انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: در مورد محصولات هاتسان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
این قیمت ها مال سال گذشته است امسال هنوز وارد نشه قرار بود فروردین ماه وارد بشه که هنوز خبری نیست.الان قیمت ها دو برابر شده.
(2012-04-11 09:24 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این قیمت ها مال سال گذشته است امسال هنوز وارد نشه قرار بود فروردین ماه وارد بشه که هنوز خبری نیست.الان قیمت ها دو برابر شده.
اوه راست میگید ...
تاریخ رو ندیدم ...
سوتی دادم Khansariha (290)
صرفا و فقط محض اطلاع با اقای ذکرغلی تماس گرفتم و از محصولات هاتسان پرسیدم که ایشان اضهار داشتند محصولات هاتسان ابان همین سال وارد میشود و در دسترس قرار میگیرد؟!!!!
دیگه نمیدونم صحت و صغم این حرف تا چه اندازه هست ....Khansariha (399)
محصولات فنری هاتسان هم به تکنولوژی Gas piston مجهز شدند.[تصویر: untitled-1234.bmp]
(2013-05-27 12:43 AM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به بچه های گل سایت.
تو سایت هاتسان یک مدل تپانچه پی سی پی هست که اسمشAT-P1هست.کسی ازش اطلاعات داره؟این مدل وارد شده؟قیمتش چنده تو ترکیه.
این سیستم نیترو پیستون بصورت جداگانه هم فروخته میشه یا نه.بدرد میخوره یا فقط تبلیقاته!
دوستان لطفا جواب بدینKhansariha (8)

سلام فکر نکنم پیدا بشه چون ممنوع شده
این پست در پاسخ به سئوال دوست جدیدمون kish که در تایپیک 135 هاتسان گذاشته بودند هستش :
نقل قول :سلام دوستان امروز تفنگ 4.5 هاتسان مدل اپاچی 1100خریدم روی جعبه نوشته قدرت بیشتر کسی اطلاعی ازش داره ؟
والا من در بازدیدی که از فروشگاه ذکرعلی نماینده محصولات هاسان در فردوسی تهران داشتم به محصولات جدیدی برخوردم از جمله محصولات نیتروپیستون این شرکت و چند مدل فنری جدید ( البته این مدل 1100 آپاچی که شما میگید رو ندیدم ) که در سایت رسمی شرکت هاتسان معرفی نشده بودند !!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتی ر قسمت محصولات جدید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته در سایت جدید ذکرعلی و فروشگاه اینترنتی آن ، این سلاح به همین نام رنجر آپاچی معرفی شده :

[تصویر: striker_edge_break_up_infinity_camo.jpg]
و همین محصول در سایت هاتسان با نام Striker Edge معرفی شده که در واقع همون استرایکر 1000 با تغییراتی در قنداق هستش -تبدیل به تامبهول- ! پلیمر استفاده شده در قنداق این محصول به نسبت استرایکرهای قدیمی بهتر شده و با همان مشخصات محصول قبلی ارایه شده (عموما همه محصولات این رده هاتسان در کالیبر 4.5 مشخصات فنی یکسانی دارند) :
قدرت در دهانه لوله : 305 متر بر ثانیه (1000 fps )
طول کلی : 110 سانتی متر
طول لوله : 45 سانتی متر
وزن کلی : 3 کیلوگرم
در هر صورت خریدتون مبارک باشه ، اگه قصد نصب دوربین رو دارید این سلاح لگد زن قهاری هستش و بهتره از دوربین های زوم ثابت استفاده کنید با پایه دوربین یک تیکه مثل لئوپولد ها !
Khansariha (8)
و همینطور تونستید عکس هایی از سلاح و در زوایای مختلف در این تایپیک قرار بدید تا دوستان دیگر نیز از نزدیک با کیفیت قطعات آن آشنا شوند.
سلام دوستان من هم تازه خریدم قدرتش خیلی خوبه فقط یک مشکل دارم ساچمه گامو براش خریدم ولی ساچمه ایرانی خریدم داخل تفنگ نرفت جعبه سبز دوباره رفتم ساچمه دنیا خریدم خوب بود فقط کمی سفت می رفت دوباره رفتم بیژن خریدم راحت می رفت ولی حس می کنم سبکه ایا ساچمه سبک خوبه یا سنکین کدام استفاده کنم راستی اذرخش 2 برای 4.5 تولید شده منو راهنمایی کنید از ایرانی کدام برای اپاچی 1100 خوبه راستی قدرت تفنک چقدر
(2014-05-26 06:48 PM)kish نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من هم تازه خریدم قدرتش خیلی خوبه فقط یک مشکل دارم ساچمه گامو براش خریدم ولی ساچمه ایرانی خریدم داخل تفنگ نرفت جعبه سبز دوباره رفتم ساچمه دنیا خریدم خوب بود فقط کمی سفت می رفت دوباره رفتم بیژن خریدم راحت می رفت ولی حس می کنم سبکه ایا ساچمه سبک خوبه یا سنکین کدام استفاده کنم راستی اذرخش 2 برای 4.5 تولید شده منو راهنمایی کنید از ایرانی کدام برای اپاچی 1100 خوبه راستی قدرت تفنک چقدر
دوست عزیز متاسفانه بیشتر ساچمه های ساخت داخل تلورانس وزنی و سایز رو دارند! البته آذرخش 2 خیلی بهتر از دیگر برندها هستش و در بررسی که یکی از دوستان در رابطه با کالبر 4.5 آن انجام داده بود می شود در رابطه با افزایش کیفیت آن در تولیدات بعدی امیدوار بود.
این سلاح در کالیبر 4.5 انرژی دهانه ای برابر با 1000 fps داره که با ساچمه هایی در وزن 7.5 گرین مثل پرومگنوم می تونه 16 ژول انرژِی تولید کنه که برای سلاحی در این کلاس کاملا کافی و مطلوب هستش.
سعی کنید از ساچمه هایی در این وزن یعنی بین 7 تا 8 گرین براش استفاده کنید مثل گامو پرومگنوم ، آذرخش 2 کالیبر 4.5
موفق باشید.Khansariha (8)
(دوستان در صورت امکان تصاویری از سلاح هاتون بگذارید تا بتونیم حداقل روی تصویر واقعی نظر بدیم نه تصاویر تبلیغاتی سایت هاتسان و یا سایت ایرگانز)
از راهنمایی خوبتون متشکرم دوست عزیز ساچمه بیژن و دنیا چند گرین هستن شما توی ساچمه ایرانی کدام توصیه می کنی ساچمه کمتر وزن تفنگو خراب می گنه راستی روی جعبه تفنک نوشته 30 در صد قویتر چیه متشکرم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع