیک داره که ماشش جا بره وسلام. میتونی توی سایت یوتیوب اسم تفنگ رو سرچ کنی واست میاره چند بار که کلیپو ببینی اوسا کار میشی. اگه ماشه تفنگت رو هم میخوای سرویس کنی توی سایت همسایه روش باز و بسته کردنش رو گذاشتن.....
یا حق...Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع