انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: در مورد محصولات هاتسان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
(2011-09-12 02:05 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فنر پیستونی هاتسان کالیبر 5.5 قبل از تیون با ساچمه 16 گرینی کالیبر 5.5 سرعت 240 متر بر ثانیه و بعد از تیون با همان ساچمه 278 متر سرعت دارد مدل 125 ..که مگنوم 350 سرعتش در حالت عادی 265 متر بر ثانیه است و از ان بیشتر میباشد حتی گامو هانتر 1250 هم کالیبر 5.5 سرعتش از رنجر بیشتر میباشد و برابر سرعت مگنوم. رنجر هم سنگین هم بد دست هم دوربین خراب کن و هزار مشکل دیگر دارد بنجامین تریل ان پی کالیبر 5.5 همان ساچمه را 320 متر در ثانیه شلیک میکند ادعا نکرده قوی ترین تفنگ بادی جهان ان وقت اینها میایند و میگویند رنجر قوی ترین تفنگ بادی جهان. واقعا که . دیانا و گامو هم نگفتند ما قوی ترین هستیم. انوقت یک نمایندگی میاید و چنین تبلیغ کذب اشکارا میکند.خیلی جالب است.هاتسان اومده یه فنر گذاشته مثل کمک فنر ایندامین اونوقت 240 متر در ثانیه سرعت دارد و دیانا با یک فنر ظریف و تفنگ با ظرافت 350 از لحاظ قنداق و کیفیت 265 متر در ثانیه.سرعت دارد.کلیه محصولات رنجر مدلهای فنری ان بدرد همان ترکیه میخورد نه ایران که تازه تفنگ زشت و یوقور و سنگین و بد قیافه هم میسازد میگه ایرانیها پول بدن تفنگ من را بخرن تست کنن به ما بگن ما محصولمان را اصلاح کنیم خنده دار نیست؟؟؟؟ خخخخخخخKhansariha (290)
ایندامین!!!!!!!!Khansariha (219)
سلام
کار این قطعه تو مدل لانگ دستکش که جلوی ماشه هست چیه ؟
[تصویر: IMG_0628.jpg]
فکر کنم ضامن باشه
(2011-10-15 10:27 PM)jeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
کار این قطعه تو مدل لانگ دستکش که جلوی ماشه هست چیه ؟
[تصویر: IMG_0628.jpg]

سلام ودرود برشما
دوست من این ضامن برای خلاص کردن تفنگ بدون شلیک هست .Khansariha (214)
سلام دوستان
می خواستم اگه میشه اطلاعاتی هم در مورد تفنگ دومینیتور 200 هم بهم بدین خیلی ممنون میشم
منم کاملا موافقم که به نظرم همین فنری ها بهتره با این قیمت های نجومی و الکی که رو این پی سی پی ها گذاشتن والا همون فنری ها بهتره بابا یه دیانا54 یا همین محصولات گامو هانتر یا سوکوم1250 کفاف شکار و هدف زنی رو میدن با قیمت تقریبا نصف پی سی پی ها باور کنید من خودم یه گامو رویال دارم تا حالا باهاش بالای 1000 تا شلیک با ساچمه پرو مگنوم انجام دادم بدون کوچکترین مشکل و کاهش قدرت تا حالا هر پرنده ای که خواستم باهاش شکار کردم دیگه قرار نیست که باهاش خرس شکار کرد
منم موافقم باور کنید این فنری ها بهتره هم سبک تر اند هم خوش دست تر و هم بدون درد سر تر و ارزون تر تازه شنیدم که پی سی پی ها از این به بعد مجاز نیستن و باید واسشون جواز گرفت باور کنید شکار بیشتر از 50 متر با بادی الکیه در ضمن قرار نیست که بادی ادم خرس بزنه تفنگ های فنری الان اکثرشون قدرت شکار رو دارن
دوست عزیز اقای رویال هر کس سلیقه ای دارد .یکی حاضره برای یه تفنگ بادی تا 3 میلیون هم هزینه کنه و یکی حاضر نیست بیشتر از 300 تومان هزینه کنه و این امر یه امر سلیقه ای هست.
در ضمن اینجا بحث در رابطه با محصولات هاتسان هست نه خرید تفنگ بادی.
لطفا در محل خودش بحث کنید.
(2011-12-11 01:36 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم موافقم باور کنید این فنری ها بهتره هم سبک تر اند هم خوش دست تر و هم بدون درد سر تر و ارزون تر تازه شنیدم که پی سی پی ها از این به بعد مجاز نیستن و باید واسشون جواز گرفت باور کنید شکار بیشتر از 50 متر با بادی الکیه در ضمن قرار نیست که بادی ادم خرس بزنه تفنگ های فنری الان اکثرشون قدرت شکار رو دارن

ضمن ارج نهادن به نظر جنابعالی باید عرض کنم :

1 . اگه واقعا فنری بهتر از PCP بود من چند تاشو تو خونه انبار نمیکردم و اینهمه خرج PCP نمیکردم
2. فعلا کسی رو مجبور به دریافت جواز حمل نکردند و اگه مصلحت به این کار باشه بازم خوب هست چرا که اسلحه ای که 2500 برا آدم آب می خوره جواز داشته باشه بهتر هم هست
3. بعضی از PCP ها عملا قادر هستد تو 150 متری هم هدف یا شکار بزند که فک نکنم بهترین فنری ها بتونن تو این فواصل شکار کنند ( تو این فواصل تکرار پذیری مهم هست)
4. PCP برای شکار چهار پا نیست ولی خوب برای شکار پرنده تو فواصلی حدود 100-120 متر نیاز به قدرت بالایی هست که اون قدرت میتونه تو فواصل نزدیکتر چهار پا با جثه کوچک رو هم از پا دربیاره
5. میزان اشتیاق افراد برای استفاده و خرج کردن برای اسلحه های مختلف متفاوت هست
(2011-12-11 01:36 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز كي گفته فنري از پي سي پي سبكتر و خوشدستر هست؟ ارزونتر و بدون دردسر تر درست . نظر شخصي شماست كه بايد باور كنيم يا در جايي اين مطلب رو ديديد ؟ بعدشم همه استفاده از تفنگ كه شكار نيست دوست من . يكي دوست داره تو 200 متري هدف بزنه .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع