انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: در مورد محصولات هاتسان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
البته کمرگی رو کالاهای چینی خیلی کمتره فکر نکنم رو اسباب بازیهای چینی 45% کمرگی بگیرن

مهم این تفنگ تا بییاد تو ایران چقدر تموم میشه این شرکتهای که تو ایران این تفنگها را وارد میکنن قیمتاشون منصفا است

یا گرون میدن؟
اصلا سازمانی تو ایران نیست رو کالاهای وارداتی نرخ بزاره ؟
نه بابا اسباب بازي چيه من كتابچه هاي تعرفه گمركي روديدم براي ريزترين كالاها هم كه فكرشونميكنين تعرفه نوشتن
ومطمئنا تعرفه تفنگ بادي با اسباب بازي فرق ميكنه ولي ميدونم فرقي ازلحاظ شركت سازنده ومدل هم نداره من تو گمرك
اشنا دارم اگه يادم باشه ميپرسم خبرشوبهتون ميدمKhansariha (8)
اسباب بازی چینی خودش مفته پس 45 درصدشم کم میشه،اونا همونقدر میگیرن.
تعرفه تفنگ بادی و امثالهم هم بیشتره که کمتر نیست چون کالای غیر ضروری محسوب میشه.
راستی آقا مهرشاد در مورد محصولات هاتسان صحبت شد باید بگم کارشناس سایت همسایه آقا.مانی از شما جهت همکاری در راهنمایی کاربران رسما دعوت به همکاری کردن البته اگه خودتون هنوز ندیدین میگم
و آقا مانی از نام مهرشاد استفاده کردن که فکر کنم باید شما باشینKhansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (256)Khansariha (256)
ایشون گفتند مهندس مهرشاد!اینکارشون برای تفرقه افکنی بوده چون اون پست رو میلاد جان از طرف امیر اقا رئیس اون سایت گرفته.انگار اون اقا هنوز دشمنی های خودشو ادامه میده!هرچقدر امیر اقا سعی میکنه پیشرفت کنه این اقا جلوشو میگیره!از شما هم خواهشمندم اینجور مطالب رو که با نیت نوشته میشه رو به اینجا نیارید!ممنون.
ممنون از دوست من.لطفا دیگه ادامه ندید.قضیه تمام شدست.
اقا یک کم هم در مورد کیفیت محصولات هاتسان به خصوص فنر و پیستونی هاش صحبت کنیدKhansariha (290)
بهت که گفتم فکرشم نکن ولی پی سی پی هاش واقعا زمبن تا اسمون با فنریهاش فرق داره از نظره خوب بودن
یه سوال میدونید چطور میشه تاریخ ساخت محصولات رنجر رو بدست بیارید؟ اگه دقت کرده باشید شماره سریال سلاح از دو عدد جدا از همه چهار رقم اول مثلا 0611 تاریخ ساخت سلاح میباشد 06 ماه ساخت سلاح و 11 سالی که سلاح ساخته شده.
فنر پیستونی هاتسان کالیبر 5.5 قبل از تیون با ساچمه 16 گرینی کالیبر 5.5 سرعت 240 متر بر ثانیه و بعد از تیون با همان ساچمه 278 متر سرعت دارد مدل 125 ..که مگنوم 350 سرعتش در حالت عادی 265 متر بر ثانیه است و از ان بیشتر میباشد حتی گامو هانتر 1250 هم کالیبر 5.5 سرعتش از رنجر بیشتر میباشد و برابر سرعت مگنوم. رنجر هم سنگین هم بد دست هم دوربین خراب کن و هزار مشکل دیگر دارد بنجامین تریل ان پی کالیبر 5.5 همان ساچمه را 320 متر در ثانیه شلیک میکند ادعا نکرده قوی ترین تفنگ بادی جهان ان وقت اینها میایند و میگویند رنجر قوی ترین تفنگ بادی جهان. واقعا که . دیانا و گامو هم نگفتند ما قوی ترین هستیم. انوقت یک نمایندگی میاید و چنین تبلیغ کذب اشکارا میکند.خیلی جالب است.هاتسان اومده یه فنر گذاشته مثل کمک فنر ایندامین اونوقت 240 متر در ثانیه سرعت دارد و دیانا با یک فنر ظریف و تفنگ با ظرافت 350 از لحاظ قنداق و کیفیت 265 متر در ثانیه.سرعت دارد.کلیه محصولات رنجر مدلهای فنری ان بدرد همان ترکیه میخورد نه ایران که تازه تفنگ زشت و یوقور و سنگین و بد قیافه هم میسازد میگه ایرانیها پول بدن تفنگ من را بخرن تست کنن به ما بگن ما محصولمان را اصلاح کنیم خنده دار نیست؟؟؟؟ خخخخخخخKhansariha (290)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع